TSS چیست و چرا یک فنجان قاعدگی بهتر است استفاده شود

7 مه 2020 | جام لونا ، جام اخیر قاعدگی ، TSS
آیا یک فنجان قاعدگی می تواند باعث TSS شود
آیا یک فنجان قاعدگی می تواند باعث TSS شود
 
سندرم شوک سمی یک بیماری نادر اما بالقوه تهدید کننده زندگی است که توسط سویه های خاصی از باکتری ها تولید سموم ایجاد می شود. این می تواند منجر به نارسایی اندام های حیاتی ، مانند کبد ، ریه ها یا قلب شود.
 
چه عواملی باعث TSS می شوند؟
 
سه نوع اصلی باکتری که می توانند باعث سندرم شوک سمی شوند ، استافیلوکوکوس اورئوس ، کلستریدیوم سوردلی و استرپتوکوک پیوژنز هستند.
 
باکتری های استافیلوکوکوس اورئوس ممکن است در واژن به دام بیفتند و از تامپون های بسیار جاذب استفاده کنند و از طریق دهانه رحم وارد رحم شوند. باکتری ها ممکن است روی تامپون رشد کنند ، به خصوص اگر اغلب به اندازه کافی تغییر نکنند. در صورت کمبود جریان قاعدگی ، ممکن است باکتریها رشد کنند. تامپون ها همچنین می توانند باعث بریدگی های کوچکی در واژن شوند که از طریق آن باکتری ها می توانند وارد جریان خون شوند.
 
گزینه های سالم برای تامپون
 
فنجان های قاعدگی جایگزین بسیار سالم تری برای تامپون ها است. فنجان های قاعدگی به جای جذب آن ، جریان را جمع می کنند. این بدان معناست که شما قادر خواهید بود بدون نیاز به تعویض مداوم تامپون ، به زندگی روزمره خود برای مدت طولانی تری ادامه دهید. یک فنجان قاعدگی می تواند تا 12 ساعت در جای خود بماند و هیچ خطری برای سلامتی ندارد.
همچنین ممکن است استفاده از نوار بهداشتی به جای تامپون در دوران قاعدگی یا استفاده از پد در شب را در نظر داشته باشید. تعویض از تامپون به پد هر یک روز در میان یا در زمان هایی که جریان قاعدگی شدیدتر است نیز ممکن است به کاهش خطر کمک کند.
 
با کلیک بر روی زیر می توانید جام قاعدگی خود را خریداری کنید.
www.lunacups.com
 
لطفاً لایک بگذارید یا این پست را به اشتراک بگذارید. این به ما کمک می کند از این قبیل اطلاعات مفیدتری برای شما بیاوریم!
 
# زن # قدرت # زن # مد # زنان # چهارشنبه # زنان # زنان # کارآفرین # زنان در مشاغل # زنان # توانمندسازی # زنان # زن
 
این اعلان را به اشتراک گذارید:
 
دسته بندی ها
همه ارسال ها
5 دلیل برای استفاده از Luna لازم است
بهترین غذا برای خوردن در طول دوره
بهترین غذاهای دورهمی
کووید 19
روی قاعدگی خود ورزش کنید
عاشق غذا
غذاها برای یک دوره بهتر
نحوه تمیز کردن فنجان قاعدگی
نحوه تمیز کردن یک فنجان دوره ای
نحوه برداشتن فنجان قاعدگی
جام لونا
چرخه قاعدگی
سلامت قاعدگی
غذاهای راحتی قاعدگی
فنجان قاعدگی - ضایعات کمتری
جام قاعدگی TSS
جام قاعدگی در اخبار
درد قاعدگی ، علائم
محمد ایوب
بولتن خبری نانیمو
بهداشت کف لگن
جام دوره
ورزش دوره ای
جوانب مثبت و منفی جام قاعدگی
جام قاعدگی اخیر
قبض آب خود را کاهش دهید.
صرفه جویی در مصرف آب
سیلویا جونز
TSS
سموم موجود در تامپون ها؟
پوشیدن جام قاعدگی
TSS چیست
توانمندسازی زنان
sensibledigs.com
پستهای اخیر
لیوان های قاعدگی و محیط
 
