طرفداران ما وارد شدند..

 از هنر فرانسوی de vivre (هنر زندگی) گرفته تا زیبایی دانمارک (نهایت ظرافت) ، از shinrin yoku ژاپنی (حمام کردن جنگل) گرفته تا لاتویا کتاب (سونا) ، فرمول مقدس بهزیستی و خوشبختی به طور یکسان باقی می ماند - آن را در یافت می شود در ساده ترین چیزها مجموعه جدید صابونهای رطوبت عطر MÁDARA حواس را از بین می برد و تجمل گرما ، بو ، لمس و صدا را می پرستید. آنچه فقط یک بار دوش بود ، اکنون به یک لحظه سعادت تبدیل می شود.

 
الهام بخش برای شستشوی دست و بدن جدید و عطرهای آنها ریشه های خود را در آیین های سنتی لتونی پیدا می کند که ارتباط بین یک انسان ، طبیعت و جهان را عمیق تر می کند و تعادل و هارمونی را باز می گرداند. در طول هزاران سال آب و هوای خشن و سرد شمالی ما به گیاهان اجازه داده است تا با خواص خارق العاده و غنی از مولکول های معطر ، تکامل یابند. آن ریشه های عمیق ، برگ های تلخ ، پوست های گنجیده و گل های ملایم زخم ها را بهبود بخشیده و جان ها را نجات داده اند
 
گیاهان محلی شمالی نقش مهمی در فرهنگ و داروهای قومی لتونی دارند. اعتقاد بر این است که آنها از توانایی ها و توانایی های اسطوره ای برای التیام ، زیبایی ، هماهنگی ، محافظت از شر و ایجاد شانس و خوشبختی برخوردار هستند.
 
در طی فرآیند خلاقیت ، ما یاس ، آبسه و بادرنجبویه / آویشن را به عنوان نکات مهم معطر برای مجموعه صابون جدید برای بیان سه روحیه متفاوت انتخاب کردیم. این سه گانه معطر سه شخصیت مختلف را تجسم می کند - در اولین تماس با آب ، آنها شروع به افشای داستان های بویایی منحصر به فرد خود می کنند. "
—Lubova ، عطر MÁDARA
 
 
مجموعه
BLANC INFUSION (300 میلی لیتر)
با اسانس معطر گل یاس و meadowsweet
 
INFUSION BLANC سفید ، حسی ، شیرین و تازه ، رمز و راز یک شب تابستان شمالی را ضبط می کند - کوتاهترین و جادویی ترین شبی که همه چیز ممکن است و آفتاب هرگز غروب نمی کند. عاشقان ، غریبه ها ، دوستان و خانواده ها در اطراف آتش سوزی جمع می شوند و آتش به عنوان سمبل پیروزی نور بر تاریکی در تمام طول شب می سوزد. زنان تاج گل را می پوشند و گیاهان با ضعف خود نعمت خود را به لباس پوشنده می دهند.
 
 
 
این دسته از دسته گل های آرام و حسی در قلب INFUSION BLANC ، ساخته شده از گل های سفید ، معمولی برای یک تابستان شمالی است و با این عطر شیرین و سرحال از meadowsweet شمالی که در باغ های مزارهای مرطوب شمال رشد می کند ، جفت می شود. . با اعتقاد به داشتن قدرت تركیب عرفانی و به دلیل داشتن فواید جوان كننده و پاك كننده پوست به دلیل دارا بودن آنتی اکسیدان و اسید سالیسیلیك بسیار شناخته شده است ، meadowsweet گیاهی وحشی است كه از دیرباز به عنوان داروی زیبایی و بهداشتی مورد استفاده قرار می گرفت.
 
ارکیده پروانه ، یادداشت دیگری که در این ترکیب گل قرار گرفته است ، رایحه آسمانی خود را تنها در تاریکی منتشر می کند.
 
یکی از آداب و رسوم تابستان من بیرون رفتن و بو کردن ارکیده های وحشی است که با فاصله کمی از کلبه حومه من ، بوسیله جنگل رشد می کنند. همه ارکیده های شمالی گیاهان نادری و محافظت شده ای هستند ، بنابراین عطر دهنده ما مجبور شد که عطر را از یک مولکول معطر طبیعی دیگر تهیه کند. »- لوت ، بنیانگذار MÁDARA و مدیر خلاق
 
نت های نجیب گل یاس گلدار سعی می کند تا به این شوق تابستانی که روز و شب در یک ماجراجویی نفسانی بی پایان می آمیزد ، مقداری جویا شود. INFUSION BLANC تابستانی است که در اوج شکوفایی ، کلبه حومه شهر ، اتاق خواب آفتابی و ملحفه سفید تازه ترد است. بافت مروارید به فوم مجلل تبدیل می شود و پوست را تمیز ، ابریشمی نرم و مرطوب می کند.
 
شخصیت: سبک ، شیر ، کمی شیرین است
# ضد عفونی کننده
 
 
 
INFUSION VERT (300 میلی لیتر)
با مرهم گاو ، آویشن و مرهم لبو
 
واقعی ، واضح و نشاط آور ، INFUSION VERT در اوایل صبح صبح ، طراوت بارانی از چمنزارهای شمالی را ضبط می کند.
 
"این عطر است که وقتی چای خود را بر روی تراس کلبه می ریزم و به دنبال یک علفزار مه آلود می شوم ، سپس به باغ می روم تا سبزیجات تازه را برای صبحانه انتخاب کنم." - لوت ، بنیانگذار MÁDARA و مدیر خلاق
 
 
 
 
 
سبز برابر با رطوبت است. خورشید گیاهان را خشک می کند ، و سبزی های سرسبز و سبزی های آبی را به زرد تغییر می دهد. چنین تنوع رنگهای سبز فقط در ماه ژوئن در نیمکره شمالی ما دیده می شود و بو می دهد ، جایی که در غیر این صورت آفتاب تقریباً یک تجمل است.
 
INFUSION VERT با مومیایی تازه و آفتابی لیمو ، که به عنوان درمانی برای کاهش استرس و استراحت استفاده می شود ، و اسانس معطر آویشن ، یک ساکن معمولی از مزارع وحشی شمالی ، استفاده می شود. یک مطالعه اخیر نشان داد که مولکولهای اسانس آویشن ، نورونهای مغز را ترشح می کند تا هورمونهای شادی و خوشبختی را آزاد کنند. رایحه ای که به دنبال آن ، نت های شفاف و تازه سبز اسبی وجود دارد ، ممکن است کسی را به یاد چمن های تازه بریده شده ، عطر و بویی که اغلب با کودکی شخص همراه است ، بیاندازد. نت های تسکین دهنده گل بنفشه و چای این دسته از سبزیجات سبز و سرحال را تسکین می دهد.
با اسانس معطر نعناع خنک و پوسته تلخ
 
در اینجا این است - یک انتخاب فوق العاده سنگین برای او و برای او. عطر و ادکلن و شفابخش ، تاریک و مسموم کننده ، رایحه MINT ABSINTHE یک قدم پرماجراست و در حاشیه تیغ تلخ و شیرین است. تزریق آبشارهای تلخ گیاهی با افزایش طراوت نعناع خنک یخ با طراوت سبز کاج و سرو انجام می شود.
 
