معرفی بهترین برندهای لوازم آرایشی و بهداشتی

5 نکته برای حفظ ساده کریسمس

 لوته ، بنیانگذار MÁDARA ، به ما اجازه می دهد تا در فصل تعطیلات به خانه او بنگریم و نکات ساده ای را برای یک کریسمس کامل تر و پایدار به اشتراک می گذاریم.

 
ساده ترین چیزها می توانند بیشترین خوشبختی را به ارمغان آورند. من این مانترا را هر سال تکرار می کنم در حالی که سعی می کنم وقتی شوق کریسمس قصد دارد من را تصرف کند عاقل بمانم. من جشن خود را در حدود پنج قانون ساده برگزار می کنم که به ایجاد جشن از نظر عاطفی ، مالی و محیط زیست پایدار کمک می کند.
 
 
 
 
 
از خودت پذیرایی کن
کریسمس خوب با خلق و خوی خوب شروع می شود ، و من قبل از حمام گرفتن هیچ کاری در اطراف خانه ، غذا یا هدیه نمی کردم. حمام من معبد من است ، و آیین معالجه با روغنهای گرانبها تعطیلات من را آغاز می کند. یک حمام گرم ، گاهی اوقات با یک سفید تخت تازه یا یک لیوان شامپاین تقویت شده است (بله ، لطفا!) هرگز نتوانسته است من را کاملاً خوشحال ، آرام و آماده برای هر زحمتی به وجود آورد. شمع روشن می کنم و درها را می بندم ، دنیا می تواند منفجر شود ، اما وقت من مال من است.
 
غذاهای مناسب
وقتی صحبت از غذا می شود ، می تواند مشکل ساز باشد. یک مهمانی را به یاد می آورم که سعی کردم با 8 منوی دوره ای با 3 دوره گرم ، میهمانان را غافلگیر کنم و در پایان تمام شب را در آشپزخانه گذراندم و دستم را سوزاندم و جشن را کاملاً از دست دادم. از آن زمان ، من جاه طلبی های آشپزخانه کریسمس خود را تجدید نظر کردم و با یک قانون غذایی کامل برای زنده ماندن از تعطیلات (واقعاً در بسیاری از روزها) به نتیجه رسیدم. گلدان بزرگی از نخود فرنگی خاکستری سنتی لتونی (یک پسر عموی نخود نخود) را می پزم. آنها بسیار کریسمس هستند ، بسیار مقاومت ناپذیر ، بسیار گیرا ، بنابراین پر کردن ، و ساخت آن بسیار آسان است - آنها ظرف مدت 1 ساعت به تنهایی طبخ می شوند. نخود فرنگی خاکستری فوق العاده خوشمزه حتی سرد است ، و همراه با برخی از سس های اساسی آنها غذای راحتی کاملی را تهیه می کنند. کریسمس وقتی کالاهای ترشی شده را در انبار من (یا قفسه سوپر مارکت) تجدید نظر می کنم - آن گلدان های کوچک شیرین و شور و کوزه های شگفتی. بعضی اوقات من سالاد سریع را اصلاح می کنم یا یک بشقاب مارمالاد پنیر درست می کنم. زمان صرفه جویی شده من در پخت و پز چهره های زنجبیل به همراه فرزندانم سرمایه گذاری می کنم - من این را دوست دارم زیرا خانه را با رایحه دلپذیر و فوق العاده ادویه جات ترجیح می دهد.
 
 
 
اگر غذاهای من ساده باشد ، ظروف من اینطور نیست. من عاشق خدمت نخود فرنگی خاکستری سنتی در کاسه های کریستال زرق و برق دار توسط یک فرشته و سایر شاهکارهای سفره فروشی برای احترام به آن مواد ساده سنتی هستم. کریسمس زمانی است که من با کارد و چنگال نقره و پرسلن استخوانی ، که از مادربزرگ و مادربزرگ بزرگم به ارث برده ام ، میزی کردم. وقت آن است که ریشه ها و خاطرات را جشن بگیریم.
 
 
 
هدایای تقدیر
گرانترین هدیه کریسمس که تاکنون به من هدیه داده شده مخروطی از جنگل لتونی است که با طلای 24 عیار کار شده است. دوست من ایووا ، بنیانگذار mammalampa ، لامپ ها و چراغهای منحصر به فردی ایجاد می کند ، که در نهایت با مواد طبیعی متضاد - زنگ و طلا ، سنگ و کریستال ، چوب ریز و درشت ترکیب می شود. این طلایی نیست که این هدیه را آنقدر خاص ساخته است ، بلکه قدردانی چشمگیر از شکل زیبا و ساختار معجزه‌آسای این مخروط کوچک است ، که در غیر این صورت هیچ چیز تلقی نمی‌شود. این هدیه به من الهام بخشیده است تا در کوچکترین و ساده ترین چیزها زیبایی خارق العاده ای پیدا کنم ، که این استراتژی تیزهوشان من را برای همیشه تغییر داد. در سالهای اخیر خانواده ما در حال تبادل هدایای زیبا و دوست داشتنی مانند عکس های خانوادگی ، نقاشی های کودکان در قاب ، تزئینات ساخته شده از نی ، شیرینی های خانگی هستند. ایجاد کردن عشق است نه پول. (خوب ، بچه ها یک استثنا هستند ، آنها لگو را دریافت می کنند).
اجازه دهید طبیعت مادر دکوراسیون ها را انجام دهد
تزئین من آن را دوست دارم ، و از آن متنفرم. من آن را دوست دارم هنگامی که آن را ناخواسته و بی دردسر می آید. از اینکه از طریق مغازه ها برای یافتن چراغهای مناسب کریسمس از آن متنفرم از آن متنفرم زیرا قدیمی ها خراب شده اند و اکنون زباله ها را تزئین می کنند ، زیرا بسیاری از وسایل برقی هرگز بازیافت نمی شوند. من قبلاً ثروت خود را صرف تزئینات خریداری شده در فروشگاه (که به ندرت بیش از یک فصل زنده مانده اند) انجام دادم تا اینکه دریافتم که خارق العاده ترین تزئینات به سادگی ساده نیاز دارد. در ابتدای ماه دسامبر ، به سمت جنگل سوار می شویم ، یک صندوق پر از شاخه های خزه دار افتاده ، درختچه های زغال اخته ، شاخه گل سرخ ، نی را جمع می کنیم. من آنها را در گلدان های اطراف خانه ترتیب می دهم ، و دکوراسیون های طبیعی به آن احساس بسیار گرم و آرام بخش می دهد. این بدون هیچ هزینه و با ارزش افزوده روز خوب به سر می برد در هوای سالم و تازه جنگل. هنگامی که درخت درخت می رسد ، جادوی نهایی می رسد. بعضی از سالها ما به جنگل حومه شهر می رویم تا خودمان آن را برش دهیم ، گاهی اوقات آن را می خریم. اما همیشه باید رایحه ای طبیعی با رایحه شگفت انگیز خود باشد. درخت کریسمس به قدری زیبا است که من وسوسه می شوم آن را خنثی کنم. اما بچه ها معمولاً آن را با لباسهای مختلف از دوره های مختلف و مکان های مختلف لباس می پوشند - اولین جفت کفش ، فرشتگان نی ، انواع مختلفی از سوپر مارکت ها از شراب های کوچک 50 ساله استفاده می کنند.
 
TOUCH نهایی - آتش و موسیقی
آتش عنصری است که آرامش را به داخل خانه می آورد و من نمی توانم کریسمس را بدون آن تصور کنم. سرگرمی من ساخت شمع های عطر طبیعی است. من حتی یک کارگاه کوچک متعلق به خانواده دارم که شمعهای دست ساز تولید می کند: Isle of Wolf ، به نام خانه منزل والدینم - که پروژه احیاء آنهاست. در هر اتاق عطر و بویی متفاوت می سوزم ، شمع ها در پله ها ، حمام و روی میزها قرار می گیرند و ارتعاشات شادی و آرامش را تاب می آورند. تنها چیزی که از شمع ها چند ساعت فراتر می رود شومینه است - من از چنین مواردی به برکت رسیده ام ، به طوری كه اتفاق می افتد كه در خانه ای چوبی قدیمی ، معمولی برای منطقه بالتیك و نوردیك زندگی می كنم. و هیچ کریسمس بدون پخش CD سی دی مورد علاقه من حداقل 20 بار نمی گذرد ، خیلی خوب است ، بسیار متفکر. مجموعه WHITE LULLABIES ، تالیف Klass Vavere با نمادهای یوکو اونو و Lennon آغاز می شود "بنابراین این Xmas است ، و شما چه کرده اید ..."
مرجع:ثانیکالا
برچسب‌ها: پوست سالم،سلامت پوست،مراقبت پوست،دکتر پوست،پوست شفاف,

گفتگو با هنری اژیا زیرپا

 با تحصیل در لندن ، جایی که در سال 2010 از دانشگاه هنر لندن (LCC) فارغ التحصیل شد ، Egija در کولاژ کار می کند و کارهای خود را در پروفایل اینستاگرام خود الهام بخشegija_zirapa به اشتراک می گذارد - نگاهی بیندازید! این جذاب است ، می بینید که چگونه قلمه های کاغذی ، خط رنگی آزاد و قطعاتی از عکس ها چیده می شوند ، که توسط دست اگیجا تزیین می شود ، دنیاهای مختلف را با یکدیگر ادغام می کنند ، و داستانهای جدید و حسی را شروع می کنند.

 
 
 
زیبایی غیر منتظره - این هنگام به ذهن می رسد که به کارهای Egija نگاه می کنید. و همچنین در حالی که سعی داشتیم این احساس را تعریف کنیم ، می خواستیم با تعجب پنهان این مجموعه جشن سال جاری میلادی را کنار بگذاریم - می توان آن را به یک غذای واقعی پرنده تبدیل کرد تا گرمی را در قلب ما و دوستان عزیز کوچک داشته باشد.
 
"مردم زندگی می کنند ، در حالی که آنها می خواهند به انجام برخی از موارد."
 
 
به ما بگویید ، چطور کار در کولاژ را شروع کردید؟
در طول مطالعات ، نتایج نهایی پروژه ها مهم بودند ، اما کتاب های طراحی از اهمیت برابر برخوردار بودند - آنها کل روند را نشان دادند. کتابهای طراحی اغلب جالب از کار نهایی بودند - من عاشق بیان خودم در آنها بودم! نمی توانم بیاد بیاورم که چه موقع و چگونه کارم را در کولاژ شروع کردم فکر می کنم طی 2 سال گذشته در دانشگاه بود. زمانی بود که من مجلات قدیمی ، روزنامه ها ، روزنامه ها را جمع می کردم. من از مادر خواستم هر آنچه را که لازم نیست در بایگانی باشد - بزرگتر ، بهتر. همچنین زمانی بود که من همه چیز را کپی می کردم ، همه مبالغ اضافی و ضایعات را در کارگاه چاپ صفحه جمع می کردم. من آنها را برش دادم و آنها را به هم چسباندم. در حال حاضر من در کار خودم بسیار مینیمالیستی شده ام - فقط تصویر ، رنگهای بی پرده. جالب است که خود را مرتباً تغییر می دهید.
 