13 اکتبر 2020
 
11 موردی که شما هرگز از پوشیدن فنجان قاعدگی نمی دانستید
 
11 آگوست 2020
 
تمام آنچه در مورد لیوان قاعدگی و دویدن باید بدانید
 
26 ژوئیه 2020
 
یک فنجان دوره ای می تواند به قاعدگی شما کمک کند
خاله فلو بهتر می داند
فنجان های دوره ای می توانند خون بیشتری نسبت به روش های دیگر حفظ کنند ، به بسیاری از خانم ها اجازه می دهد تا از آنها به عنوان یک انتخاب دوستدار محیط زیست برای استفاده از تامپون استفاده کنند. بسته به جریان خود ، می توانید تا 12 ساعت یک فنجان بپوشید. ما در Lunacups در صورت داشتن دهانه رحم کم یا زیاد شما را در خود جای می دهیم ، تا آنجا که می دانیم DivaCup فقط زنان دارای دهانه رحم بالا را در خود جای داده است. فنجان قاعدگی ما به طور خاص قابل انعطاف است و به راحتی جمع می شود و بدون دردسر وارد می شود و سپس باز می شود تا مهره ای در واژن ایجاد کند که فاقد نشت باشد. ما در سه اندازه فنجان قاعدگی ، یک مینی ، یک فنجان کوچک و بزرگ برای تمام مراحل و سن خانم ها ارائه می دهیم.
 
 
هر دختری در مورد زن بودن خیال پردازی می کند و غالباً مشتاقانه منتظر روزی است که زن با رسیدن پریود شود. برای هر مرحله از زندگی شما یک فنجان قاعدگی داریم. ما پیشنهاد می کنیم بهترین فنجان به عنوان آغازگر مینی فنجان باشد. این مناسب برای زنان دختر جوانی است که تازه سفر قاعدگی خود را شروع می کنند. با گذشت زمان ، حرکت به فنجان مرحله بعدی توصیه می شود و پس از بچه دار شدن ، ما هنوز پشت (یا خون) شما را داریم ، با اندازه بعدی بالاتر. خاله فل یک قسمت طبیعی از زندگی است و هرچه زودتر عادت کنیم که دوره های خود را از نظر مثبت تجربه کنیم ، در این صورت برای هر چیز دیگری که پیش بیاید بسیار خوشحال و مجهز خواهیم بود. استفاده از فنجان قاعدگی یا فنجان قاعدگی به اندازه لباس پوشیدن طبیعی خواهد شد.

کاپ قاعدگی،کاپ قاعدگی چیست،فنجان قاعدگی،قیمت کاپ قاعدگی،كاپ قاعدگي،کاپ قاعدگی برای دوشیزگان،نحوه استفاده از کاپ قاعدگی،خرید کاپ قاعدگی،قیمت کاپ قاعدگی در داروخانه ها،طرز استفاده از کاپ قاعدگی،کاپ پریودی،فنجان قاعدگی چیست،کاپ پریودی چیست،کاپ قاعدگی چیه،بهترین مارک کاپ قاعدگی،طرز استفاده کاپ قاعدگی،روش استفاده از کاپ قاعدگی،لونت کاپ چیست،طریقه استفاده از کاپ قاعدگی،استفاده از کاپ قاعدگی،قیمت فنجان قاعدگی،نحوه استفاده کاپ قاعدگی،سایز کاپ قاعدگی،كاپ قاعدگي چيست،عوارض کاپ قاعدگی،کاپ بهداشتی،کاپ پریود،طریقه استفاده کاپ قاعدگی،کاپ قاعدگی نحوه استفاده،کاپ قاعدگی را از کجا بخریم،کاپ های قاعدگی،کاپهای قاعدگی،روش استفاده کاپ قاعدگی،معایب کاپ قاعدگی،آموزش استفاده از کاپ قاعدگی،مراکز فروش کاپ قاعدگی،کاپ قاعدگی خرید،فروش کاپ قاعدگی،کاپ قاعدگی را از کجا تهیه کنیم،کاپ قاعده گی،طریقه گذاشتن کاپ قاعدگی،انتخاب سایز کاپ قاعدگی،چگونگی استفاده از کاپ قاعدگی،انواع کاپ قاعدگی،فنجان پریود،خريد كاپ قاعدگي،طرز استفاده از فنجان قاعدگی،كاپ قاعدگي خريد،کاپ قاعدگی یا تامپون،قيمت كاپ قاعدگي،خرید فنجان قاعدگی،مضرات استفاده از کاپ قاعدگی،کاپ قاعدگی برای دختران،معایب استفاده از کاپ قاعدگی،طرز استفاده از كاپ قاعدگي،خرید اینترنتی فنجان قاعدگی،فیلم گذاشتن کاپ قاعدگی