 
 
 
 
نمادی از انحطاط ، Artemisa Absinthum چند وجهی است. به دلیل داشتن ماده مؤثر آن - آبسینتین در بهبود تزریقات گیاهی و مالش های پزشکی مورد استفاده قرار می گیرد.
 
مخلوط MINT ABSINTHE الهام بخش خود را نیز در سنت لتونی لیب یا سونا پیدا می کند. سونا تقریباً یک سلامت معنوی و درمانی برای روح و روان است. بسیاری از گیاهان معطر قدرتمند در این عمل نهایی بهزیستی برای تعادل چاکراها مورد استفاده قرار می گیرند (عمل شفابخشی لتونی باستان آنها را سلفی یا خورشید کمی می نامد). Artemisa یکی از رایج ترین گیاهان در آئین های سونا جادویی برای روشن شدن بدن و افکار از انرژی منفی است.
 
مرجع:ثانیکالا
 

 

 

نکاتی درباره موهای طبیعی و زیبا و سالم

 اصول اولیه ، کارها و نکاتی را برای موهای طبیعی سالم ، قوی و زیبا کشف کنید و بهترین نوع معمول طبیعی را برای نوع موهای خود پیدا کنید.

 
رژیم غذایی پروتئین و آهنی
اولین قدم به سمت موهای زیبا ، براق و قوی ، رژیم شماست ، البته. و دو مورد مهم در رژیم غذایی شما پروتئین و آهن است. سلولهای مو سریعترین رشد سلولهای بدن انسان هستند ، اما اگر شما درست غذا نخورید و از کمبودهای آنها رنج می برید اولین سلولهایی هستند که تحت تأثیر قرار می گیرند زیرا سلولهای مو برای بقا ضروری نیستند. غذاهای پروتئین و غنی از آهن را در رژیم غذایی خود بگنجانید - سبزیجات برگ ، ماهی ، تخم کدو ، تخم مرغ ، گوشت بدون چربی ، پنیر ، لوبیا ، نخود ، سویا و غلات را بخورید.
 
 
 
 
 
 
عکس توسطnathaliekemna
 
هر زمان کنونی و بعد از آن عمیق شوید
حتی اگر احتمالاً بعد از هر بار شستشو موهای خود را حالت دهید ، هیچ چیز به اندازه تهویه عمیق کار نمی کند. هر بار یک بار حوله موهای خود را بعد از شستشو با شامپو خشک کنید ، سپس مقدار زیادی تهویه مطبوع را بگیرید و در طول و انتهای آن بمالید. برای اطمینان از اینکه تهویه به همه جا برسد ، به جز ناحیه ریشه ، از یک شانه دندانه دار گسترده استفاده کنید. موهای خود را به سمت بالا بکشید. بین 10 دقیقه تا 1 ساعت تهویه را بگذارید. موهای خود را به پایین بکشید ، کاملاً بشویید و از موهای صاف و قابل کنترل ابریشمی لذت ببرید.
 
موها انجام نمی شود
موهای خود را هر روز بشویید. و هر بار که این کار را کردید ، حتماً مقداری از تهویه را به طول و انتها بمالید.
 
با شانه کردن خود خشن نباشید. موهای مرطوب را با احتیاط زیاد شانه کنید ، زیرا در این لحظه موهای شما شکننده ترین و مستعد شکستگی است. یک شانه دندانه دار گسترده بکشید و آن را از ریشه تا انتهای هرچه ملایم اجرا کنید.
 
شستشوها را با آب گرم انجام ندهید. آب گرم باعث می شود موهای شما خشک و سرخ شود. برای بستن مقیاس موها ، صاف کردن و تقویت فیبرها و افزودن درخشش سالم بهتر است تهویه مطبوع خود را با آب سرد بشویید.
 
فراموش نکنید که لباس های خود را به دست آورید. برای خلاص شدن از شر انتهای شکاف زبر و جلوگیری از شکستن آینده ، هر 4 تا 8 هفته موهای خود را مرتب کنید.
 
بیش از حد به گرما علاقه مند نشوید. بهتر است هر روز موهای خود را مایع نکنید و هرچه بسادگی از ابزارهای یکدست کردن حرارت استفاده کنید. به گفته بسیاری از متخصصان ، بهترین راه برای خشک کردن موهای شما این است - اجازه دهید موهای شما به طور طبیعی خشک شود ، حدود 70 تا 80 درصد از راه خشک شدن. سپس خشک کردن را با خشک کن خود در خنک ترین تنظیم انجام دهید.
 
 
 
 
روتین خالص طبیعی برای نوع موی شما؟
شامپوها و نرم کننده های MÁDARA طبیعی و ملایم هستند - کاملاً مناسب برای مراقبت روزانه مو. سه خط paraben و بدون سیلیکون ، متشکل از شامپو و نرم کننده و اختصاص داده شده به نیازهای خاص برای مراقبت از مو ، یک پاک کننده بسیار ملایم و در عین حال کامل از مو و پوست سر شما را تضمین می کند. ترکیبات گرانبهای گیاهی برای تقویت ، صاف کردن و حجم بیشتر ، گزاف گویی و درخشش ، به عمق موهای شما نفوذ می کنند.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
مجموعه
یک شامپو و تهویه مطبوع در همان خط محصول را امتحان کنید و استفاده کنید
که به یکدیگر تعارف می کنند و بهترین نتیجه را می دهند
 
 
 
جلال و ارتقاء
برای موهای طبیعی ، مناسب برای استفاده روزانه
 
غنی شده با عصاره برگ درخت توس و میوه های زغال اخته ، خط GLOSS و VIBRANCY مراقبت روزانه ملایمی را برای موهای طبیعی فراهم می کند. عصاره برگ توس که به دلیل خاصیت درمانی و تمیز کننده آن شناخته شده است ، دارای توانایی های التهابی و تسکین دهنده نیز هست. به مقابله با ریزش مو و شوره سر کمک می کند. در همین حال عصاره میوه زغال اخته مو را با اسیدهای ارگانیک با ارزش ، ویتامین ها و مواد مغذی تزریق می کند.
 
شامپو GLOSS و VIBRANCY (250 میلی لیتر)
این شامپو تقویت کننده درخشش ، به آرامی باعث تمیز ، محافظت و تقویت صدا می شود. موهای شما را قوی تر ، ابریشمی تر و با براق طبیعی تزریق می کند. روی موهای مرطوب ، چرم و شستشو دهید. با تهویه مطبوع دنبال کنید.
 