چه چیزی شما را در این تکنیک مجذوب خود می کند؟
آزادی - وقتی در کولاژ کار می کنم می توانم خودم باشم. به علاوه ، شما هرگز نمی توانید بدانید و برنامه ریزی کنید که نتیجه آن چه خواهد بود.
 
کولاژ توسط Egija برای مجموعه جشن MÁDARA امسال. مدل: مادارا مالمان.
 
کار شما برای بسته بندی HAPPY SKIN ESSENTIALS SET چگونه به وجود آمد؟
پس از برنده شدن در مسابقه طراحی MÁDARA ، عکس هایی دریافت کردم که با آنها کار کنم. چاپ ، کپی ، برش ، چسب. من سعی کردم آن را با هر آنچه که در محل حضور داشتم کنار هم قرار دهم. این یک روند بسیار طبیعی بود. من می خواستم لمس من در نسخه نهایی بسته حس شود ، بنابراین کل فرایند ارگانیک بود. عکس های دختر زیبا نیز الهام بخش بزرگی بود؛ آنها خیلی راحت با آنها کار کردند
 
چه چیزی به شما الهام می دهد؟
کتابهای هنری ، سایر هنرمندان. در هنگام تحصیل در لندن ، اغلب از کتابفروشی های گالری دیدن می کردم ، از طریق کتاب ها برگ می گرفتم و بلافاصله می خواستم به کار ، ایجاد و شکل دهی شوم. اگر چند سال پیش این سؤال از من پرسیده شد ، می توانم این جمله را بگویم که امروز الهام ندارم. این به معنای همان چیزی بود که امروز من نمی توانم کاری انجام دهم! اما اکنون می دانم که شما لازم نیست صبر کنید یا به دنبال الهام باشید. اگر مایل به کار در هنر هستید ، فقط باید آن را داشته باشید. این فکر در حین کار مرا نظم می دهد. بعضی اوقات مجبورید خود را مجبور کنید ، اما به محض شروع ، روند خود الهام بخش می شود. مردم زندگی می کنند در حالی که می خواهند کاری انجام دهند. MÁDARA همچنین طی ماههای اخیر الهام بخش بزرگی بوده است. برنده شدن در این رقابت فشار زیادی برای از سرگیری کار و درک این موضوع بود که من می توانم این کار را انجام دهم. درک اینکه کولاژ چیز و تماس من است.
 
یک کولاژ چقدر طول می کشد؟
این می تواند 5-10 دقیقه یا چندین ساعت باشد - قرار دادن 5 تکه کاغذ به روشی که من می خواهم و روشی که آن را دوست دارم. بعضی اوقات قطعات در طول فرایند پراکنده شده یا به اطراف می چرخند و در پایان این اشتباه یا تصادف ممکن است به نتیجه دلخواه منجر شود.
بهترین هدیه برای کریسمس چیست؟
خوشبختی ، آرامش و سلامتی خوب برای شما عزیزان. من از همه می خواهم که در مورد افرادی که به تعطیلات نیاز بیشتری دارند فکر کنند ، و شاید هم سعی کنند آن را برایشان رقم بزنند. امسال من در کمپین ستاره در شرق شرکت می کنم.
 
تعریف شما از زیبایی چیست؟
اگر خوشحال باشید ، زیبایی اصلی است.
 
سرانجام ، (طبق درخواست عمومی!) چه زمانی می توانیم انتظار نمایش انفرادی شما را داشته باشیم؟
من از ماه دسامبر شروع می کنم ، در نهایت کارگاه خود را دارم که می توانم توسعه و رشد کنم زیرا تاکنون فضای کاری من نسبتاً محدود بوده است. من از یک اتاق به اتاق دیگر با عجله شتافتم که این امر برای روند خلاقانه دردسرساز بود. من فکر می کنم که این نه تنها یک مرحله ارزشمند برای رشد من نخواهد بود بلکه یک زمان پر از کار است ، جایی که می توانم ایده های دیرینه خود را تحقق بخشم. و من واقعاً امیدوارم خیلی زود شما را به اولین نمایش انفرادی من دعوت کنم!
 
 
 
در حالی که ما منتظر هستیم ، از گالری آنلاین Egijaegija_zirapa بازدید کنید ، جایی که او کولاژهای زیبایی را به اشتراک می گذارد. و پروژه # 100daysofCOLLAGEbyEgija را بررسی کنید.
 
نسخه محدود محصول شگفت انگیز را با دو محصول M belovedDARA محبوب و برنده جایزه - Exfoliating Scrub Oil to Milk and Micellar Water - با قیمت سوپر مارکت و البته با کولاژ توسط Egija روی بسته بندی در فروشگاه آنلاین ما پیدا کنید.
مرجع:ثانیکالا
برچسب‌ها: پوست سالم،سلامت پوست،مراقبت پوست،دکتر پوست،پوست شفاف,

8 مورد خوب درباره زیبایی طبیعی

 مواد آرایشی آلی حاوی مواد طبیعی بسیار فعال است. ماسک MÁDARA Ultra Purifying Detox مبتنی بر گل فسیلی غنی از مواد معدنی است که از دریاچه جنگلی در لتونی ، منطقه Latgale بدست آمده

 
-1- طبیعی و مؤثر
لوازم آرایشی آلی موثر هستند و از نتایج سریع اطمینان می کنند. با گذشت زمان ، صنعت تبلیغات این کلیشه را اختراع کرده است که مولکول های مصنوعی نوعی خاصیت جادویی دارند و از این رو ، قدرتمندتر هستند. اما مواد فعال اصلی تأثیرگذار بر وضعیت پوست مانند ویتامین ها ، آنتی اکسیدان ها ، پروتئین ها ، آنزیم ها یا به عنوان مثال اسید هیالورونیک از منابع طبیعی گرفته می شوند. سلول های انسانی و گیاهی هر دو متعلق به یک گروه از سلول ها هستند و از همان مواد فعال برای حفظ زندگی استفاده می کنند. به همین دلیل است که مواد آرایشی و بهداشتی ارگانیک ساخته شده از مواد اولیه 100٪ طبیعی ، بیشترین غلظت مواد فعال بیولوژیکی را دارند.
 
 
 
آنتی اکسیدان های گیاهی محافظت زیادی در برابر پیری می کنند ، مرطوب کننده پلی ساکاریدها و اسیدهای چرب موجود در روغن های طبیعی پوست را تغذیه می کنند. به جای ترکیب شیمیایی ، مواد فعال مورد استفاده در مواد آرایشی طبیعی از طریق مواد طبیعی و با استفاده از روشهای نوین استخراج و پردازش حاصل می شوند. به عنوان مثال ، ویتامین E طبیعی در فرم مولکولی صحیح آن از جوانه گندم یا لوبیای سویا عاری از GMO استخراج می شود ، در حالی که ویتامین E سنتز شده شیمیایی همیشه حاوی مولکول های غیر طبیعی (ایزومرهای ماده نادرست ناشی از واکنش سنتز) و همچنین اثری از معرفهای مختلف ، کاتالیزورها و حلالها.
 
-2- از لحاظ ایمنی
مواد آرایشی طبیعی با استفاده از مواد اولیه طبیعی و ارگانیک تولید می شوند که اساساً برای بدن انسان و محیط زیست ایمن تر هستند. بسیاری از مواد اولیه حاصل از سنتز شیمیایی بر سلامتی و محیط زیست انسان تأثیر منفی می گذارد. از زمان رونق صنعت شیمیایی در دهه 1950 ، بیش از 100000 ماده شیمیایی جدید وارد بازار شده و در لوازم آرایشی و محصولات خانگی مورد استفاده قرار می گیرند. با این حال ، ایمنی این مواد شیمیایی هرگز به درستی آزمایش نشده است. به عنوان مثال ، از نظر علمی ثابت شده است که پارابن ها ، که به طور گسترده به عنوان مواد نگهدارنده مورد استفاده قرار می گیرند ، به گیرنده های استروژن متصل می شوند و با سیستم غدد درون ریز تداخل می کنند. مقدار کمی از پارابن برای بدن کافی است که یک واکنش بیوشیمیایی متحمل شود. بالاترین غلظت پارابن ها در پلاسما خون 3 ساعت پس از استفاده از یک محصول آرایشی بر روی بدن مشاهده شد. پارابن ها در شیر مادر نیز مشاهده شدند. مواد حاصل از سنتز شیمیایی همیشه حاوی ناخالصی های مختلف مانند تولید فرآورده های جانبی و اثری از حلال ها و معرف ها هستند. و مقادیر مشخصی از این ناخالصی ها همیشه به محصول آرایشی ختم می شوند ، زیرا از نظر فنی جدا ساختن آنها کاملاً غیرممکن است. برخی از این مواد حتی در غلظت های بسیار کم ممکن است اثرات بسیار نامطلوبی داشته باشند. این اثرات ممکن است عصبی ، جهش زا یا تراتوژنیک باشد ، جایی که ناخالصی های شیمیایی سلول های بافت پوستی را به صورت موضعی و همچنین کل بدن به صورت سیستمیک منفی می گذارند. با این حال ، مواد طبیعی با دقت انتخاب و تولید می شوند تا حداکثر کارایی و ایمنی را فراهم کنند.
 
 
 
-3- 95٪ ارگانیک
95٪ مواد اولیه گیاهی مورد استفاده در لوازم آرایشی و بهداشتی ارگانیک از مزارع ارگانیک تهیه می شود. کشاورزی ارگانیک مزایای قابل توجهی را ارائه می دهد ، در نتیجه امکان استفاده از سموم دفع آفات مصنوعی ، قارچ کش ها و علف کش ها که تأثیر منفی بر محیط و سلامت انسان دارند را نمی دهد. اثبات وجود دارد مبنی بر اینکه آفت کش ها از طریق اپیدرم جذب می شوند و بر سیستم غدد درون ریز تأثیر می گذارند. آنها همچنین ممکن است بر کل بدن تأثیر سیستمیک داشته باشند.
 
-4- GMO و NANOPARTCLE رایگان
لوازم آرایشی طبیعی مجاز به دلیل وجود مطالعات متناقض در مورد ایمنی چنین مواد اولیه ، بدون هیچ ارگانیسم اصلاح شده ژنتیکی ، نانوذرات یا تابش مواد اولیه تولید می شود. یکی دیگر از نگرانی های عمده ای که مورد بحث بسیاری از بحث های بین المللی قرار گرفته است مربوط به خطرات و فواید گیاهان اصلاح شده ژنتیکی است. این خطرات شامل تأثیر منفی بر محیط و موجودات زنده است.
 
