یک فنجان قاعدگی به جای جذب میانه قاعدگی ، آن را جمع کند کند. اگر بتوانید آنرا شسته و مجدداً استفاده کنید و این به این معنی است که برای مدت زمان طولانی به تعویض آن نیاز ندارید. بیشتر افراد متوجه می شوند که نشت فنجان کم تر از پنبه قاعدگی بوده و کیفیت آنها نیز راحت تر است. جهت استفاده ، باید آن را در دهانه باز واژن قرار داده و برای اطمینان از اگر در مکان درست قرار گرفته است ، آن را بچرخانید. سپس می توانید به مدت 12 ساعت استفاده کنید و سپس آن را خالی کنید. ممکن است که استفاده از آن نیاز به زمان دارید و تمرین می کنید ، اما فنجان قاعدگی ابزاری بسیار بهداشتی و سازگار با محیط زیست است که با پریود شما مقابله می کنید.مراکز فروش کاپ قاعدگی
 
 
فنجان قاعدگی
وارد کردن فنجان قاعدگی
یک فنجان قاعدگی را به صورت آنلاین یا از یک داروخانه بخرید. فنجان های قاعدگی در حال حاضر محبوب تر شدن هستند ، اگر شما باید آن را را در داروخانه ها و ویروس ها پیدا کنید. بعضی اوقات کمی کوچک تر یا بزرگ تر هستند. برای مثال ، شما می توانید فنجان دیوا ، ساده و یا لونت را امتحان کنید.
قیمت فنجان قاعدگی در هر کشوری قیمتی متفاوت دارد. اما به خاطر داشته باشید که می توانید بارها و بارها را از آن استفاده کنید. با این حال ، اگر تنها می توانید که یکی از آن ها را امتحان کنید ، اگر کمی گشتن بزنید ، نمونه ارزان تر این فنجان ها را پیدا کنید.
فنجان های قاعدگی معمولاً از سیلیکون یا لاستیک ساخته می شوند. اگر به وسیله لاتکس کار کنید ، اطمینان حاصل کنید که فنجانی که انتخاب می کنید به طور کامل با سیلیکون ساخته شده است.
1- دستورالعمل مربوط به فنجان قاعدگی را بخوانید. دستورالعمل ها می توانند از فنجانی به فنجان دیگر اختلاف داشته باشند ، پس همیشه دستورالعمل فنجان خریداری شده را را بخوانید! به این ترتیب ، شما می دانید که با فنجانتان چکار کنید.
 
2- قبل از لمس فنجان دستان خود را کاملا بشویید. همیشه باید در هنگام استفاده از محصولات موجود ناحیه واژن ، دست هایتان را بشویید تا باکتری به آن ناحیه وارد نشود. از آب گرم و صابون استفاده کنید و اطمینان حاصل کنید که حداقل 20 ثانیه قبل از شستشو ، دستان خود را با صابون مالیده اید.
 
3- فنجان خود را قبل از اولین استفاده با یک صابون ملایم بشویید. اگر شرکت بخواهید بخواهید قبل از اینکه آن را وارد کنید ، بشویید. اگر پوست حساسی دارید ، یک صابون بدون عطر انتخاب کنید. به طور کامل داخل و خارج از فنجان را با صابون و آب گرم بمالید و سپس صابون را به طور کامل آبکشی کنید.
 
4- در وضعیتی قرار بگیرید که برایتان راحت تر است. برخی از افراد ترجیح می دهند چمباتمه بزنند ، در حالی که دیگران به خوبی خود را به عنوان یک فرد حفظ می کنند. شما حتی می توانید فقط روی دستشویی بنشینید و پاهایتان را از هم باز کنید. برای اولین بار که این کار را انجام می دهید ، برای وارد کردن فنجان کمی وقت بگذارید. ممکن است نیاز به آزمون و خطا داشته باشید. شما حتی می توانید این کار را در زیر دو آب آب گرم انجام دهید تا آرام باشید و کمک کنید.
 