تهویه مطبوع GLOSS و VIBRANCY (200 میلی لیتر)
نرم کننده تقویت کننده درخشش موهای شما را تقویت و تقویت می کند. طول و انتهای خشک را جلوگیری می کند. براق کننده و براق کننده سلامتی است. مو صاف ، ابریشمی و سبک تر می شود. برای تمیز کردن موهای خشک و حوله ای از آن استفاده کنید. به مدت 3 دقیقه بگذارید و کاملاً بشویید.
 
 
 
تازه و تعمیر
برای موهای خشک ، آسیب دیده و کسل کننده
 
غنی شده با عصاره میوه های درخت میوه و برگهای گزنه ، محدوده NOURISH و REPAIR برای جلوگیری از خشکی ، خشکی ، شکستگی و شکافتن از موهای خشک و آسیب دیده مراقبت می کند. اسیدهای ارگانیک ، که در عصاره میوه درخت بهشت ​​یافت می شوند ، الیاف مو را صاف می کنند ، موها را نرم می کنند و درخشندگی سالم می کنند. عصاره برگ گزنه سرشار از ویتامین ها ، فلاونوئیدها و کاروتنوئیدها است ، از این طریق باعث احیا و محافظت در برابر تنش محیطی می شود.
 
شامپو NOURISH و REPAIR (250 میلی لیتر)
شامپو غنی و ابریشمی برای تمیز کردن و ترمیم موهای خشک و کسل کننده. با خستگی مبارزه می کند ، به جلوگیری از شکستگی و شکاف شدن کمک می کند ، مو را تقویت کرده و به طور طبیعی صاف می کند. ماساژ را به موهای مرطوب ، چرم و شستشو دهید. با تهویه مطبوع دنبال کنید.
 
تهویه مطبوع NOURISH و REPAIR (200 میلی لیتر)
این کولر غنی و خامه ای عمیقاً موهای خشک و آسیب دیده را تغذیه و ترمیم می کند. موها را برای جلوگیری از شکستگی و شکسته شدن مو تقویت می کند و مو را ابریشمی تر کرده و سبک تر می شود. درخواست دادن
رنگ و درخشش
برای موهای رنگی
 
تهیه شده با عصاره شاه بلوط اسب ، عصاره کتان مرطوب کننده و نرم کننده و همچنین عصاره برگ درخت چنار محافظ ، محدوده MÁDARA COLOR و SHINE مراقبت کامل از موهای رنگی و درمان شده را تضمین می کند. دانه کتان به شکل دادن یک لایه محافظ برای مرطوب نگه داشتن مو کمک می کند و به رنگ زیبای شما دوام بیشتری می دهد.
 
شامپو COLOR و SHINE (250 میلی لیتر)
محافظت و درخشش رنگ شامپو که به آرامی موها را با رنگ پاک می کند و از آن محافظت می کند. قدرت و درخشش می بخشد و موهای شما را درخشان و نرم می کند. ماساژ را به موهای مرطوب ، چرم و شستشو دهید. با تهویه مطبوع دنبال کنید.
 
کولر گازی COLOR و SHINE (200 میلی لیتر)
نرم کننده نگهدارنده رنگ برای مرطوب کردن شدید و محافظت از موهای رنگی و شیمیایی. به صاف کردن موی سر کمک کرده و رنگ موهای پر جنب و جوش را برای مدت بیشتری حفظ می کند. موها براق تر ، ابریشمی صاف و سبک می شوند. برای تمیز کردن موهای خشک و حوله ای از آن استفاده کنید. به مدت 3 دقیقه بگذارید و کاملاً بشویید.
مرجع:sanykala

10 واقعیت در مورد مادارا و پایداری

 با نزدیک شدن به روز زمین ، آنچه را که درباره اقدامات MÁDARA برای پایداری هنوز نمی دانید ، و چیزهایی را که با انتخاب مراقبت از پوست طبیعی ما در آنها ایستاده اید ، بدانید.

 
 
 
-1-
در سال 2016 ، MÁDARA به عنوان سبزترین و پایدارترین شرکت لتونی شماره یک نامگذاری شد. جایزه Green Dot مشاغلی را می شناسد که محصولاتی را تولید می کنند که به شیوه ای سازگار با محیط زیست تولید و عرضه می شوند.
 
-2-
40٪ شیشه ها ، لوله‌ها و بطریهای ما در سال 2016 از پلیمرهای بازیافت شده پس از مصرف ساخته شده بودند. بله ، احتمالاً لوله تهویه مو MÁDARA شما یک کیسه پلاستیکی یا بطری آب معدنی در زندگی گذشته او بود.
 
 
 
-3-
مواد آرایشی طبیعی با استفاده از مواد اولیه طبیعی و ارگانیک ساخته می شوند که اساساً برای بدن انسان و محیط زیست بی خطر تر هستند.
 
-4-
95٪ مواد اولیه گیاهی مورد استفاده در مواد آرایشی طبیعی مجاز از مزارع ارگانیک تهیه می شود. کشاورزی ارگانیک دارای مزایای قابل توجهی است - استفاده از سموم دفع آفات مصنوعی ، قارچ کش ها و علف کش ها که تأثیر منفی بر محیط و سلامت انسان دارند ، مجاز نیست.
 
-5-
ما منابع محلی را ترجیح می دهیم و تلاش می کنیم در تمام مراحل تولید از منابع طبیعی با مسئولیت پذیری استفاده کنیم.
 
-6-
تولید مواد آرایشی طبیعی تمیز تر و سازگار با محیط زیست است. حتی محصولاتی که برای تمیز کردن ، ضد عفونی و فاضلاب استفاده می شوند طبیعی و مجاز هستند - به این ترتیب می توانیم میزان مواد شیمیایی موجود در فاضلاب را کاهش دهیم.
 
-7-
مواد طبیعی مشتق شده به سرعت در طبیعت تخریب می شوند ، بنابراین مواد آرایشی طبیعی به کاهش آلودگی بدن و محیط زیست کمک می کند.
 
 
-8-
مواد آرایشی MÁDARA بدون هیچ گونه ارگانیسم اصلاح شده ژنتیکی ، نانوذرات و تابش مواد اولیه فرموله و تولید می شود (خطرات مربوط به گیاهان اصلاح شده ژنتیکی شامل تأثیر منفی بر محیط و موجودات زنده).
 
-9-
حتی بسته بندی های مقوایی و کاغذی منتخب ما سازگار با محیط زیست هستند تا از روش های پردازشی که گزینه های بازیافت و تجزیه بیولوژیکی را کاهش می دهد (مانند لمینیت یا پنجره های شفاف) استفاده کنند. ساخت بسته بندی به گونه ای طراحی شده است که کاغذ کمتری مصرف کند.
 