-5- قابلیت زیستی
مواد تشکیل دهنده طبیعی به سرعت در طبیعت تخریب می شوند ، بنابراین باعث کاهش آلودگی آب و محیط زیست می شوند. به عنوان مثال ، ذرات ریز موجود در اسکراب های مصنوعی ، خمیردندان ها و سایر محصولات پس از ورود به بدن آب تجزیه نمی شوند بلکه مواد سمی را روی سطح جمع می کنند. ماهی هایی که در این آب ها زندگی می کنند لجن سمی را می خورند. در مرحله بعد ، ذرات مصنوعی و مواد شیمیایی مختلف دیگر از طریق زنجیره غذایی حرکت می کنند و در رژیم غذایی افراد قرار می گیرند.
6- تولید تمیز
تولید لوازم آرایشی طبیعی تمیزتر و سازگار با محیط زیست است. مواد اولیه بدون نیاز به یک سری از واکنش های شیمیایی که برای محیط زیست و بدن انسان مضر هستند (مانند سفید کننده ، هالوژن شدن ، تابش یا درمان با جیوه) به دست آمده و پردازش می شوند. تولید خالص یعنی استفاده از منابع طبیعی با مسئولیت پذیری و با دقت در تمام مراحل تولید با محیط زیست. به عنوان مثال ، فقط از محصولات طبیعی دارای مجوز در تمیز کردن کارخانه ها ، ضد عفونی و فاضلاب استفاده می شود و میزان مواد شیمیایی موجود در فاضلاب را کاهش می دهد.
 
 
 
-7- بسته بندی قابل قبول
لوازم آرایشی طبیعی از بسته بندی های قابل بازیافت استفاده می کنند. بسیاری از اشکال بسته بندی پلاستیکی به هیچ وجه بازیافت نمی شوند ، یا گزینه های بازیافت آنها محدود است. به عنوان مثال ، اگر یک بسته دارای یکی از برچسب های زیر - PVC ، EVA ، ACRYL ، STYRENE ، VINYL ، UREA ، SILICONE باشد - تجزیه نمی شود و تا یک هزار سال دیگر به آلودگی محیط زیست ادامه خواهد داد. تولید کنندگان آرایشی و بهداشتی ارگانیک بیشتر و بیشتر بارها شروع به استفاده از بسته های بازیافتی می کنند. به عنوان مثال ، بطری های آب معدنی قابل بازیافت هستند تا بسته های سازگار با محیط زیست برای محصولات آرایشی تولید شوند. 40٪ از بسته بندی های مورد استفاده در سال 2016 توسط MÁDARA از پلیمرهای بازیافت شده ساخته شده است. حتی بسته های مقوا و کاغذ انتخاب شده از نظر محیط زیست سازگار هستند تا از روش های پردازش که گزینه های بازیافت و تجزیه بیولوژیکی را کاهش می دهد (مانند لمینیت یا پنجره های شفاف) استفاده کنند. بسته بندی به گونه ای طراحی شده است که کاغذ کمتری مصرف کند.
 
-8- طبیعی = تایید شده
 
قانون اتحادیه اروپا مشخص نمی کند که چه چیزی آرایشی و طبیعی را تشکیل می دهد. صدور گواهینامه مستقل تنها راه تضمین تولید 100٪ طبیعی محصول است. کلماتی مانند ذرات ارگانیک ، طبیعی ، شامپو گیاهی یا حتی 90٪ طبیعی یا 90٪ ارگانیک تضمین کننده طبیعی بودن یک محصول را ندارند ، مگر اینکه بسته بندی حاوی مرجع صدور گواهینامه باشد. در اروپا چندین سازمان وجود دارند که صدور گواهینامه و ممیزی از تولید کنندگان مواد آرایشی طبیعی را انجام می دهند. این موارد عبارتند از: ECOCERT (فرانسه) ، انجمن خاک (انگلیس) ، ICEA (ایتالیا) و BDIH (آلمان). از سال 2017 همه این سازمانها طبق استاندارد صدور گواهینامه آرایشی و بهداشتی طبیعی اروپا ، COSMOS کار خواهند کرد. حسابرسان منشأ و صدور گواهینامه هر ماده اولیه را بررسی می کنند و اطمینان حاصل می کنند که روند تولید تمیز و طبیعی است. آنها همچنین مطابقت با توضیحات محصول و کیفیت و اسناد حسابداری را تأیید می کنند. ارتباط با حسابرسان تقریباً هر روز صورت می گیرد ، زیرا هر فرمول جدید محصول ، روش تولید و بسته بندی مورد تأیید است. بازرسی های کارخانه دو بار در سال برگزار می شود که حسابرسان چندین روز در تسهیلات شرکت می گذرد. MÁDARA ECOCERT را به عنوان حسابرس خود انتخاب کرده است که بزرگترین نهاد صدور گواهی محصولات ارگانیک در جهان است و 30٪ از کل بازرسی های مزرعه آلی را در سراسر جهان انجام می دهد. ECOCERT صدور گواهینامه همه چیز را از محصولات غذایی گرفته تا مواد آرایشی و بهداشتی طبیعی و عطرها ، مواد شیمیایی خانگی و پارچه های ارگانیک و پوشاک انجام می دهد و تضمین کننده منشا ، ایمنی و پایداری این محصولات را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد.
مرجع:sanykala
برچسب‌ها: پوست سالم،سلامت پوست،مراقبت پوست،دکتر پوست،پوست شفاف,

راهنمای نهایی برای ساخت ماسک..

 ماسک و لایه بردارها عامل اصلی ایجاد اختلاف در هر رژیم مراقبت از پوست هستند. با استفاده از محصولات ، تکنیک ها و دنباله های مناسب ، می توانید نیازهای مختلف پوستی را هدف بگیرید و به نتایج شبیه سالن نزدیک شوید. برخی از نکات و تعهدات و نکات شناخته شده را اضافه کنید ، و در اینجا می روید - پوستی سالم تر و با ظاهری بهتر و ماندگار.

 
متخصصین زیبایی MÁDARA SKIN CAFÉ 5 تکنیک گام به گام ساده و اثبات شده برای صورت های موثر و هدفمند در منزل را به اشتراک می گذارید که امشب مشتاق امتحان کردن آن هستید.
 
 
 
1 BOOST ENERGY
برای ترمیم نشاط پوست ، لکه دار شدن هدف و اولین خط های خوب
 
 
 
مرحله 1: ماسک روشن پوست AHA را در سراسر صورت بجز ناحیه چشم و لب بمالید. 5 دقیقه بگذارید. خوب بشویید و یک تونر بمالید.
 
مرحله 2: SOS INSTANT رطوبت + RADIANCE HYDRA MASK و ULTRA PETIFYING METK DETOX (1: 1) را با هم مخلوط کنید تا درخشندگی پوست شما با قدرت مضاعف تقویت شود. سم زدایی و شفاف سازی گل آلودگی ها و ناخالصی ها را جذب می کند در حالی که مواد مرطوب کننده و نرم کننده فوق العاده ماسک SOS عمیقاً آبرسانی می کنند و براقیت زیبایی به آن می بخشند. ماسک SOS ساده را روی لب و ناحیه چشم بمالید. 10 دقیقه بگذارید. خوب بشویید.
 
مرحله 3: درمان را با مرطوب کننده یا روغن صورت SUPERSEED مورد نظر خود به پایان برسانید. با مرطوب کننده SUNFLOWER یا MOONFLOWER درخشندگی ، چهره و حتی رنگ پوست خود را روشن کنید.
 
2 ضبط کلی
برای پوست خسته و استرس ، بالغ ، کم آبی و ملین. برای صاف کردن خطوط اول و جلوگیری از چین و چروک
 
 
 
مرحله 1: ماسک AHA PEEL را در سراسر صورت بجز ناحیه چشم و لب بمالید. به مدت 5 دقیقه بگذارید ، خوب بشویید و یک تونر بمالید.
 
مرحله 2: پوست خود را با ماسک فوق العاده SOS مرطوب کننده لمس کنید. آن را روی تمام صورت خود بمالید. 10 دقیقه بگذارید. با یک تونر به آرامی پاک کنید.
 
مرحله 3: پوست خود را با ویتامین های گرانبهای گندم سیاه دریایی و توت فرنگی ، موجود در کرم غنی از مواد مغذی و ترمیم کننده DAILY DEFENSE تزریق کنید. سخاوتمندانه آن را روی صورت خود بمالید و 10 دقیقه بگذارید. با یک تونر به آرامی پاک کنید. در ضمن ، ماسک SOS ساده را روی لب و اطراف چشم بمالید.
 
مرحله 4: درمان زیبایی را با چند قطره روغن صورت SUPERSEED AGE RECOVERY به پایان برسانید.
 
3 SUPER DETOX
برای پاکسازی ، راحتی و تعادل پوست های روغنی و مستعد آکنه. برای به حداقل رساندن منافذ بزرگ شده و جلوگیری از شکستگی
 
 
 
مرحله 1: با ماسک AHA PEEL شروع کنید. آن را کاملاً روی صورت خود بمالید و از ناحیه چشم و لب خودداری کنید. 5-10 دقیقه بگذارید ، خوب بشویید و یک تونر بمالید.
 
مرحله 2: به آرامی پوست خود را با SCRUB EXFOLIATING OIL-TO-MILK صاف کنید تا سلولهای مرده پوست را از بین ببرید. ترکیبات فعال ماسک AHA PEEL پیوند بین سلول های مرده پوست را نرم می کند ، در حالی که SCRUB لایه برداری حتی عمیق تر را تضمین می کند ، بنابراین برای پوست های چرب و گرفتگی لازم است.
 
مرحله 3: ماسک DETOX را روی پیشانی ، گونه ها ، بینی و چانه و ماسک SOS روی لب و اطراف چشم بمالید. 5-10 دقیقه بگذارید. خوب بشویید ، پت خشک کنید. سم زدایی و شفاف سازی گل آلودگی ها و ناخالصی ها را به خود جذب می کند ، به کاهش التهاب کمک می کند و از بروز شکاف جلوگیری می کند. یک نکته دیگر: ماسک DETOX همچنین می تواند به عنوان یک درمان لکه شبانه استفاده شود و فقط آن را مستقیماً بر روی شکستن قرار دهید.
 
مرحله 4: درمان را با مرطوب کننده مورد نظر MÁDARA به پایان برسانید. با یک مرطوب کننده ضد آفتاب SUNFLOWER یا MOONFLOWER چهره و حتی رنگ پوست خود را روشن کنید.
 
4 عمل متعادل
مراقبت مناسب در مورد پوست ترکیبی با گونه های خشک و منطقه T روغنی
مرحله 1: سلولهای مرده پوست را با SCRUB EXFOLIATING OL-TO-MLK دور کنید. خوب بشویید ، پت خشک کنید. اسکراب بلافاصله از پوستی نرم و تر و سالم تر پرده می رود.
 
مرحله 2: بیایید چند وظیفه ای انجام دهیم. نقاط خشک تر صورت (گونه ها ، لب ها و پوست اطراف چشم) را با استفاده از ماسک فوق العاده SOS مرطوب کننده SOS ضمن متعادل کردن منطقه t (پیشانی ، بینی و چانه) با ماسک شفاف سازی و پاک کننده منافذ DETOX لمس کنید. هر دو ماسک را به مدت 10 دقیقه بگذارید ، بشویید.
 
مرحله 3: درمان را با مرطوب کننده مورد نظر MDARA به پایان برسانید. با یک مرطوب کننده ضد آفتاب SUNFLOWER <یا MOONFLOWER> چهره و حتی از بین بردن رنگ پوست را روشن کنید.
 
