مشاهده بررسی و خرید
کاپ قاعدگی یا به اصطلاح همان فنجان های قاعدگی یک جایگزین سازگار با محیط زیست برای دوران قاعدگی در بانوان هستند که با تازگی رواج یافته اند. با توجه به افزایش قیمت نوار بهداشتی و معایب مختلف از جمله داشتن بودجه ، تعویض مداوم و نازازگاری با محیط زیست به دلیل عدم استفاده از همه قوانین بانکی ، آنها را از کپاهای قاعده استفاده می کند.مراکز فروش کاپ قاعدگی
 
 
تا یک دهه پیش ، بیشتر مردم فکر می کنند که برای بهداشت قاعدگی فقط دو گزینه نوارهای بهداشتی یکبار مصرف یا تامپون وجود دارد. هیچ دیدی وجود ندارد ، زیرا در صورت قرار گرفتن در معرض خطر برای گرفتن و دور ریختن خون پریود استفاده نمی شود ، زیرا اگر قاعدگی لازم باشد وجود داشته باشد.
 
اما اگر با آنها آشنایی دارید ، ممکن است دچار مشکلاتی شوید ؛ پیش از هر چیز باید بدانید که کاپ قاعدگی چیست؟ آیا می توانید از آن برای بکرهای موجود استفاده کنید؟ و چگونه از فنجان قاعدگی باید استفاده شود؟
 
در این پست قصد داریم به بررسی این موضوع بپردازیم و سایر موارد مورد نیاز در ویژگی کاپ دوران قاعدگی را برای شما توضیح می دهیم. سپس به معرفی فروشگاه اینترنتی کاپ قاعدگی برای خرید به صورت آنلاین خریداری کنید.
 
کاپ قاعدگی چیست؟ همراه با نکات خرید
طی چند سال گذشته ، فنجان یا لیوان های قاعدگی بسیار محبوب شده اند. اما فنجان قاعدگی چیست؟ چرا مردم آنها را به نوار بهداشتی و تامپون پریود ترجیح انداختند؟ و دقیقاً چگونه از یک کاپ در دوران قاعدگی باید استفاده کنیم؟
 
فنجان های قاعدگی از پلاستیک نوعی نرم افزار پزشکی جنسی سیلیکون پزشکی ساخته شده است که با قرار گرفتن در داخل واژن خونی که در دوران پریود از بدن خارج می شود ، در صورت جمع آوری مجدد و سپس استفاده از آن ، اگر به طور یکسان استفاده شود و خون را خالی کنید. کاپی که انتخاب می کند باید کاملاً با اندازه گیری واژن مناسب باشد تا خون از کناره ها به بیرون نریزد. در هر بار استفاده کنید همچنین آن را را شستشو داده و مجدداً با قرار دادن در واژن از آن استفاده کنید.
 
هر چیزی که باعث می شود فنجان قاعدگی را به تامپون پریود و نوارهای بهداشتی سنتی ترجیح دهد ، قابل استفاده مجدد آنهاست.
 
طبق آمار فقط در آمریکا منتشر شده است ، سالانه 12 قدرت پد و ۷ نیروی تامپون به آبراهه ها و محل های دفن زباله ریخته شده است. با توجه به متوسط ​​قاعدگی 38 سال است ، این را معلم می دانید که هر فرد حتماً 12000 نوار بهداشتی یکبار مصرف می کند در طول عمر خود را دور می کند که این یک نگرانی بزرگ زیست محیطی است.
 
آماندا ویلسون ، بنیانگذار VOXAPOD
 
این در حالی است که از هر کاپ قاعدگی به طور متوسط ​​تا 5 سال استفاده کرد. حال با این شرایط را ببینید که چه میزان زباله از محیط زیست کم می شود؟ چه قدرتی در خرید خرید تامپون و نوار بهداشتی فقط جویی دارید؟
 
سایز مناسب کاپ را چطور انتخاب کنیم؟
طبیعتاً اگر واژن بلندی بهتر است از کاپیسی که طول می کشد استفاده کنید. اگر از مدل های کوتاهتر استفاده کنید مشکل حادی پیش از این نمی توانید استفاده کنید ؛ اما موقع خارج کردن کمی سخت خواهد بود. برای انتخاب سایز مناسب برای تنظیم زیر عمل کنید.
 