-10-
100٪ از لوله ها ، کوزه ها و بطری های ما قابل بازیافت هستند و ما مشتریان خود را ترغیب به مرتب کردن زباله ها ، استفاده مجدد و بازیافت می کنیم. به همین دلیل است که بطری های خالی MÁDARA در مغازه های ما در لتونی بسیار مورد استقبال قرار می گیرند ، و ما برای هر مورد تخفیف می دهیم - زیرا می توان آنها را بازیافت و برای تولید سایر کالاهای پلاستیکی یا انرژی استفاده کرد.
 
خالی های خود را مرتب کنید ، زباله کمتری تولید کنید. مواردی را که می توانید از آنها استفاده مجدد کنید ترجیح دهید. استفاده مجدد هر روز را روز زمین خود قرار دهید.
مرجع:ثانیکالا

10 نکته برای مراقبت از پوست در تابستان

 موارد دلخواه ما برای روزهای تابستانی ضد شهر ، مسموم کردن در شب های تابستان ، بعد از مراقبت از پوست در ساحل و موارد دیگر.

20٪ تخفیف از موارد انتخاب شده را تا 10 ژوئیه 2017 لذت ببرید.
 
تابستان عادت های مراقبت از پوست شما را آزمایش می کند. شما او را در تابستان درست رفتار می کنید ، او به شما می پردازد در تمام سال به خوبی نگاه کنید. موارد دلخواه MÁDARA را برای روزهای تابستان ضد شهر ، مسموم کردن در شب های تابستان ، مراقبت از پوست بعد از ساحل و موارد دیگر کشف کنید. با 20٪ تخفیف از محصولات انتخاب شده لذت ببرید و با هر سفارش از 35 یورو تا 10 ژوئیه 2017 یک مومیایی کردن لب آلو آلو بصورت رایگان دریافت کنید.
 
و اکنون ، به نکات.
 
MADARA لوازم بهداشتی آلی
 
-1- به طور ژنتیکی بیشتر تمیز کنید
تمیز کردن فوم برای همه نوع پوست پوست شما در ماه های گرم تابستان تبدیل به روغنی تر و حساس تر می شود. بنابراین ، ملایم تر باشید. پاک کننده های تهاجمی را فراموش کنید - نمی خواهید رطوبت طبیعی و مانع محافظ پوست خود را سلب کنید. به لوازم آرایشی ملایم تر بروید و روزی دو بار صورت خود را بشویید. عصر: برای از بین بردن همه ناخالصی ها ، گرد و غبار ، ذرات آلودگی ، آرایش و عرق - باعث می شود که پوست شما در طول شب تنفس ، استراحت و جوانسازی کند. صبح: برای خلاص شدن از شر روغن های اضافی ، عرق و سموم که در طی شب از ترشحات پوست شما خلاص می شود - بیایید فقط آن را بشویید. پاک کننده هایی را با مواد نوآورانه و بافت های سبک تر - مانند پاک کننده های مبتنی بر کف و آبهای میسل - امتحان کنید. آنها فوق العاده ملایم هستند و با انواع پوست مناسب هستند.
 
TRY: فوم پاک کننده (150 میلی لیتر)
بسیار ملایم و سبک ، این فوم یکی از موارد مورد علاقه شما در تمام مدت MÁDARA است. بر اساس بومادران شمالی ، به دلیل استعدادهای شگفت آور و تسکین دهنده شگفت انگیز شناخته شده است. بدون اینکه خشک شود ، پوست شما را تمیز می کند. همه آرایش ها را بدون تحریک چشم خود برطرف می کند. از بروز لکه ها جلوگیری می کند. مناسب برای انواع پوست ، در تمام سنین ، مورد علاقه خانمها و آقایان.
 
-2- به دنبال شرايط بعد از BEACH BEAR برويد
خورشید پوست شما را خشکتر می کند و خشکی با اولین خطوط خوب ، پیری زودرس و سایر موارد ناخوشایند همراه می شود. شما به آن احتیاج ندارید. برای بازگرداندن رطوبت و تقویت جوان سازی سلولهای پوستی هر بار که دوست دارید ، برخی از مراقبت های مناسب پوست را در نوک انگشتان خود نگه دارید. روغن ها و سرم ها بهترین دوستان شما هستند - آنها به پوست شما کمک می کنند تا بعد از اینکه در اثر آفتاب ، آب و باد نوازش شد ، بهبود یابد. هرچه پوست شما رطوبت بیشتری داشته باشد ، بهتر به نظر می رسید ، اولین علائم پیری از ظاهر شدن در چهره زیبای شما بیشتر خواهد بود.
 
TRY: روغن روغنی ارگانیک هیدراتاسیون موفقیت آمیز (50 میلی لیتر)
این روغن سال به سال ستاره های تابستانی ما است. اکسیر رفع عطش از 8 روغن ارگانیک نادر و گرانبها. مخصوصاً برای پوست های خشک ، سفت ، شکننده و کم آب مفید است. برای جلوگیری از ریزش رطوبت ، خطوط ریز ، سوزش ، پوسته پوسته شدن و خشک شدن پوست ، پوست شما را صاف و آبرسانی می کند. برای ترمیم درخشندگی و نشاط آن ، پوست را با آنتی اکسیدان ها و اسیدهای چرب تزریق می کند. به تنهایی استفاده کنید یا چند قطره را به مرطوب کننده مورد علاقه خود اضافه کنید.
 
 
TRY: سرم ترمیم سلولی TIME MIRACLE (50 میلی لیتر)
زمان آن رسیده است که این ابرقهرمان MÁDARA را برای پوست های صاف و آبرنگ و ابریشمی ابری کشف کنید! ما فکر می کنیم در هر قفسه زیبایی ضروری است - به خصوص برای لحظاتی که پوست شما ضعیف ، شکننده و خشک می شود ، اما باید ظاهر آن را بهبود بخشید و اکنون به آن احتیاج دارید (حتی بعد از مهمانی های وحشی یا کار سخت). جوانسازی سلول های پوستی را تقویت می کند ، باعث تشکیل کلاژن و پروتئین های دیگر جوانان می شود. روغنهای طبیعی مغذی و اسید هیالورونیک نرم کننده پوست باعث افزایش سطح رطوبت پوست ، استحکام و کشش آن می شوند و آن را صاف و تابش براق می کنند.
 