5 شب بیرون
درمان فوری قبل از مهمانی یا تاریخ برای تقویت درخشش و برطرف کردن همه علائم خستگی
 
 
 
مرحله 1: سلولهای مرده پوست را با SCRUB EXFOLIATING OL-TO-MLK دور کنید. خوب بشویید ، پت خشک کنید. NB! هرگز قبل از بیرون آمدن از ماسک PEEL استفاده نکنید ، زیرا لایه برداری اسیدهای میوه باعث قرمزی موقتی می شود.
 
مرحله 2: با استفاده از ماسک SOS مرطوب کننده و براق کننده پوست ، پوست خود را لکه دار کنید. 10 دقیقه بگذارید ، به آرامی با یک تونر پاک کنید.
 
مرحله 3: درمان را با مرطوب کننده مورد نظر MÁDARA یا روغن صورت SUPERSEED RADIANT ENERGY به پایان برسانید. با یک مرطوب کننده ضد آفتاب SUNFLOWER یا MOONFLOWER چهره و حتی خارج از پوست را روشن کنید.
 
عکس جلد این پست وبلاگ © مجله TUSH / ویژگی های ماسارا گلی پاک کننده MÁDARA DETOX.
مرجع:ثانیکالا
برچسب‌ها: پوست سالم،سلامت پوست،مراقبت پوست،دکتر پوست،پوست شفاف,

طرفداران ما وارد شدند..

 از هنر فرانسوی de vivre (هنر زندگی) گرفته تا زیبایی دانمارک (نهایت ظرافت) ، از shinrin yoku ژاپنی (حمام کردن جنگل) گرفته تا لاتویا کتاب (سونا) ، فرمول مقدس بهزیستی و خوشبختی به طور یکسان باقی می ماند - آن را در یافت می شود در ساده ترین چیزها مجموعه جدید صابونهای رطوبت عطر MÁDARA حواس را از بین می برد و تجمل گرما ، بو ، لمس و صدا را می پرستید. آنچه فقط یک بار دوش بود ، اکنون به یک لحظه سعادت تبدیل می شود.

 
الهام بخش برای شستشوی دست و بدن جدید و عطرهای آنها ریشه های خود را در آیین های سنتی لتونی پیدا می کند که ارتباط بین یک انسان ، طبیعت و جهان را عمیق تر می کند و تعادل و هارمونی را باز می گرداند. در طول هزاران سال آب و هوای خشن و سرد شمالی ما به گیاهان اجازه داده است تا با خواص خارق العاده و غنی از مولکول های معطر ، تکامل یابند. آن ریشه های عمیق ، برگ های تلخ ، پوست های گنجیده و گل های ملایم زخم ها را بهبود بخشیده و جان ها را نجات داده اند
 
گیاهان محلی شمالی نقش مهمی در فرهنگ و داروهای قومی لتونی دارند. اعتقاد بر این است که آنها از توانایی ها و توانایی های اسطوره ای برای التیام ، زیبایی ، هماهنگی ، محافظت از شر و ایجاد شانس و خوشبختی برخوردار هستند.
 
در طی فرآیند خلاقیت ، ما یاس ، آبسه و بادرنجبویه / آویشن را به عنوان نکات مهم معطر برای مجموعه صابون جدید برای بیان سه روحیه متفاوت انتخاب کردیم. این سه گانه معطر سه شخصیت مختلف را تجسم می کند - در اولین تماس با آب ، آنها شروع به افشای داستان های بویایی منحصر به فرد خود می کنند. "
—Lubova ، عطر MÁDARA
 
 
مجموعه
BLANC INFUSION (300 میلی لیتر)
با اسانس معطر گل یاس و meadowsweet
 
INFUSION BLANC سفید ، حسی ، شیرین و تازه ، رمز و راز یک شب تابستان شمالی را ضبط می کند - کوتاهترین و جادویی ترین شبی که همه چیز ممکن است و آفتاب هرگز غروب نمی کند. عاشقان ، غریبه ها ، دوستان و خانواده ها در اطراف آتش سوزی جمع می شوند و آتش به عنوان سمبل پیروزی نور بر تاریکی در تمام طول شب می سوزد. زنان تاج گل را می پوشند و گیاهان با ضعف خود نعمت خود را به لباس پوشنده می دهند.
 
 
 
این دسته از دسته گل های آرام و حسی در قلب INFUSION BLANC ، ساخته شده از گل های سفید ، معمولی برای یک تابستان شمالی است و با این عطر شیرین و سرحال از meadowsweet شمالی که در باغ های مزارهای مرطوب شمال رشد می کند ، جفت می شود. . با اعتقاد به داشتن قدرت تركیب عرفانی و به دلیل داشتن فواید جوان كننده و پاك كننده پوست به دلیل دارا بودن آنتی اکسیدان و اسید سالیسیلیك بسیار شناخته شده است ، meadowsweet گیاهی وحشی است كه از دیرباز به عنوان داروی زیبایی و بهداشتی مورد استفاده قرار می گرفت.
 
ارکیده پروانه ، یادداشت دیگری که در این ترکیب گل قرار گرفته است ، رایحه آسمانی خود را تنها در تاریکی منتشر می کند.
 
یکی از آداب و رسوم تابستان من بیرون رفتن و بو کردن ارکیده های وحشی است که با فاصله کمی از کلبه حومه من ، بوسیله جنگل رشد می کنند. همه ارکیده های شمالی گیاهان نادری و محافظت شده ای هستند ، بنابراین عطر دهنده ما مجبور شد که عطر را از یک مولکول معطر طبیعی دیگر تهیه کند. »- لوت ، بنیانگذار MÁDARA و مدیر خلاق
 
نت های نجیب گل یاس گلدار سعی می کند تا به این شوق تابستانی که روز و شب در یک ماجراجویی نفسانی بی پایان می آمیزد ، مقداری جویا شود. INFUSION BLANC تابستانی است که در اوج شکوفایی ، کلبه حومه شهر ، اتاق خواب آفتابی و ملحفه سفید تازه ترد است. بافت مروارید به فوم مجلل تبدیل می شود و پوست را تمیز ، ابریشمی نرم و مرطوب می کند.
 
شخصیت: سبک ، شیر ، کمی شیرین است
# ضد عفونی کننده
 
 
 
INFUSION VERT (300 میلی لیتر)
با مرهم گاو ، آویشن و مرهم لبو
 
واقعی ، واضح و نشاط آور ، INFUSION VERT در اوایل صبح صبح ، طراوت بارانی از چمنزارهای شمالی را ضبط می کند.
 
"این عطر است که وقتی چای خود را بر روی تراس کلبه می ریزم و به دنبال یک علفزار مه آلود می شوم ، سپس به باغ می روم تا سبزیجات تازه را برای صبحانه انتخاب کنم." - لوت ، بنیانگذار MÁDARA و مدیر خلاق
 
 
 
 
 
سبز برابر با رطوبت است. خورشید گیاهان را خشک می کند ، و سبزی های سرسبز و سبزی های آبی را به زرد تغییر می دهد. چنین تنوع رنگهای سبز فقط در ماه ژوئن در نیمکره شمالی ما دیده می شود و بو می دهد ، جایی که در غیر این صورت آفتاب تقریباً یک تجمل است.
 
INFUSION VERT با مومیایی تازه و آفتابی لیمو ، که به عنوان درمانی برای کاهش استرس و استراحت استفاده می شود ، و اسانس معطر آویشن ، یک ساکن معمولی از مزارع وحشی شمالی ، استفاده می شود. یک مطالعه اخیر نشان داد که مولکولهای اسانس آویشن ، نورونهای مغز را ترشح می کند تا هورمونهای شادی و خوشبختی را آزاد کنند. رایحه ای که به دنبال آن ، نت های شفاف و تازه سبز اسبی وجود دارد ، ممکن است کسی را به یاد چمن های تازه بریده شده ، عطر و بویی که اغلب با کودکی شخص همراه است ، بیاندازد. نت های تسکین دهنده گل بنفشه و چای این دسته از سبزیجات سبز و سرحال را تسکین می دهد.
با اسانس معطر نعناع خنک و پوسته تلخ
 
در اینجا این است - یک انتخاب فوق العاده سنگین برای او و برای او. عطر و ادکلن و شفابخش ، تاریک و مسموم کننده ، رایحه MINT ABSINTHE یک قدم پرماجراست و در حاشیه تیغ تلخ و شیرین است. تزریق آبشارهای تلخ گیاهی با افزایش طراوت نعناع خنک یخ با طراوت سبز کاج و سرو انجام می شود.
 
 
 
 
 
نمادی از انحطاط ، Artemisa Absinthum چند وجهی است. به دلیل داشتن ماده مؤثر آن - آبسینتین در بهبود تزریقات گیاهی و مالش های پزشکی مورد استفاده قرار می گیرد.
 
مخلوط MINT ABSINTHE الهام بخش خود را نیز در سنت لتونی لیب یا سونا پیدا می کند. سونا تقریباً یک سلامت معنوی و درمانی برای روح و روان است. بسیاری از گیاهان معطر قدرتمند در این عمل نهایی بهزیستی برای تعادل چاکراها مورد استفاده قرار می گیرند (عمل شفابخشی لتونی باستان آنها را سلفی یا خورشید کمی می نامد). Artemisa یکی از رایج ترین گیاهان در آئین های سونا جادویی برای روشن شدن بدن و افکار از انرژی منفی است.
 
مرجع:ثانیکالا
 

 

 
برچسب‌ها: پوست سالم،سلامت پوست،مراقبت پوست،دکتر پوست،پوست شفاف,

نکاتی درباره موهای طبیعی و زیبا و سالم

 اصول اولیه ، کارها و نکاتی را برای موهای طبیعی سالم ، قوی و زیبا کشف کنید و بهترین نوع معمول طبیعی را برای نوع موهای خود پیدا کنید.

 
رژیم غذایی پروتئین و آهنی
اولین قدم به سمت موهای زیبا ، براق و قوی ، رژیم شماست ، البته. و دو مورد مهم در رژیم غذایی شما پروتئین و آهن است. سلولهای مو سریعترین رشد سلولهای بدن انسان هستند ، اما اگر شما درست غذا نخورید و از کمبودهای آنها رنج می برید اولین سلولهایی هستند که تحت تأثیر قرار می گیرند زیرا سلولهای مو برای بقا ضروری نیستند. غذاهای پروتئین و غنی از آهن را در رژیم غذایی خود بگنجانید - سبزیجات برگ ، ماهی ، تخم کدو ، تخم مرغ ، گوشت بدون چربی ، پنیر ، لوبیا ، نخود ، سویا و غلات را بخورید.
 
 
 
 
 
 
عکس توسطnathaliekemna
 
هر زمان کنونی و بعد از آن عمیق شوید
حتی اگر احتمالاً بعد از هر بار شستشو موهای خود را حالت دهید ، هیچ چیز به اندازه تهویه عمیق کار نمی کند. هر بار یک بار حوله موهای خود را بعد از شستشو با شامپو خشک کنید ، سپس مقدار زیادی تهویه مطبوع را بگیرید و در طول و انتهای آن بمالید. برای اطمینان از اینکه تهویه به همه جا برسد ، به جز ناحیه ریشه ، از یک شانه دندانه دار گسترده استفاده کنید. موهای خود را به سمت بالا بکشید. بین 10 دقیقه تا 1 ساعت تهویه را بگذارید. موهای خود را به پایین بکشید ، کاملاً بشویید و از موهای صاف و قابل کنترل ابریشمی لذت ببرید.
 