فنجان قاعدگی
5- فنجان را تا راحت تر وارد شود. شما می توانید خمش را را امتحان کنید ، که در این حالت باید لبه ها را به هم بفشارید و سپس فنجان را از وسط تا بزنید. شما می توانید خمش کنید ۷ را نیز امتحان کنید ، که مشابه خامش C است ، اما باید یکی دیگر از لبه ها را افزایش دهید و فنجان را کمی باریک کنید. گزینه دیگر فشردن رو به پایین است. فنجان را بین انگشت شست و انگشت میانی خود را نگاه کنید ، سپس یک لبه را با انگشت سبابه فشار دهید و آن را به سمت مرکز فنجان هل دهید.
 
شما نمی توانید فنجان را بدون خم کردن قرار دهید ، زیرا مکش ضد عمل شما کند. خمش های مختلف را امتحان کنید و کدام یک را برای بهتر عمل می کنید ببینید؟
شما همچنین می توانید فنجان را کمی مرطوب کنید تا راحت تر به داخل بلغزد بروید.
دقت کنید که ساقه رو به پایین و کاسه رو به بالا قرار داده شده باشد.
6- تا جایی که می توانید ماهیچه های خود را آرام کنید. چند نفس عمیق بکشید. اگر عصبی هستید ، تنشی به شما وارد می شود و این امر می شود ، کار را سخت تر می کند. سعی کنید ماهیچه های بالا تنه خود را برای لحظه ای منقبض کنید و سپس آن را راها کنید.
کاپ قاعدگی
 
کاپ قاعدگی چیست
 
فنجان قاعدگی
 
قیمت کاپ قاعدگی
 
كاپ قاعدگي
 
کاپ قاعدگی برای دوشیزگان
 
نحوه استفاده از کاپ قاعدگی
 
خرید کاپ قاعدگی 
 
قیمت کاپ قاعدگی در داروخانه ها
 
طرز استفاده از کاپ قاعدگی
 
کاپ پریودی
 
فنجان قاعدگی چیست
 
کاپ پریودی چیست
 
کاپ قاعدگی چیه
 
بهترین مارک کاپ قاعدگی
 
طرز استفاده کاپ قاعدگی
 
روش استفاده از کاپ قاعدگی
 
لونت کاپ چیست
 
طریقه استفاده از کاپ قاعدگی
 
استفاده از کاپ قاعدگی
 
قیمت فنجان قاعدگی
 
نحوه استفاده کاپ قاعدگی
 
سایز کاپ قاعدگی
 
كاپ قاعدگي چيست
 
عوارض کاپ قاعدگی
 
کاپ بهداشتی
 
کاپ پریود
 
طریقه استفاده کاپ قاعدگی
 
کاپ قاعدگی نحوه استفاده
 
کاپ قاعدگی را از کجا بخریم
 
کاپ های قاعدگی
 
کاپهای قاعدگی
 
روش استفاده کاپ قاعدگی
 
معایب کاپ قاعدگی
 
آموزش استفاده از کاپ قاعدگی
 
مراکز فروش کاپ قاعدگی
 
کاپ قاعدگی خرید
 
فروش کاپ قاعدگی
 
کاپ قاعدگی را از کجا تهیه کنیم
 
کاپ قاعده گی
 
طریقه گذاشتن کاپ قاعدگی
 
انتخاب سایز کاپ قاعدگی
 
چگونگی استفاده از کاپ قاعدگی
 
انواع کاپ قاعدگی
 
فنجان پریود
 
خريد كاپ قاعدگي
 
طرز استفاده از فنجان قاعدگی
 
كاپ قاعدگي خريد
 
کاپ قاعدگی یا تامپون
 
قيمت كاپ قاعدگي
 
خرید فنجان قاعدگی
 
مضرات استفاده از کاپ قاعدگی
 
کاپ قاعدگی برای دختران
 
معایب استفاده از کاپ قاعدگی
 
طرز استفاده از كاپ قاعدگي
 
خرید اینترنتی فنجان قاعدگی
 
فیلم گذاشتن کاپ قاعدگی