«این جادو است! موثر از اولین برنامه است. "
- Elīna ، madaracosmetics.com
 
-3- آنتی اکسیدان های خود را بدست آورید
برای زندگی در شهر؟ درخشش را با مرطوب کننده های روزمره سرشار از آنتی اکسیدان نگه دارید. هوای آلوده شهری می تواند 100 (!) مضرتر از دود سیگار باشد ، به خصوص در روزهای گرم تابستان که سموم روی سطح زمین قرار می گیرند. ممکن است بعد از گذراندن کل روز در مرکز شهر ، احساس پوستی استرس ، خشک و تنش داشته باشید. آلودگی محیط و اشعه ، رادیکال های آزاد را به صورت گسترده تولید می کند. این مولکولهای ناپایدار اکسیژن باعث ایجاد آبشارهای واکنشهای مخرب در پوست می شوند و باعث پیری زودرس می شوند: شما متوجه می شوید اولین خطوط ریز و درشت ، منافذ بزرگ شده ، پوست کسل کننده و کم رنگ می شود. مکانیسم دفاعی طبیعی در برابر آسیب رادیکال های آزاد آنتی اکسیدان هایی هستند که با رادیکال های آزاد در تعامل هستند تا از آسیب دیدن ساختارهای سالم پوست جلوگیری کنند.
 
 
 
TRY: آنتی اکسیدان های SMART FINE LIVE MININISING LINE (50 میلی لیتر)
شما عاشق بافت سبک و عطر دوست داشتنی آن خواهید بود مناسب برای پوست های نرمال و ترکیبی. پوست شما را از آسیب های محیطی و رادیکال های آزاد محافظت کرده و محافظت می کند. پوست شما صاف و محکم تر می شود ، ظاهر منافذ بزرگ شده و خطوط ریز را به حداقل می رساند. با خشکی و خشکی کمر می جنگد ، درخشندگی پوست شما را ترمیم می کند و از پیری زودرس جلوگیری می کند.
 
"ایده آل برای نیازهای من - باعث می شود که پوست من در تمام طول روز هیدراته شده و احساس سلامتی کند." - Agnese، madaracosmetics.lv
 
TRY: آنتی اکسیدان های SMART LINE MIN MINISISING CREAM DAY (50 میلی لیتر)
مرطوب کننده غنی روزانه برای پوست طبیعی ، خشک و بسیار خشک. این فرمول غنی از آنتی اکسیدان ، پوست شما را هیدراته و تغذیه می کند
TRY: صابون مرطوب کننده MINT ABSINTHE (300 میلی لیتر)
صابون رطوبت طبیعی بدن و دستان ، آغشته به اسانس معطر نعناع و تلخ تلخ. ترکیبی جسورانه و پر فراز و نشیب - به همان اندازه مسحور کننده شب نیمه تابستان. بدون اینکه خشک تر شود ، پوست شما را تمیز و نرم می کند. او آن را دوست دارد. او خیلی دوستش دارد
 
-5- پوست بدن خود را فرو کنید
تابستان به آسانی آسان است - محصولاتی را انتخاب کنید که شما را عقب نکشاند (به عنوان مثال کالاهایی که به راحتی جذب می شوند و پوست شما را چرب نمی کند). کرم های بدن ضخیم و سنگین ، فصل دیگری را ببینید. بسیاری از ما هرگز کرم صورت را از دست نمی دهیم اما به نوعی از پوست بدن آنها غافل می شویم. اما پوست پوست است ، باید از آن مراقبت کرد. برای تقویت رطوبت و مانع محافظ پوست خود روزانه از لوسیون یا کرم بدن استفاده کنید و استفاده کنید - به زمان زیادی نیاز نخواهد داشت ، اما پوست شما را نرم تر ، محکم تر و جذاب تر می کند.
 
TRY: لوسیون مرطوب کننده (150 میلی لیتر)
مرطوب کننده سبک و ملایم روزانه بدن. پوست شما را صاف می کند ، از خشکی و پوسته شدن جلوگیری می کند. غنی شده با عصاره بابونه ، کالنتولا و گیاهان دارویی ، با عطر خفیف خود از چمنزارهای شمالی و چمنهای تازه بریده شده ، از پوست و لک های شما مراقبت خوبی می کنند. برای کل بدن مفید است - همچنین آرنج ، گردنبند ، پاشنه و زانو را نیز در اختیار شما قرار می دهد. با خشکی و سفتی تماس می گیرد ، باعث احیای سلامت و درخشندگی پوست می شود. یک قهرمان تابستانی واقعی.
 
-6- خواب زیبای خود را بدست آورید
صبح بخیر از شب گذشته شروع می شود - از ساعت هایی که به خواب و روال تمیز کردن شما اختصاص می یابد ، به کرم شب دلخواه خود که حتی هنگام خواب از پوست شما مراقبت می کند. از فرآیند جوان سازی ، که توسط خود طبیعت تشویق می شود - بهره مند می شوید - در طول شب ، سلول های پوستی شما به طور جدی جوانسازی می کنند ، و قادر به استفاده از کلیه مواد فعال کرم شب شما هستند. مانع از پوست شما از این شادی نشوید!
 
TRY: ثبت مجدد کرم شب (50 میلی لیتر)
با یکی از پرفروش های MÁDARA در همه زمان ها ملاقات کنید! کرم شب که به شدت پوست شما را آبرسان می کند و در هنگام خواب عملکرد آنتی اکسیدانی مؤثر و جوان کننده می کند ، بنابراین به ترمیم آسیب های وارد شده به پوست در طول روز کمک می کند. قبل از رختخواب هر عصر برای تمیز کردن صورت و گردن خود بمالید و با پوستی که احساس و ظاهراً تازه ، نرم و درخشان دارد از خواب بیدار شوید. مناسب برای انواع پوست ، در هر سنی.
 
-7- دوباره پوست خود را مجدداً بازگردانيد
افزایش عرق کردن در طول تابستان اغلب با افزایش چربی پوست همراه است. برای جلوگیری از تولید اضافی سبوم ، بریدگی و جوش های سرسیاه ، برای تمیز کردن منافذ خود و جلوگیری از گرفتگی آنها ، مرتباً از ماسک تمیز کننده عمیق استفاده کنید (مثلاً یک بار در هفته). پوست تمیز بهتر جوانسازی می کند و قادر به خنثی کردن تمام ترکیبات خوب موجود در محصولات مراقبت از پوست متعاقباً است. بله ، شما واقعاً به یک تعویض بازی نیاز دارید که پوست شما را خالی می کند و هر وقت دوست دارید آن را تمیز ، تازه و درخشان بگذارید. و فوراً
 
TRY: ULTRA PURIFYING DETOX MUD MUDK (60 میلی لیتر)
ناخالصی ها و سموم را از بین می برد و از بین می برد. پوست شما را متعادل و نرم می کند ، از بریدگی و جوش های سر سیاه جلوگیری می کند. منافذ را تمیز و پالایش می کند. ریزگردها و ویتامین ها به احیای نشاط پوست کمک می کنند. به ویژه برای کسانی که روزهای خود را در محیط های شهری می گذرانند مفید است.
 