موها انجام نمی شود
موهای خود را هر روز بشویید. و هر بار که این کار را کردید ، حتماً مقداری از تهویه را به طول و انتها بمالید.
 
با شانه کردن خود خشن نباشید. موهای مرطوب را با احتیاط زیاد شانه کنید ، زیرا در این لحظه موهای شما شکننده ترین و مستعد شکستگی است. یک شانه دندانه دار گسترده بکشید و آن را از ریشه تا انتهای هرچه ملایم اجرا کنید.
 
شستشوها را با آب گرم انجام ندهید. آب گرم باعث می شود موهای شما خشک و سرخ شود. برای بستن مقیاس موها ، صاف کردن و تقویت فیبرها و افزودن درخشش سالم بهتر است تهویه مطبوع خود را با آب سرد بشویید.
 
فراموش نکنید که لباس های خود را به دست آورید. برای خلاص شدن از شر انتهای شکاف زبر و جلوگیری از شکستن آینده ، هر 4 تا 8 هفته موهای خود را مرتب کنید.
 
بیش از حد به گرما علاقه مند نشوید. بهتر است هر روز موهای خود را مایع نکنید و هرچه بسادگی از ابزارهای یکدست کردن حرارت استفاده کنید. به گفته بسیاری از متخصصان ، بهترین راه برای خشک کردن موهای شما این است - اجازه دهید موهای شما به طور طبیعی خشک شود ، حدود 70 تا 80 درصد از راه خشک شدن. سپس خشک کردن را با خشک کن خود در خنک ترین تنظیم انجام دهید.
 
 
 
 
روتین خالص طبیعی برای نوع موی شما؟
شامپوها و نرم کننده های MÁDARA طبیعی و ملایم هستند - کاملاً مناسب برای مراقبت روزانه مو. سه خط paraben و بدون سیلیکون ، متشکل از شامپو و نرم کننده و اختصاص داده شده به نیازهای خاص برای مراقبت از مو ، یک پاک کننده بسیار ملایم و در عین حال کامل از مو و پوست سر شما را تضمین می کند. ترکیبات گرانبهای گیاهی برای تقویت ، صاف کردن و حجم بیشتر ، گزاف گویی و درخشش ، به عمق موهای شما نفوذ می کنند.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
مجموعه
یک شامپو و تهویه مطبوع در همان خط محصول را امتحان کنید و استفاده کنید
که به یکدیگر تعارف می کنند و بهترین نتیجه را می دهند
 
 
 
جلال و ارتقاء
برای موهای طبیعی ، مناسب برای استفاده روزانه
 
غنی شده با عصاره برگ درخت توس و میوه های زغال اخته ، خط GLOSS و VIBRANCY مراقبت روزانه ملایمی را برای موهای طبیعی فراهم می کند. عصاره برگ توس که به دلیل خاصیت درمانی و تمیز کننده آن شناخته شده است ، دارای توانایی های التهابی و تسکین دهنده نیز هست. به مقابله با ریزش مو و شوره سر کمک می کند. در همین حال عصاره میوه زغال اخته مو را با اسیدهای ارگانیک با ارزش ، ویتامین ها و مواد مغذی تزریق می کند.
 
شامپو GLOSS و VIBRANCY (250 میلی لیتر)
این شامپو تقویت کننده درخشش ، به آرامی باعث تمیز ، محافظت و تقویت صدا می شود. موهای شما را قوی تر ، ابریشمی تر و با براق طبیعی تزریق می کند. روی موهای مرطوب ، چرم و شستشو دهید. با تهویه مطبوع دنبال کنید.
 
تهویه مطبوع GLOSS و VIBRANCY (200 میلی لیتر)
نرم کننده تقویت کننده درخشش موهای شما را تقویت و تقویت می کند. طول و انتهای خشک را جلوگیری می کند. براق کننده و براق کننده سلامتی است. مو صاف ، ابریشمی و سبک تر می شود. برای تمیز کردن موهای خشک و حوله ای از آن استفاده کنید. به مدت 3 دقیقه بگذارید و کاملاً بشویید.
 
 
 
تازه و تعمیر
برای موهای خشک ، آسیب دیده و کسل کننده
 
غنی شده با عصاره میوه های درخت میوه و برگهای گزنه ، محدوده NOURISH و REPAIR برای جلوگیری از خشکی ، خشکی ، شکستگی و شکافتن از موهای خشک و آسیب دیده مراقبت می کند. اسیدهای ارگانیک ، که در عصاره میوه درخت بهشت ​​یافت می شوند ، الیاف مو را صاف می کنند ، موها را نرم می کنند و درخشندگی سالم می کنند. عصاره برگ گزنه سرشار از ویتامین ها ، فلاونوئیدها و کاروتنوئیدها است ، از این طریق باعث احیا و محافظت در برابر تنش محیطی می شود.
 
شامپو NOURISH و REPAIR (250 میلی لیتر)
شامپو غنی و ابریشمی برای تمیز کردن و ترمیم موهای خشک و کسل کننده. با خستگی مبارزه می کند ، به جلوگیری از شکستگی و شکاف شدن کمک می کند ، مو را تقویت کرده و به طور طبیعی صاف می کند. ماساژ را به موهای مرطوب ، چرم و شستشو دهید. با تهویه مطبوع دنبال کنید.
 
تهویه مطبوع NOURISH و REPAIR (200 میلی لیتر)
این کولر غنی و خامه ای عمیقاً موهای خشک و آسیب دیده را تغذیه و ترمیم می کند. موها را برای جلوگیری از شکستگی و شکسته شدن مو تقویت می کند و مو را ابریشمی تر کرده و سبک تر می شود. درخواست دادن
رنگ و درخشش
برای موهای رنگی
 
تهیه شده با عصاره شاه بلوط اسب ، عصاره کتان مرطوب کننده و نرم کننده و همچنین عصاره برگ درخت چنار محافظ ، محدوده MÁDARA COLOR و SHINE مراقبت کامل از موهای رنگی و درمان شده را تضمین می کند. دانه کتان به شکل دادن یک لایه محافظ برای مرطوب نگه داشتن مو کمک می کند و به رنگ زیبای شما دوام بیشتری می دهد.
 
شامپو COLOR و SHINE (250 میلی لیتر)
محافظت و درخشش رنگ شامپو که به آرامی موها را با رنگ پاک می کند و از آن محافظت می کند. قدرت و درخشش می بخشد و موهای شما را درخشان و نرم می کند. ماساژ را به موهای مرطوب ، چرم و شستشو دهید. با تهویه مطبوع دنبال کنید.
 
کولر گازی COLOR و SHINE (200 میلی لیتر)
نرم کننده نگهدارنده رنگ برای مرطوب کردن شدید و محافظت از موهای رنگی و شیمیایی. به صاف کردن موی سر کمک کرده و رنگ موهای پر جنب و جوش را برای مدت بیشتری حفظ می کند. موها براق تر ، ابریشمی صاف و سبک می شوند. برای تمیز کردن موهای خشک و حوله ای از آن استفاده کنید. به مدت 3 دقیقه بگذارید و کاملاً بشویید.
مرجع:sanykala
برچسب‌ها: پوست سالم،سلامت پوست،مراقبت پوست،دکتر پوست،پوست شفاف,

10 واقعیت در مورد مادارا و پایداری

 با نزدیک شدن به روز زمین ، آنچه را که درباره اقدامات MÁDARA برای پایداری هنوز نمی دانید ، و چیزهایی را که با انتخاب مراقبت از پوست طبیعی ما در آنها ایستاده اید ، بدانید.

 
 
 
-1-
در سال 2016 ، MÁDARA به عنوان سبزترین و پایدارترین شرکت لتونی شماره یک نامگذاری شد. جایزه Green Dot مشاغلی را می شناسد که محصولاتی را تولید می کنند که به شیوه ای سازگار با محیط زیست تولید و عرضه می شوند.
 
-2-
40٪ شیشه ها ، لوله‌ها و بطریهای ما در سال 2016 از پلیمرهای بازیافت شده پس از مصرف ساخته شده بودند. بله ، احتمالاً لوله تهویه مو MÁDARA شما یک کیسه پلاستیکی یا بطری آب معدنی در زندگی گذشته او بود.
 
 
 
-3-
مواد آرایشی طبیعی با استفاده از مواد اولیه طبیعی و ارگانیک ساخته می شوند که اساساً برای بدن انسان و محیط زیست بی خطر تر هستند.
 
-4-
95٪ مواد اولیه گیاهی مورد استفاده در مواد آرایشی طبیعی مجاز از مزارع ارگانیک تهیه می شود. کشاورزی ارگانیک دارای مزایای قابل توجهی است - استفاده از سموم دفع آفات مصنوعی ، قارچ کش ها و علف کش ها که تأثیر منفی بر محیط و سلامت انسان دارند ، مجاز نیست.
 
-5-
ما منابع محلی را ترجیح می دهیم و تلاش می کنیم در تمام مراحل تولید از منابع طبیعی با مسئولیت پذیری استفاده کنیم.
 
-6-
تولید مواد آرایشی طبیعی تمیز تر و سازگار با محیط زیست است. حتی محصولاتی که برای تمیز کردن ، ضد عفونی و فاضلاب استفاده می شوند طبیعی و مجاز هستند - به این ترتیب می توانیم میزان مواد شیمیایی موجود در فاضلاب را کاهش دهیم.
 
-7-
مواد طبیعی مشتق شده به سرعت در طبیعت تخریب می شوند ، بنابراین مواد آرایشی طبیعی به کاهش آلودگی بدن و محیط زیست کمک می کند.
 
 
-8-
مواد آرایشی MÁDARA بدون هیچ گونه ارگانیسم اصلاح شده ژنتیکی ، نانوذرات و تابش مواد اولیه فرموله و تولید می شود (خطرات مربوط به گیاهان اصلاح شده ژنتیکی شامل تأثیر منفی بر محیط و موجودات زنده).
 
-9-
حتی بسته بندی های مقوایی و کاغذی منتخب ما سازگار با محیط زیست هستند تا از روش های پردازشی که گزینه های بازیافت و تجزیه بیولوژیکی را کاهش می دهد (مانند لمینیت یا پنجره های شفاف) استفاده کنند. ساخت بسته بندی به گونه ای طراحی شده است که کاغذ کمتری مصرف کند.
 
-10-
100٪ از لوله ها ، کوزه ها و بطری های ما قابل بازیافت هستند و ما مشتریان خود را ترغیب به مرتب کردن زباله ها ، استفاده مجدد و بازیافت می کنیم. به همین دلیل است که بطری های خالی MÁDARA در مغازه های ما در لتونی بسیار مورد استقبال قرار می گیرند ، و ما برای هر مورد تخفیف می دهیم - زیرا می توان آنها را بازیافت و برای تولید سایر کالاهای پلاستیکی یا انرژی استفاده کرد.
 