سرویکس یا دهانه رحم در بخش پایینی رحم است که در نهایت به واژن جذب می شود و دارای طول 2 تا 3 سانتی متر است. اما قسمت خارجی سرویکس که بالاترین جایزه واژن است با انگشت قابل لمس است. با لمس آن استفادهیم بفهمیم که چه قدر پایین یا بالاست و در نتیجه طول واژن بلند ، کوتاه یا معمولی مشخص می شود.
 
در حالت ایستاده قرار گرفته و یک پای خود را روی صندلی قرار دهید. انگشت خود را شسته و درون واژن کنید.
 
اندازه گیری دهانه رحم سرویکس
اگر اگر انگشت سرویکس را لمس کنید یک بند از انگشت داخل واژن باشد ، یعنی واژن کوتاهی دارید و سرویکس نیز در پایین ترین حد ممکن قرار می دهد.
اگر دو انگشت داخل واژن باشد ، یعنی واژن متوسط ​​دارید.
اگر هم سه انگشت در داخل قرار دارد یا باید نوک انگشت شما سرویکس را لمس نمی تواند به این معنی است که واژن بلندی دارید.
فراموش نکنید که ، جایزه سرویکس الزاماً ثابت نیست. در زمان پریود در پایین ترین سطح باعث می شود و در زمان تخریب (که به طور قابل توجهی وسط سیکل است) در بالاترین ، بازترین و نرم ترین بخش قرار داده شده است. در حالت خوابیده نیز باعث می شود که در حالت ایستاده باشید. از همه مهمتر که حین سکس جای سرویکس تغییر کرده است.
کاپ قاعدگی
 
کاپ قاعدگی چیست
 
فنجان قاعدگی
 
قیمت کاپ قاعدگی
 
كاپ قاعدگي
 
کاپ قاعدگی برای دوشیزگان
 
نحوه استفاده از کاپ قاعدگی
 
خرید کاپ قاعدگی 
 
قیمت کاپ قاعدگی در داروخانه ها
 
طرز استفاده از کاپ قاعدگی
 
کاپ پریودی
 
فنجان قاعدگی چیست
 
کاپ پریودی چیست
 
کاپ قاعدگی چیه
 
بهترین مارک کاپ قاعدگی
 
طرز استفاده کاپ قاعدگی
 
روش استفاده از کاپ قاعدگی
 
لونت کاپ چیست
 
طریقه استفاده از کاپ قاعدگی
 
استفاده از کاپ قاعدگی
 
قیمت فنجان قاعدگی
 
نحوه استفاده کاپ قاعدگی
 
سایز کاپ قاعدگی
 
كاپ قاعدگي چيست
 
عوارض کاپ قاعدگی
 
کاپ بهداشتی
 
کاپ پریود
 
طریقه استفاده کاپ قاعدگی
 
کاپ قاعدگی نحوه استفاده
 
کاپ قاعدگی را از کجا بخریم
 
کاپ های قاعدگی
 
کاپهای قاعدگی
 
روش استفاده کاپ قاعدگی
 
معایب کاپ قاعدگی
 
آموزش استفاده از کاپ قاعدگی
 
مراکز فروش کاپ قاعدگی
 
کاپ قاعدگی خرید
 
فروش کاپ قاعدگی
 
کاپ قاعدگی را از کجا تهیه کنیم
 
کاپ قاعده گی
 
طریقه گذاشتن کاپ قاعدگی
 
انتخاب سایز کاپ قاعدگی
 
چگونگی استفاده از کاپ قاعدگی
 
انواع کاپ قاعدگی
 
فنجان پریود
 
خريد كاپ قاعدگي
 
طرز استفاده از فنجان قاعدگی
 
كاپ قاعدگي خريد
 
کاپ قاعدگی یا تامپون
 
قيمت كاپ قاعدگي
 
خرید فنجان قاعدگی
 
مضرات استفاده از کاپ قاعدگی
 
کاپ قاعدگی برای دختران
 
معایب استفاده از کاپ قاعدگی
 
طرز استفاده از كاپ قاعدگي
 
خرید اینترنتی فنجان قاعدگی
 
فیلم گذاشتن کاپ قاعدگی