خوب است به عنوان آیین زیبایی یک بار در هفته و قبل از مناسبت های مهم. به بهبود لکه ها و پاکسازی پوست کمک می کند. بسیار توصیه می شود. »- اولگا ، madaracosmetics.lv
 
-8- از چشمان خود غافل نشو
پوست کانتور چشم شما 4 برابر نازک تر و شکننده تر از بقیه پوست صورت شما است. راحت تر خشک می شود. این اولین منطقه ای است که شما متوجه اولین علائم پیری می شوید - خطوط ریز ، پف و دایره های تاریک: علائمی که باعث می شود صورت شما پیرتر و خسته به نظر برسد. بنابراین ، مانترا شما - مرطوب ، مرطوب کننده ، مرطوب کننده! اگرچه استفاده از هر مرطوب کننده بهتر از استفاده از هیچ کدام نیست ، کرمهای کانتور چشم مزایای بسیاری دارند - از بافتهای سبک تر و تر تصفیه شده که باعث احتباس مایعات و پف کردن مایع نمی شوند (کرم های ضخیم اغلب باعث می شوند). هر روز صبح کرم چشم خود را بمالید ، عینک آفتابی و کلاه بپوشید تا از پوست کانتور چشم در مقابل خشکی و پیری زودرس محافظت شود.
 
«بافت خوب ، باعث کاهش پف چربی می شود و پوست حساس من را تحریک نمی کند. خیلی خوب! »- آناستازیا ، madaracosmetics.com
 
TRY: EYE CONTOUR CREAM (15 میلی لیتر)
غنی شده با روغن های طبیعی ، اسید هیالورونیک و عصاره های گیاهی سرشار از آنتی اکسیدان ، مراقبت کامل ، هیدراتاسیون و محافظت کامل از پوست کانتور چشم شما را ارائه می دهد. ناحیه چشم شما را تقویت کرده و صاف می کند و آن را تازه ، محکم و درخشنده می گذارد.
 
-9- گریبان یک کرم دست
دستان شما دائما در معرض فعالیت قرار می گیرد و در فعالیت های مختلف شرکت می کند. آنها با عناصر بی شماری در تماس هستند - خورشید ، باد ، آب ، آلودگی ، گرد و غبار ، چیزهایی ... شما باید شنیده باشید که نمی توانید سن خود را مخفی کنید. فعالیت های تابستانی پوست شما را خشکتر کرده و شکل گیری خطوط کوچک را ارتقا می بخشد. یک کرم دست خوب یک ضروری است برای نگه داشتن دست ، هدر شده و محافظت شده در دستان.
 
TRY: محافظت از کرم دست (75 میلی لیتر)
کاملا نرم و نرم و ابریشمی. غنی شده با عصاره گیاه آلو شمالی و گیاه زردچوبه
مرجع:ثانیکالا

بهترین محصولات ارگانیک برای نوجوانان

 خسته از برک ، سرسیاه و T منطقه روغنی؟ لکه های بدن را ممنوع کرده و با محصولات ارگانیک عاری از شیمیایی عادت های خوبی برای مراقبت از پوست ایجاد کنید.

 
شماره پوست شماره 1 نوجوانان - شادابی و آکنه اضافی. سطح هورمون بالا است و پوست با افزایش فعالیت غدد روغنی واکنش نشان می دهد ، که به نوبه خود باعث شکستگی می شود. باکتری های ایجاد کننده آکنه ، اسیدهای چرب موجود در سبوم پوست را می خورند (زندگی می کنند) ، بنابراین افزایش روغنی بودن غالباً با لکه ها ، سرهای سفید یا جوش های سرسیاه همراه است. برای برخی از نوجوانان ، این جوش گاهگاهی است در حالی که برخی دیگر ممکن است از یک بیماری مزمن معروف به آکنه ولگاریس رنج ببرند. ما مناسب ترین محصولات MÁDARA را برای نیازهای پوست نوجوانان پیشنهاد می کنیم.
 
تمیز روزانه
پاک کننده ها و تونرهای تمیز کننده مواد معدنی MADARA
 
اولین قدم برای پاکسازی پوست مؤثر است ، اما پاک کردن ملایم هر صبح و شب - به اندازه کافی قدرتمند برای از بین بردن روغن اضافی ، ناخالصی ها و آرایش ، هنوز هم عاری از سورفاکتانت های تهاجمی برای جلوگیری از تحریک و التهاب است.
 
تلاش كردن...
 
فوم پاک کننده (150 میلی لیتر)
 
من شروع کردم به خرید یک بطری اضافی برای پسر 15 ساله ام ، زیرا او می خواست چیزی برای مقابله با آکنه باشد. از آنجا که او شروع به استفاده از این ، blackheads اکنون نادر است. او به اندازه من این محصول را دوست دارد. - ربکا پاتر ، madaracosmetics.com
 
بر اساس مولکول های پاک کننده طبیعی با منشاء گیاهی و غنی شده با گلاب و عصاره بومادران ، این فوم سبک به آرامی پوست را تمیز کرده و بدون تحریک چشم ها آرایش را از بین می برد. مناطق روغنی را ضمن تسکین مناطق خشک تنظیم می کند.
 
North Yarrow به دلیل خاصیت ضد التهابی و درمانی شناخته شده است ، و مطالعات اخیر حاکی از فواید آنتی اکسیدانی آن است. به تقویت و جوانسازی پوست کمک می کند ، باعث بهبودی زخم های میکروبی و کاهش تحریک می شود.
 
آب میکلار (100 میلی لیتر)
 
برنده جوایز همه در یک محصول برای تمیز کردن بدون شستشو و از بین بردن آرایش - مناسب برای استفاده روزانه و مسافرت. آرایش و ناخالصی ها ، تعادل و آبرسانی حتی پوست حساس را در یک مرحله آسان برطرف می کند. بر اساس مرطوب کننده آلوئه ورا ، اسید هیالورونیک را تسکین دهنده پوست و گل صدف شمالی را آرام می کند.
 
تونر روشن کننده (200 میلی لیتر)
 
تونر گشادکننده با اسید سالیسیلیک عمیقاً پوستهای چرب و گرفتگی را از بین می برد. پاکسازی ، کاهش درخشش ، به حداقل رساندن منافذ ، جلوگیری از لکه دار شدن و تنظیم pH تعادل پوست. این فرمول متعادل کننده با عصاره پوست بلوط و پرچم شیرین (ریشه calamus) ، آب گل و مرطوب کننده های طبیعی باعث می شود که پوست تمیز ، تازه و مات به نظر برسد.
 