خالی های خود را مرتب کنید ، زباله کمتری تولید کنید. مواردی را که می توانید از آنها استفاده مجدد کنید ترجیح دهید. استفاده مجدد هر روز را روز زمین خود قرار دهید.
مرجع:ثانیکالا
برچسب‌ها: پوست سالم،سلامت پوست،مراقبت پوست،دکتر پوست،پوست شفاف,

10 نکته برای مراقبت از پوست در تابستان

 موارد دلخواه ما برای روزهای تابستانی ضد شهر ، مسموم کردن در شب های تابستان ، بعد از مراقبت از پوست در ساحل و موارد دیگر.

20٪ تخفیف از موارد انتخاب شده را تا 10 ژوئیه 2017 لذت ببرید.
 
تابستان عادت های مراقبت از پوست شما را آزمایش می کند. شما او را در تابستان درست رفتار می کنید ، او به شما می پردازد در تمام سال به خوبی نگاه کنید. موارد دلخواه MÁDARA را برای روزهای تابستان ضد شهر ، مسموم کردن در شب های تابستان ، مراقبت از پوست بعد از ساحل و موارد دیگر کشف کنید. با 20٪ تخفیف از محصولات انتخاب شده لذت ببرید و با هر سفارش از 35 یورو تا 10 ژوئیه 2017 یک مومیایی کردن لب آلو آلو بصورت رایگان دریافت کنید.
 
و اکنون ، به نکات.
 
MADARA لوازم بهداشتی آلی
 
-1- به طور ژنتیکی بیشتر تمیز کنید
تمیز کردن فوم برای همه نوع پوست پوست شما در ماه های گرم تابستان تبدیل به روغنی تر و حساس تر می شود. بنابراین ، ملایم تر باشید. پاک کننده های تهاجمی را فراموش کنید - نمی خواهید رطوبت طبیعی و مانع محافظ پوست خود را سلب کنید. به لوازم آرایشی ملایم تر بروید و روزی دو بار صورت خود را بشویید. عصر: برای از بین بردن همه ناخالصی ها ، گرد و غبار ، ذرات آلودگی ، آرایش و عرق - باعث می شود که پوست شما در طول شب تنفس ، استراحت و جوانسازی کند. صبح: برای خلاص شدن از شر روغن های اضافی ، عرق و سموم که در طی شب از ترشحات پوست شما خلاص می شود - بیایید فقط آن را بشویید. پاک کننده هایی را با مواد نوآورانه و بافت های سبک تر - مانند پاک کننده های مبتنی بر کف و آبهای میسل - امتحان کنید. آنها فوق العاده ملایم هستند و با انواع پوست مناسب هستند.
 
TRY: فوم پاک کننده (150 میلی لیتر)
بسیار ملایم و سبک ، این فوم یکی از موارد مورد علاقه شما در تمام مدت MÁDARA است. بر اساس بومادران شمالی ، به دلیل استعدادهای شگفت آور و تسکین دهنده شگفت انگیز شناخته شده است. بدون اینکه خشک شود ، پوست شما را تمیز می کند. همه آرایش ها را بدون تحریک چشم خود برطرف می کند. از بروز لکه ها جلوگیری می کند. مناسب برای انواع پوست ، در تمام سنین ، مورد علاقه خانمها و آقایان.
 
-2- به دنبال شرايط بعد از BEACH BEAR برويد
خورشید پوست شما را خشکتر می کند و خشکی با اولین خطوط خوب ، پیری زودرس و سایر موارد ناخوشایند همراه می شود. شما به آن احتیاج ندارید. برای بازگرداندن رطوبت و تقویت جوان سازی سلولهای پوستی هر بار که دوست دارید ، برخی از مراقبت های مناسب پوست را در نوک انگشتان خود نگه دارید. روغن ها و سرم ها بهترین دوستان شما هستند - آنها به پوست شما کمک می کنند تا بعد از اینکه در اثر آفتاب ، آب و باد نوازش شد ، بهبود یابد. هرچه پوست شما رطوبت بیشتری داشته باشد ، بهتر به نظر می رسید ، اولین علائم پیری از ظاهر شدن در چهره زیبای شما بیشتر خواهد بود.
 
TRY: روغن روغنی ارگانیک هیدراتاسیون موفقیت آمیز (50 میلی لیتر)
این روغن سال به سال ستاره های تابستانی ما است. اکسیر رفع عطش از 8 روغن ارگانیک نادر و گرانبها. مخصوصاً برای پوست های خشک ، سفت ، شکننده و کم آب مفید است. برای جلوگیری از ریزش رطوبت ، خطوط ریز ، سوزش ، پوسته پوسته شدن و خشک شدن پوست ، پوست شما را صاف و آبرسانی می کند. برای ترمیم درخشندگی و نشاط آن ، پوست را با آنتی اکسیدان ها و اسیدهای چرب تزریق می کند. به تنهایی استفاده کنید یا چند قطره را به مرطوب کننده مورد علاقه خود اضافه کنید.
 
 
TRY: سرم ترمیم سلولی TIME MIRACLE (50 میلی لیتر)
زمان آن رسیده است که این ابرقهرمان MÁDARA را برای پوست های صاف و آبرنگ و ابریشمی ابری کشف کنید! ما فکر می کنیم در هر قفسه زیبایی ضروری است - به خصوص برای لحظاتی که پوست شما ضعیف ، شکننده و خشک می شود ، اما باید ظاهر آن را بهبود بخشید و اکنون به آن احتیاج دارید (حتی بعد از مهمانی های وحشی یا کار سخت). جوانسازی سلول های پوستی را تقویت می کند ، باعث تشکیل کلاژن و پروتئین های دیگر جوانان می شود. روغنهای طبیعی مغذی و اسید هیالورونیک نرم کننده پوست باعث افزایش سطح رطوبت پوست ، استحکام و کشش آن می شوند و آن را صاف و تابش براق می کنند.
 
«این جادو است! موثر از اولین برنامه است. "
- Elīna ، madaracosmetics.com
 
-3- آنتی اکسیدان های خود را بدست آورید
برای زندگی در شهر؟ درخشش را با مرطوب کننده های روزمره سرشار از آنتی اکسیدان نگه دارید. هوای آلوده شهری می تواند 100 (!) مضرتر از دود سیگار باشد ، به خصوص در روزهای گرم تابستان که سموم روی سطح زمین قرار می گیرند. ممکن است بعد از گذراندن کل روز در مرکز شهر ، احساس پوستی استرس ، خشک و تنش داشته باشید. آلودگی محیط و اشعه ، رادیکال های آزاد را به صورت گسترده تولید می کند. این مولکولهای ناپایدار اکسیژن باعث ایجاد آبشارهای واکنشهای مخرب در پوست می شوند و باعث پیری زودرس می شوند: شما متوجه می شوید اولین خطوط ریز و درشت ، منافذ بزرگ شده ، پوست کسل کننده و کم رنگ می شود. مکانیسم دفاعی طبیعی در برابر آسیب رادیکال های آزاد آنتی اکسیدان هایی هستند که با رادیکال های آزاد در تعامل هستند تا از آسیب دیدن ساختارهای سالم پوست جلوگیری کنند.
 
 
 
TRY: آنتی اکسیدان های SMART FINE LIVE MININISING LINE (50 میلی لیتر)
شما عاشق بافت سبک و عطر دوست داشتنی آن خواهید بود مناسب برای پوست های نرمال و ترکیبی. پوست شما را از آسیب های محیطی و رادیکال های آزاد محافظت کرده و محافظت می کند. پوست شما صاف و محکم تر می شود ، ظاهر منافذ بزرگ شده و خطوط ریز را به حداقل می رساند. با خشکی و خشکی کمر می جنگد ، درخشندگی پوست شما را ترمیم می کند و از پیری زودرس جلوگیری می کند.
 
"ایده آل برای نیازهای من - باعث می شود که پوست من در تمام طول روز هیدراته شده و احساس سلامتی کند." - Agnese، madaracosmetics.lv
 
TRY: آنتی اکسیدان های SMART LINE MIN MINISISING CREAM DAY (50 میلی لیتر)
مرطوب کننده غنی روزانه برای پوست طبیعی ، خشک و بسیار خشک. این فرمول غنی از آنتی اکسیدان ، پوست شما را هیدراته و تغذیه می کند
TRY: صابون مرطوب کننده MINT ABSINTHE (300 میلی لیتر)
صابون رطوبت طبیعی بدن و دستان ، آغشته به اسانس معطر نعناع و تلخ تلخ. ترکیبی جسورانه و پر فراز و نشیب - به همان اندازه مسحور کننده شب نیمه تابستان. بدون اینکه خشک تر شود ، پوست شما را تمیز و نرم می کند. او آن را دوست دارد. او خیلی دوستش دارد
 
-5- پوست بدن خود را فرو کنید
تابستان به آسانی آسان است - محصولاتی را انتخاب کنید که شما را عقب نکشاند (به عنوان مثال کالاهایی که به راحتی جذب می شوند و پوست شما را چرب نمی کند). کرم های بدن ضخیم و سنگین ، فصل دیگری را ببینید. بسیاری از ما هرگز کرم صورت را از دست نمی دهیم اما به نوعی از پوست بدن آنها غافل می شویم. اما پوست پوست است ، باید از آن مراقبت کرد. برای تقویت رطوبت و مانع محافظ پوست خود روزانه از لوسیون یا کرم بدن استفاده کنید و استفاده کنید - به زمان زیادی نیاز نخواهد داشت ، اما پوست شما را نرم تر ، محکم تر و جذاب تر می کند.
 
TRY: لوسیون مرطوب کننده (150 میلی لیتر)
مرطوب کننده سبک و ملایم روزانه بدن. پوست شما را صاف می کند ، از خشکی و پوسته شدن جلوگیری می کند. غنی شده با عصاره بابونه ، کالنتولا و گیاهان دارویی ، با عطر خفیف خود از چمنزارهای شمالی و چمنهای تازه بریده شده ، از پوست و لک های شما مراقبت خوبی می کنند. برای کل بدن مفید است - همچنین آرنج ، گردنبند ، پاشنه و زانو را نیز در اختیار شما قرار می دهد. با خشکی و سفتی تماس می گیرد ، باعث احیای سلامت و درخشندگی پوست می شود. یک قهرمان تابستانی واقعی.
 
-6- خواب زیبای خود را بدست آورید
صبح بخیر از شب گذشته شروع می شود - از ساعت هایی که به خواب و روال تمیز کردن شما اختصاص می یابد ، به کرم شب دلخواه خود که حتی هنگام خواب از پوست شما مراقبت می کند. از فرآیند جوان سازی ، که توسط خود طبیعت تشویق می شود - بهره مند می شوید - در طول شب ، سلول های پوستی شما به طور جدی جوانسازی می کنند ، و قادر به استفاده از کلیه مواد فعال کرم شب شما هستند. مانع از پوست شما از این شادی نشوید!
 
TRY: ثبت مجدد کرم شب (50 میلی لیتر)
با یکی از پرفروش های MÁDARA در همه زمان ها ملاقات کنید! کرم شب که به شدت پوست شما را آبرسان می کند و در هنگام خواب عملکرد آنتی اکسیدانی مؤثر و جوان کننده می کند ، بنابراین به ترمیم آسیب های وارد شده به پوست در طول روز کمک می کند. قبل از رختخواب هر عصر برای تمیز کردن صورت و گردن خود بمالید و با پوستی که احساس و ظاهراً تازه ، نرم و درخشان دارد از خواب بیدار شوید. مناسب برای انواع پوست ، در هر سنی.
 
-7- دوباره پوست خود را مجدداً بازگردانيد
افزایش عرق کردن در طول تابستان اغلب با افزایش چربی پوست همراه است. برای جلوگیری از تولید اضافی سبوم ، بریدگی و جوش های سرسیاه ، برای تمیز کردن منافذ خود و جلوگیری از گرفتگی آنها ، مرتباً از ماسک تمیز کننده عمیق استفاده کنید (مثلاً یک بار در هفته). پوست تمیز بهتر جوانسازی می کند و قادر به خنثی کردن تمام ترکیبات خوب موجود در محصولات مراقبت از پوست متعاقباً است. بله ، شما واقعاً به یک تعویض بازی نیاز دارید که پوست شما را خالی می کند و هر وقت دوست دارید آن را تمیز ، تازه و درخشان بگذارید. و فوراً
 
TRY: ULTRA PURIFYING DETOX MUD MUDK (60 میلی لیتر)
ناخالصی ها و سموم را از بین می برد و از بین می برد. پوست شما را متعادل و نرم می کند ، از بریدگی و جوش های سر سیاه جلوگیری می کند. منافذ را تمیز و پالایش می کند. ریزگردها و ویتامین ها به احیای نشاط پوست کمک می کنند. به ویژه برای کسانی که روزهای خود را در محیط های شهری می گذرانند مفید است.
 
خوب است به عنوان آیین زیبایی یک بار در هفته و قبل از مناسبت های مهم. به بهبود لکه ها و پاکسازی پوست کمک می کند. بسیار توصیه می شود. »- اولگا ، madaracosmetics.lv
 
-8- از چشمان خود غافل نشو
پوست کانتور چشم شما 4 برابر نازک تر و شکننده تر از بقیه پوست صورت شما است. راحت تر خشک می شود. این اولین منطقه ای است که شما متوجه اولین علائم پیری می شوید - خطوط ریز ، پف و دایره های تاریک: علائمی که باعث می شود صورت شما پیرتر و خسته به نظر برسد. بنابراین ، مانترا شما - مرطوب ، مرطوب کننده ، مرطوب کننده! اگرچه استفاده از هر مرطوب کننده بهتر از استفاده از هیچ کدام نیست ، کرمهای کانتور چشم مزایای بسیاری دارند - از بافتهای سبک تر و تر تصفیه شده که باعث احتباس مایعات و پف کردن مایع نمی شوند (کرم های ضخیم اغلب باعث می شوند). هر روز صبح کرم چشم خود را بمالید ، عینک آفتابی و کلاه بپوشید تا از پوست کانتور چشم در مقابل خشکی و پیری زودرس محافظت شود.
 
«بافت خوب ، باعث کاهش پف چربی می شود و پوست حساس من را تحریک نمی کند. خیلی خوب! »- آناستازیا ، madaracosmetics.com
 
TRY: EYE CONTOUR CREAM (15 میلی لیتر)
غنی شده با روغن های طبیعی ، اسید هیالورونیک و عصاره های گیاهی سرشار از آنتی اکسیدان ، مراقبت کامل ، هیدراتاسیون و محافظت کامل از پوست کانتور چشم شما را ارائه می دهد. ناحیه چشم شما را تقویت کرده و صاف می کند و آن را تازه ، محکم و درخشنده می گذارد.
 
-9- گریبان یک کرم دست
دستان شما دائما در معرض فعالیت قرار می گیرد و در فعالیت های مختلف شرکت می کند. آنها با عناصر بی شماری در تماس هستند - خورشید ، باد ، آب ، آلودگی ، گرد و غبار ، چیزهایی ... شما باید شنیده باشید که نمی توانید سن خود را مخفی کنید. فعالیت های تابستانی پوست شما را خشکتر کرده و شکل گیری خطوط کوچک را ارتقا می بخشد. یک کرم دست خوب یک ضروری است برای نگه داشتن دست ، هدر شده و محافظت شده در دستان.
 
TRY: محافظت از کرم دست (75 میلی لیتر)
کاملا نرم و نرم و ابریشمی. غنی شده با عصاره گیاه آلو شمالی و گیاه زردچوبه
مرجع:ثانیکالا
برچسب‌ها: پوست سالم،سلامت پوست،مراقبت پوست،دکتر پوست،پوست شفاف,

بهترین محصولات ارگانیک برای نوجوانان

 خسته از برک ، سرسیاه و T منطقه روغنی؟ لکه های بدن را ممنوع کرده و با محصولات ارگانیک عاری از شیمیایی عادت های خوبی برای مراقبت از پوست ایجاد کنید.

 
شماره پوست شماره 1 نوجوانان - شادابی و آکنه اضافی. سطح هورمون بالا است و پوست با افزایش فعالیت غدد روغنی واکنش نشان می دهد ، که به نوبه خود باعث شکستگی می شود. باکتری های ایجاد کننده آکنه ، اسیدهای چرب موجود در سبوم پوست را می خورند (زندگی می کنند) ، بنابراین افزایش روغنی بودن غالباً با لکه ها ، سرهای سفید یا جوش های سرسیاه همراه است. برای برخی از نوجوانان ، این جوش گاهگاهی است در حالی که برخی دیگر ممکن است از یک بیماری مزمن معروف به آکنه ولگاریس رنج ببرند. ما مناسب ترین محصولات MÁDARA را برای نیازهای پوست نوجوانان پیشنهاد می کنیم.
 
تمیز روزانه
پاک کننده ها و تونرهای تمیز کننده مواد معدنی MADARA
 
اولین قدم برای پاکسازی پوست مؤثر است ، اما پاک کردن ملایم هر صبح و شب - به اندازه کافی قدرتمند برای از بین بردن روغن اضافی ، ناخالصی ها و آرایش ، هنوز هم عاری از سورفاکتانت های تهاجمی برای جلوگیری از تحریک و التهاب است.
 
تلاش كردن...
 
فوم پاک کننده (150 میلی لیتر)
 
من شروع کردم به خرید یک بطری اضافی برای پسر 15 ساله ام ، زیرا او می خواست چیزی برای مقابله با آکنه باشد. از آنجا که او شروع به استفاده از این ، blackheads اکنون نادر است. او به اندازه من این محصول را دوست دارد. - ربکا پاتر ، madaracosmetics.com
 
بر اساس مولکول های پاک کننده طبیعی با منشاء گیاهی و غنی شده با گلاب و عصاره بومادران ، این فوم سبک به آرامی پوست را تمیز کرده و بدون تحریک چشم ها آرایش را از بین می برد. مناطق روغنی را ضمن تسکین مناطق خشک تنظیم می کند.
 
North Yarrow به دلیل خاصیت ضد التهابی و درمانی شناخته شده است ، و مطالعات اخیر حاکی از فواید آنتی اکسیدانی آن است. به تقویت و جوانسازی پوست کمک می کند ، باعث بهبودی زخم های میکروبی و کاهش تحریک می شود.
 
آب میکلار (100 میلی لیتر)
 
برنده جوایز همه در یک محصول برای تمیز کردن بدون شستشو و از بین بردن آرایش - مناسب برای استفاده روزانه و مسافرت. آرایش و ناخالصی ها ، تعادل و آبرسانی حتی پوست حساس را در یک مرحله آسان برطرف می کند. بر اساس مرطوب کننده آلوئه ورا ، اسید هیالورونیک را تسکین دهنده پوست و گل صدف شمالی را آرام می کند.
 
تونر روشن کننده (200 میلی لیتر)
 
تونر گشادکننده با اسید سالیسیلیک عمیقاً پوستهای چرب و گرفتگی را از بین می برد. پاکسازی ، کاهش درخشش ، به حداقل رساندن منافذ ، جلوگیری از لکه دار شدن و تنظیم pH تعادل پوست. این فرمول متعادل کننده با عصاره پوست بلوط و پرچم شیرین (ریشه calamus) ، آب گل و مرطوب کننده های طبیعی باعث می شود که پوست تمیز ، تازه و مات به نظر برسد.
 
تمیز کردن عمیق
لایه برداری منظم و پاک کردن پوست با ماسک یکی از بهترین راه های کنترل آکنه است. روغن سلولهای مرده پوست را به هم می چسباند و باعث ایجاد منافذ و انسداد منافذ می شود. لایه بردارها و ماسک ها به پاکسازی سطح پوست کمک می کنند. فقط بخاطر داشته باشید مهم است که از پاک کننده های خوش فرم و ملایم که باعث آسیب دیدن و خشک شدن پوست نمی شوند ، استفاده کنید. پاکسازی بیش از حد تهاجمی ممکن است به کمبود آب بدن منجر شود که منجر به افزایش تولید روغن و شکستن بیشتر می شود.
 
تلاش كردن...
 
ماسک METK DETOX (60 میلی لیتر)
 
گل طبیعی شمالی بیش از 4000 سال قدمت دارد و ترکیب شگفت انگیزی از ترکیبات فعال دارد که سموم و ناخالصی ها را جذب می کند و پوست را تمیز و جوان سازی می کند. این ماسک روغن های اضافی را جذب می کند ، منافذ را تصفیه می کند و بریدگی را کاهش می دهد ، اثری از آکنه و التهاب جزئی را از بین می برد ، پوست را با عناصر کمیاب و ویتامین ها را برای یک چهره احیا و درخشان شارژ می کند.
 
ماسک را برای تمیز کردن پوست بمالید ، 5 تا 10 دقیقه بگذارید و سپس بشویید. اگر پوست شما چرب است ، 2-3 بار در هفته استفاده کنید و هفته ای 1 بار به کنترل خود ادامه دهید تا التهاب یا خستگی گاه به گاه را کنترل کنید. همچنین می توانید ماسک را مستقیماً روی نقطه بمالید و آن را یک شبه بگذارید - این به کاهش التهاب کمک می کند.
 
ماسک پوست (60 میلی لیتر)
 
لایه برداری AHA مبتنی بر محرک گردش خون و بازسازی اپیدرم ، پوست را روشن تر می کند و باعث کاهش آثار و جای زخم های آکنه می شود. ماسک لایه بردار فعال MÁDARA AHA باعث تسریع فوری با دوز فوق العاده طبیعی اسیدهای فعال می شود. اسیدهای میوه و ویتامین C ، آمیخته با اسید لاکتیک آبرساننده و عصاره تسکین دهنده گل ادرارنده باعث ایجاد لایه برداری موثری برای پوست می شوند که هم اکنون روشن ، درخشنده و صاف هستند. ظاهر لکه ها را کاهش می دهد.
 