تمیز کردن عمیق
لایه برداری منظم و پاک کردن پوست با ماسک یکی از بهترین راه های کنترل آکنه است. روغن سلولهای مرده پوست را به هم می چسباند و باعث ایجاد منافذ و انسداد منافذ می شود. لایه بردارها و ماسک ها به پاکسازی سطح پوست کمک می کنند. فقط بخاطر داشته باشید مهم است که از پاک کننده های خوش فرم و ملایم که باعث آسیب دیدن و خشک شدن پوست نمی شوند ، استفاده کنید. پاکسازی بیش از حد تهاجمی ممکن است به کمبود آب بدن منجر شود که منجر به افزایش تولید روغن و شکستن بیشتر می شود.
 
تلاش كردن...
 
ماسک METK DETOX (60 میلی لیتر)
 
گل طبیعی شمالی بیش از 4000 سال قدمت دارد و ترکیب شگفت انگیزی از ترکیبات فعال دارد که سموم و ناخالصی ها را جذب می کند و پوست را تمیز و جوان سازی می کند. این ماسک روغن های اضافی را جذب می کند ، منافذ را تصفیه می کند و بریدگی را کاهش می دهد ، اثری از آکنه و التهاب جزئی را از بین می برد ، پوست را با عناصر کمیاب و ویتامین ها را برای یک چهره احیا و درخشان شارژ می کند.
 
ماسک را برای تمیز کردن پوست بمالید ، 5 تا 10 دقیقه بگذارید و سپس بشویید. اگر پوست شما چرب است ، 2-3 بار در هفته استفاده کنید و هفته ای 1 بار به کنترل خود ادامه دهید تا التهاب یا خستگی گاه به گاه را کنترل کنید. همچنین می توانید ماسک را مستقیماً روی نقطه بمالید و آن را یک شبه بگذارید - این به کاهش التهاب کمک می کند.
 
ماسک پوست (60 میلی لیتر)
 
لایه برداری AHA مبتنی بر محرک گردش خون و بازسازی اپیدرم ، پوست را روشن تر می کند و باعث کاهش آثار و جای زخم های آکنه می شود. ماسک لایه بردار فعال MÁDARA AHA باعث تسریع فوری با دوز فوق العاده طبیعی اسیدهای فعال می شود. اسیدهای میوه و ویتامین C ، آمیخته با اسید لاکتیک آبرساننده و عصاره تسکین دهنده گل ادرارنده باعث ایجاد لایه برداری موثری برای پوست می شوند که هم اکنون روشن ، درخشنده و صاف هستند. ظاهر لکه ها را کاهش می دهد.
 
اسکراب روغن روغنی (60 میلی لیتر)
 
اسکراب های خشن را فراموش کنید - این فرمول لوکس به یک شیر لطیف تبدیل می شود تا به آرامی پوست را تمیز ، نرم و تجدید کند بدون اینکه رطوبت طبیعی آن را برطرف کند. به تسکین منافذ گرفتگی ، خنثی کردن سلولهای مرده پوست و صیقل دادن به پوست کمک می کند. چهره ای نرم تر ، نرم تر ، به وضوح روشن تر ، تمیز تر و درخشان تر خواهید دید. مقداری اسکراب را روی کف دست خشک بمالید ، روی حرکات دایره ای روی پوست خشک ماساژ دهید ، یک آب چاشنی آب اضافه کنید تا روغن در یک شیر لطیف ذوب شود ، آبکشی کنید. 2-3 بار در هفته برای بهترین نتیجه استفاده کنید.
 
هیدراتاسیون
مرطوب کننده های آرایشی MADARA: مایع مرطوب کننده عمیق ، کرم ژل و DD
 
هیدراتاسیون بسیار مهم است ، زیرا پوست خشک شده به طور طبیعی شروع به تولید روغن بیشتر می کند و باعث می شود پوست حالت بدتر و زیبایی بیشتری پیدا کند. هنگام انتخاب مرطوب کننده صورت برای پوست های مستعد آکنه ، به دنبال بافت های سبک با مواد متعادل کننده و تسکین دهنده باشید - آبهای گل ، عصاره های گیاهی ، اسید هیالورونیک. به عنوان روغنهای معدنی و سیلیکون از مرطوب کننده ها و مواد تشکیل دهنده سنگین دور خودداری کنید.
 
تلاش كردن...
 
DEEP MOSITURE GEL (50 میلی لیتر)
 
با این فرمول سبک و ابریشمی پوست خود را عمیقاً آبرسانی کنید - برای انواع پوستی روغنی و ترکیبی مناسب است. بلافاصله برای كنترل تولید اضافی سبوم ، به حداقل رساندن منافذ ، كاهش درخشش و تسكین پوست تحریک شده جذب می شود. با ترکیب اسید هیالورونیک ، و آب فندق ضد عفونی کننده و ضد التهاب ، به تعادل پوست کمک می کند. عصاره بلوط حاوی تانن است و قدرتمندترین قابض طبیعی است. پوست و رگ های خونی را تقویت می کند. هر روز صبح برای تمیز کردن صورت و گردن خود اقدام کنید.
 
مایع مرطوب کننده DEEP (50 میلی لیتر)
 
مرطوب کننده پرفروش ترین MÁDARA در ضمن کمک به ترمیم سد طبیعی رطوبت پوست ، دارای هیدراتاسیون شدید 24 ساعته می باشد. این مایع فوق العاده سبک و به راحتی جذب به تعادل پوست ترکیبی کمک می کند. این ترکیب با اسید هیالورونیک ، مقطر تسکین دهنده و قابض گل سرخ ، و همچنین شکر گیاهی و عصاره تمشک غنی از ویتامین تشکیل شده است ، این مایعات منافذ را محکم کرده و فعالیت غده چربی را کنترل می کند ، در عین حال راحتی را در تمام طول روز فراهم می کند. هر روز صبح برای تمیز کردن صورت و گردن خود اقدام کنید.
 
گرفتن غیر تماشایی
مایعات ضد آفتابگردان و گل آفتابگردان MÁDARA
 
اگرچه تلاش برای پنهان کردن لکه های زیر آرایش قابل درک است ، اما بنیادهای سنگین اغلب اوضاع را بدتر می کنند. به جای آن ، مرطوب کننده های سبک و بدون گرفتگی را امتحان کنید - آنها باعث می شوند پوست شما روشن شود ، حتی پوست شما نیز روشن شود و بدون ایجاد ظاهر جدید ، لکه ها را محو کند.
 
تلاش كردن…
 
مایع ضد آفتاب ضد آفتاب یا MOONFLOWER (50 میلی لیتر)
 
رنگ پوست را روشن می کند ، روشن می کند و یکنواخت می کند. عصاره گل سرخ شمالی و رنگدانه های طبیعی فوراً از پوست شما آبرسانی می کنند و زیبایی پوست شما را کامل می کنند. نقایص ماسک باعث می شود که پوست با ظاهری برنزه تابستان ، پوست را تازه و درخشان کند. یک جایگزین سبک تر برای پایه و اساس. به طور مساوی روی صورت و گردن بمالید. گل آفتابگردان را برای بژ طلایی و گل آفتابگردان برای گل رز بژ انتخاب کنید.
 