اسکراب روغن روغنی (60 میلی لیتر)
 
اسکراب های خشن را فراموش کنید - این فرمول لوکس به یک شیر لطیف تبدیل می شود تا به آرامی پوست را تمیز ، نرم و تجدید کند بدون اینکه رطوبت طبیعی آن را برطرف کند. به تسکین منافذ گرفتگی ، خنثی کردن سلولهای مرده پوست و صیقل دادن به پوست کمک می کند. چهره ای نرم تر ، نرم تر ، به وضوح روشن تر ، تمیز تر و درخشان تر خواهید دید. مقداری اسکراب را روی کف دست خشک بمالید ، روی حرکات دایره ای روی پوست خشک ماساژ دهید ، یک آب چاشنی آب اضافه کنید تا روغن در یک شیر لطیف ذوب شود ، آبکشی کنید. 2-3 بار در هفته برای بهترین نتیجه استفاده کنید.
 
هیدراتاسیون
مرطوب کننده های آرایشی MADARA: مایع مرطوب کننده عمیق ، کرم ژل و DD
 
هیدراتاسیون بسیار مهم است ، زیرا پوست خشک شده به طور طبیعی شروع به تولید روغن بیشتر می کند و باعث می شود پوست حالت بدتر و زیبایی بیشتری پیدا کند. هنگام انتخاب مرطوب کننده صورت برای پوست های مستعد آکنه ، به دنبال بافت های سبک با مواد متعادل کننده و تسکین دهنده باشید - آبهای گل ، عصاره های گیاهی ، اسید هیالورونیک. به عنوان روغنهای معدنی و سیلیکون از مرطوب کننده ها و مواد تشکیل دهنده سنگین دور خودداری کنید.
 
تلاش كردن...
 
DEEP MOSITURE GEL (50 میلی لیتر)
 
با این فرمول سبک و ابریشمی پوست خود را عمیقاً آبرسانی کنید - برای انواع پوستی روغنی و ترکیبی مناسب است. بلافاصله برای كنترل تولید اضافی سبوم ، به حداقل رساندن منافذ ، كاهش درخشش و تسكین پوست تحریک شده جذب می شود. با ترکیب اسید هیالورونیک ، و آب فندق ضد عفونی کننده و ضد التهاب ، به تعادل پوست کمک می کند. عصاره بلوط حاوی تانن است و قدرتمندترین قابض طبیعی است. پوست و رگ های خونی را تقویت می کند. هر روز صبح برای تمیز کردن صورت و گردن خود اقدام کنید.
 
مایع مرطوب کننده DEEP (50 میلی لیتر)
 
مرطوب کننده پرفروش ترین MÁDARA در ضمن کمک به ترمیم سد طبیعی رطوبت پوست ، دارای هیدراتاسیون شدید 24 ساعته می باشد. این مایع فوق العاده سبک و به راحتی جذب به تعادل پوست ترکیبی کمک می کند. این ترکیب با اسید هیالورونیک ، مقطر تسکین دهنده و قابض گل سرخ ، و همچنین شکر گیاهی و عصاره تمشک غنی از ویتامین تشکیل شده است ، این مایعات منافذ را محکم کرده و فعالیت غده چربی را کنترل می کند ، در عین حال راحتی را در تمام طول روز فراهم می کند. هر روز صبح برای تمیز کردن صورت و گردن خود اقدام کنید.
 
گرفتن غیر تماشایی
مایعات ضد آفتابگردان و گل آفتابگردان MÁDARA
 
اگرچه تلاش برای پنهان کردن لکه های زیر آرایش قابل درک است ، اما بنیادهای سنگین اغلب اوضاع را بدتر می کنند. به جای آن ، مرطوب کننده های سبک و بدون گرفتگی را امتحان کنید - آنها باعث می شوند پوست شما روشن شود ، حتی پوست شما نیز روشن شود و بدون ایجاد ظاهر جدید ، لکه ها را محو کند.
 
تلاش كردن…
 
مایع ضد آفتاب ضد آفتاب یا MOONFLOWER (50 میلی لیتر)
 
رنگ پوست را روشن می کند ، روشن می کند و یکنواخت می کند. عصاره گل سرخ شمالی و رنگدانه های طبیعی فوراً از پوست شما آبرسانی می کنند و زیبایی پوست شما را کامل می کنند. نقایص ماسک باعث می شود که پوست با ظاهری برنزه تابستان ، پوست را تازه و درخشان کند. یک جایگزین سبک تر برای پایه و اساس. به طور مساوی روی صورت و گردن بمالید. گل آفتابگردان را برای بژ طلایی و گل آفتابگردان برای گل رز بژ انتخاب کنید.
 
اولین دئودورانت
دئودورانت های غلتکی طبیعی MÁDARA Organic Skincare
 
تعریق بیش از حد برای بسیاری از نوجوانان یک مشکل بسیار شایع است و بار دیگر - که ناشی از تغییر سطح هورمون است. دانستن تفاوت بین دئودورانت ها و ضد عرق ها حائز اهمیت است. دئودورانت ها با از بین بردن باکتری های تولید بو بو را خنثی می کنند. ضد عرق ها با مسدود کردن منافذ سعی در جلوگیری از تعریق دارند. اکثر محصولات بازار انبوه براساس ترکیبات مصنوعی و ترکیبات ضد انعطاف پذیر هستند
مرجع:ثانیکالا
برچسب‌ها: پوست سالم،سلامت پوست،مراقبت پوست،دکتر پوست،پوست شفاف,

پوست زیبا..

 برای تعطیلات یا سفر کاری؟ ضد خشکی پوست شما. استرس ، زندگی شهری ، پروازهای طولانی ، مهمانی ها و جلسات تجاری برخی از عوارض جانبی دارند. اما طبیعت و علم حتی در شرایط چالش برانگیز شما را به عقب برگرداند.

 
img1
 
پوست و شهر
 
محیط به وضوح پوست ما را پیری می کند. حداکثر 90٪ اولین علائم پیری توسط رادیکالهای آزاد ایجاد می شود. افرادی که در معرض آلاینده ها قرار دارند ، سریعتر از افرادی که نیستند سن می گیرند. هوای آلوده شهری می تواند 100 (!) مضرتر از دود سیگار باشد ، به خصوص در روزهای گرم وقتی سموم روی سطح زمین قرار می گیرند. ممکن است بعد از گذراندن کل روز در مرکز شهر ، احساس استرس ، خشکی ، تنش ، حساس و احتقان پوست داشته باشید.
 
می دانیم اما قرار است تعطیلات و کاوش در مقصد جدید سرگرم کننده باشد. بنابراین تصمیم گرفتیم اولین سفر سفر خود را به شما اختصاص ندهید که مرتباً شما را به حمام کردن یا مراقبت از مو ، بلکه به بیشتر در معرض ، مستعدترین و شکننده ترین ناحیه خود تبدیل کنید که باید در برابر آن مقاومت کند - پوست صورت شما.
 
آنتی اکسیدان ها از پوست شما در برابر اثرات مضر هوای آلوده محافظت می کنند ، و مراقبت از پوست غنی از آنتی اکسیدان حتی قادر به برگرداندن صدمات وارده است. بنابراین هرگونه برنامه ، مقصد یا لیست سطل خود ، درخشش خود را حفظ کنید: این مجموعه شگفت انگیز از ملزومات سفر باعث پاکسازی پوست شما ، محافظت از آن در برابر آلاینده ها و تقویت هیدراتاسیون می شود.
 
img2
 
چه چیزی در کیسه است؟
 
img3
SCRUB IT خاموش
 
روغن عصاره روغنی SCRUB 12،5 میلی لیتر
 
برای چی؟ برای پاکسازی منافذ و صاف کردن سطح پوست خود. سلول های مرده ، جمع آوری آلاینده ها ، گرد و غبار و ناخالصی ها را از بین می برد و پوست شما را مخملی نرم ، تازه و تابشی می کند.
 
img4
دور از دسترس را پاک کنید
 
MICELLAR WATER 50 میلی لیتر
 
برای چی؟ برای تازه کردن و تمیز کردن پوست ، آرایش را بدون آب از بین ببرید و رطوبت طبیعی پوست را از بین نبرید. این جایزه پاک کننده بدون شستشو حتی توسط هنرمند مشهور آرایش مشهور لیزا الدریج ستایش می شود. غنی شده با اسید هیالورونیک و عصاره ریشه گل صد تومانی ، باعث تسکین ، هیدراته و شادابی پوست شما می شود.
هیدراتاسیون پایین
 
مرطوب کننده SOS INSTANT + RADIANCE HYDRA MASK 12،5 میلی لیتر
 
برای چی؟ برای آرامش و آسایش پوست خود پس از پروازهای طولانی یا روزهای استرس زا در شهر. پوستی را ترمیم می کند ، درخشندگی را تقویت می کند و مانع رطوبت پوست شما را تقویت می کند. پوست خسته ، خشک و محکم را تسکین می دهد. برای دست های خشک شما نیز مناسب است.
 
img6
درخشش را حفظ کنید
 
آنتی اکسیدان های SMART ضد انعطاف پذیر ضد انعطاف پذیر 15ml
 
برای چی؟ برای اینکه پوست کانتور چشم خود را تازه و درخشان نگه دارید. اولین خطوط خوب ، پف و دایره های تاریک را هدف قرار می دهد. عادت های مهمانی و شب های بی خوابی خود را ببخشید ، به خنثی و برطرف کردن آسیب های رادیکال آزاد کمک می کند و در نتیجه از پیری زودرس جلوگیری می کند.
 
img7
محافظت از پوست خود را
 
SOS HYDRA RECHARGE CREAM 12،5ml
 
برای چی؟ برای ترمیم و محافظت از پوست خود در طول روز و تشویق جوان سازی سلول در شب. از نظر علمی ثابت شده است که باعث احیاء پوست می شود. سپر در برابر ذرات دود و آلودگی تشکیل می دهد. هر صبح و شب اعمال کنید.
 
تا زمانی که در یک ECO و دستکش دوستانه ، دوست داشتنی ، قابل پذیرش و قابل استفاده برای حیوانات خانگی و سفره پنبه ای مورد استفاده قرار بگیرد ، خشک می شود.
 
میدونی؟ پلاستیک های مورد استفاده در بیشتر کیسه های مسافرتی یا TPU (ترمپلاستیک اورتان) یا EVA (اتیلن وینیل استات) هستند. حتی اگر هر دو ماده اکنون از لحاظ تئوری قابل بازیافت باشند ، در اکثر کشورها به ندرت چنین هستند. صدور گواهینامه ECOCERT / COSMOS اجازه استفاده از TPU و EVA را به پتانسیل قابل بازیافت پایین و تأثیر بسیار منفی بر روند تولید آنها نمی دهد. بازیافت PET در اکثر کشورها موجود است ، بنابراین به همین دلیل احتمالاً کیسه سفر شما بازیافت می شود.
مرجع:ثانیکالا
برچسب‌ها: پوست سالم،سلامت پوست،مراقبت پوست،دکتر پوست،پوست شفاف,
بایگانی
پیوندها
پیوندهای روزانه
آمار بازدید
آنلاین : 1
بازدید امروز : 27
بازدید دیروز : 0
بازدید هفته گذشته : 27
بازدید ماه گذشته : 27
بازدید سال گذشته : 156
کل بازدید : 157