اولین دئودورانت
دئودورانت های غلتکی طبیعی MÁDARA Organic Skincare
 
تعریق بیش از حد برای بسیاری از نوجوانان یک مشکل بسیار شایع است و بار دیگر - که ناشی از تغییر سطح هورمون است. دانستن تفاوت بین دئودورانت ها و ضد عرق ها حائز اهمیت است. دئودورانت ها با از بین بردن باکتری های تولید بو بو را خنثی می کنند. ضد عرق ها با مسدود کردن منافذ سعی در جلوگیری از تعریق دارند. اکثر محصولات بازار انبوه براساس ترکیبات مصنوعی و ترکیبات ضد انعطاف پذیر هستند
مرجع:ثانیکالا

پوست زیبا..

 برای تعطیلات یا سفر کاری؟ ضد خشکی پوست شما. استرس ، زندگی شهری ، پروازهای طولانی ، مهمانی ها و جلسات تجاری برخی از عوارض جانبی دارند. اما طبیعت و علم حتی در شرایط چالش برانگیز شما را به عقب برگرداند.

 
img1
 
پوست و شهر
 
محیط به وضوح پوست ما را پیری می کند. حداکثر 90٪ اولین علائم پیری توسط رادیکالهای آزاد ایجاد می شود. افرادی که در معرض آلاینده ها قرار دارند ، سریعتر از افرادی که نیستند سن می گیرند. هوای آلوده شهری می تواند 100 (!) مضرتر از دود سیگار باشد ، به خصوص در روزهای گرم وقتی سموم روی سطح زمین قرار می گیرند. ممکن است بعد از گذراندن کل روز در مرکز شهر ، احساس استرس ، خشکی ، تنش ، حساس و احتقان پوست داشته باشید.
 
می دانیم اما قرار است تعطیلات و کاوش در مقصد جدید سرگرم کننده باشد. بنابراین تصمیم گرفتیم اولین سفر سفر خود را به شما اختصاص ندهید که مرتباً شما را به حمام کردن یا مراقبت از مو ، بلکه به بیشتر در معرض ، مستعدترین و شکننده ترین ناحیه خود تبدیل کنید که باید در برابر آن مقاومت کند - پوست صورت شما.
 
آنتی اکسیدان ها از پوست شما در برابر اثرات مضر هوای آلوده محافظت می کنند ، و مراقبت از پوست غنی از آنتی اکسیدان حتی قادر به برگرداندن صدمات وارده است. بنابراین هرگونه برنامه ، مقصد یا لیست سطل خود ، درخشش خود را حفظ کنید: این مجموعه شگفت انگیز از ملزومات سفر باعث پاکسازی پوست شما ، محافظت از آن در برابر آلاینده ها و تقویت هیدراتاسیون می شود.
 
img2
 
چه چیزی در کیسه است؟
 
img3
SCRUB IT خاموش
 
روغن عصاره روغنی SCRUB 12،5 میلی لیتر
 
برای چی؟ برای پاکسازی منافذ و صاف کردن سطح پوست خود. سلول های مرده ، جمع آوری آلاینده ها ، گرد و غبار و ناخالصی ها را از بین می برد و پوست شما را مخملی نرم ، تازه و تابشی می کند.
 
img4
دور از دسترس را پاک کنید
 
MICELLAR WATER 50 میلی لیتر
 
برای چی؟ برای تازه کردن و تمیز کردن پوست ، آرایش را بدون آب از بین ببرید و رطوبت طبیعی پوست را از بین نبرید. این جایزه پاک کننده بدون شستشو حتی توسط هنرمند مشهور آرایش مشهور لیزا الدریج ستایش می شود. غنی شده با اسید هیالورونیک و عصاره ریشه گل صد تومانی ، باعث تسکین ، هیدراته و شادابی پوست شما می شود.
هیدراتاسیون پایین
 
مرطوب کننده SOS INSTANT + RADIANCE HYDRA MASK 12،5 میلی لیتر
 
برای چی؟ برای آرامش و آسایش پوست خود پس از پروازهای طولانی یا روزهای استرس زا در شهر. پوستی را ترمیم می کند ، درخشندگی را تقویت می کند و مانع رطوبت پوست شما را تقویت می کند. پوست خسته ، خشک و محکم را تسکین می دهد. برای دست های خشک شما نیز مناسب است.
 
img6
درخشش را حفظ کنید
 
آنتی اکسیدان های SMART ضد انعطاف پذیر ضد انعطاف پذیر 15ml
 
برای چی؟ برای اینکه پوست کانتور چشم خود را تازه و درخشان نگه دارید. اولین خطوط خوب ، پف و دایره های تاریک را هدف قرار می دهد. عادت های مهمانی و شب های بی خوابی خود را ببخشید ، به خنثی و برطرف کردن آسیب های رادیکال آزاد کمک می کند و در نتیجه از پیری زودرس جلوگیری می کند.
 
img7
محافظت از پوست خود را
 
SOS HYDRA RECHARGE CREAM 12،5ml
 
برای چی؟ برای ترمیم و محافظت از پوست خود در طول روز و تشویق جوان سازی سلول در شب. از نظر علمی ثابت شده است که باعث احیاء پوست می شود. سپر در برابر ذرات دود و آلودگی تشکیل می دهد. هر صبح و شب اعمال کنید.
 
تا زمانی که در یک ECO و دستکش دوستانه ، دوست داشتنی ، قابل پذیرش و قابل استفاده برای حیوانات خانگی و سفره پنبه ای مورد استفاده قرار بگیرد ، خشک می شود.
 
میدونی؟ پلاستیک های مورد استفاده در بیشتر کیسه های مسافرتی یا TPU (ترمپلاستیک اورتان) یا EVA (اتیلن وینیل استات) هستند. حتی اگر هر دو ماده اکنون از لحاظ تئوری قابل بازیافت باشند ، در اکثر کشورها به ندرت چنین هستند. صدور گواهینامه ECOCERT / COSMOS اجازه استفاده از TPU و EVA را به پتانسیل قابل بازیافت پایین و تأثیر بسیار منفی بر روند تولید آنها نمی دهد. بازیافت PET در اکثر کشورها موجود است ، بنابراین به همین دلیل احتمالاً کیسه سفر شما بازیافت می شود.
مرجع:ثانیکالا
صفحه قبل 1 1 2 3 4 5 6 صفحه بعد
x تبلیغات
x بستن تبلیغات