کاپ قاعدگی:

بیایید در مورد تامپون صحبت کنیم

9 جولای 2019 | 0 نظر
 
در آنجا در مورد تامپون صحبت های زیادی انجام شده است.
 
در اینجا برخی از جملاتی را که در آنجا خواهید فهمید آورده شده است: «آنها رمز بقای دوره هستند. آنها سمی هستند و باعث سرطان می شوند. خوب هستند ، به شرطی که ارگانیک باشند. آنها بدترین کاری هستند که می توانید با بدن خود انجام دهید. آنها راحت هستند. آنها مانند کاغذ سنباده احساس می کنند. "
 
شما این ایده را دارید
 
اینجا در Pixie Cup ، ما طرفداران بزرگ تامپون نیستیم. در واقع ، ما از آنها متنفر هستیم. ما به دلایل زیادی فنجان قاعدگی را دوست داریم و فکر می کنیم شما هم چنین کنید! در اینجا برخی از دلایل انتخاب فنجان قاعدگی به جای تامپون ذکر شده است.
 
* طبل زدن… *
 
شروع کنیم.
 
 
تامپون باعث زباله های عظیم می شود.
آیا می دانید هر زن در طول زندگی خود حدود 16000 تامپون استفاده می کند؟ این یک مقدار دیوانه وار است. فقط تصور کنید که اگر همه تصمیم بگیرند از یک فنجان قاعدگی استفاده کنند ، چه مقدار زباله می توانیم پس انداز کنیم! جام Pixie شما به گونه ای طراحی شده است که حداکثر ده سال دوام دارد و می توانید هر بار تا 12 ساعت استفاده کنید!
 
تامپون گران است.
این یک آمار دیوانه وار است ... یک زن در طول زندگی خود به طور متوسط ​​2000 دلار + برای تامپون هزینه می کند! این فقط در ایالات متحده در سال 2 میلیارد دلار است! آیا می توانید تصور کنید چند دلار با 2500 دلار می توانید خریداری کنید؟ من شخصاً ترجیح می دهم یک تعطیلات فانتزی به ساحل را برنامه ریزی کنم تا اینکه چند صد جعبه تامپون بخرم. Pixie Cup شما زیر 25 دلار هزینه دارد و تا ده سال دوام می آورد! صحبت از پس انداز
 
تامپون ها مملو از مواد شیمیایی هستند.
چه کسی می داند از تامپون ساخته شده است؟ علاوه بر پنبه و سفید کننده ... گفتن آن سخت است! آیا فکر نمی کنید ما حق داریم از مواد تشکیل دهنده چیزی که در بدن خود قرار می دهیم بدانیم؟ خوشبختانه ، اخیراً در گزینه های جایگزین از جمله تامپون های ارگانیک و کاملاً طبیعی افزایش یافته است ، اما آنها با افزایش قابل توجه قیمت همراه هستند. فقط هر ده سال یک بار باید یک فنجان قاعدگی بخرید و کاملاً از سیلیکون 100٪ درجه پزشکی ساخته شده است. هیچ نگرانی شیمیایی در آنجا وجود ندارد!
 
تامپون درد می کند.
احتمالاً اکثر دختران احساس می کنند باید یک تامپون خشک را در یک روز سبک قرار دهند یا آن را بردارند. آخ. آیا ما نیاز داریم بیشتر بگیم؟ از آنجا که از سیلیکون ساخته شده است ، Pixie Cup شما فقط به کمی آب یا Pixie Cup Lube نیاز دارد تا به راحتی وارد شود! به علاوه ، فنجان های قاعدگی برای پوست حساس واژن شما بهتر است.
 
تامپون فقط یکبار قابل استفاده است.
آیا می دانید زنان در سراسر جهان هر روز در تلاشند تا با عادت ماهانه خود کنار بیایند؟ حتی در ایالات متحده ، زنان بی خانمان اغلب به سختی پول می توانند ماهیانه پول کافی برای خرید یک جعبه تامپون خریداری کنند. فنجان های قاعدگی تغییر دهنده زندگی این زنان است. لیوان های پیکسی جام های قاعدگی قابل استفاده مجدد هستند و بسیار مقرون به صرفه هستند. بعلاوه ، برای هر جام Pixie قاعدگی که خریداری شده است ، ما یک زن کاملاً رایگان به یک زن نیازمند اهدا می کنیم. ما می خواهیم یک جام قاعدگی در دست هر زن روی کره زمین بگیریم. هر زنی سزاوار این فرصت است که به مدرسه برود ، به کارش برود و آزاد زندگی کند ... حتی در دوران پریود.
 
آیا آماده هستید تامپون ها را خند بزنید و به یک فنجان قاعدگی متعهد شوید؟ تو اینو داری ، دختر!
 
اگر هنوز تردید دارید ، به خاطر داشته باشید که ما 100٪ ضمانت رضایت داریم. اگر کلاً نشتی یا مشکلی دارید ، ما پول شما را پس می دهیم.
 
پس برای چی منتظری؟ زمان پیوستن به تیم Pixie Cup است!
 
آیا هنوز هم قصد استفاده از تامپون را دارید؟ چرا و چرا نه؟

کاپ قاعدگی،کاپ قاعدگی چیست،فنجان قاعدگی،قیمت کاپ قاعدگی،كاپ قاعدگي،کاپ قاعدگی برای دوشیزگان،نحوه استفاده از کاپ قاعدگی،خرید کاپ قاعدگی،قیمت کاپ قاعدگی در داروخانه ها،طرز استفاده از کاپ قاعدگی،کاپ پریودی،فنجان قاعدگی چیست،کاپ پریودی چیست،کاپ قاعدگی چیه،بهترین مارک کاپ قاعدگی،طرز استفاده کاپ قاعدگی،روش استفاده از کاپ قاعدگی،لونت کاپ چیست،طریقه استفاده از کاپ قاعدگی،استفاده از کاپ قاعدگی،قیمت فنجان قاعدگی،نحوه استفاده کاپ قاعدگی،سایز کاپ قاعدگی،كاپ قاعدگي چيست،عوارض کاپ قاعدگی،کاپ بهداشتی،کاپ پریود،طریقه استفاده کاپ قاعدگی،کاپ قاعدگی نحوه استفاده،کاپ قاعدگی را از کجا بخریم،کاپ های قاعدگی،کاپهای قاعدگی،روش استفاده کاپ قاعدگی،معایب کاپ قاعدگی،آموزش استفاده از کاپ قاعدگی،مراکز فروش کاپ قاعدگی،کاپ قاعدگی خرید،فروش کاپ قاعدگی،کاپ قاعدگی را از کجا تهیه کنیم،کاپ قاعده گی،طریقه گذاشتن کاپ قاعدگی،انتخاب سایز کاپ قاعدگی،چگونگی استفاده از کاپ قاعدگی،انواع کاپ قاعدگی،فنجان پریود،خريد كاپ قاعدگي،طرز استفاده از فنجان قاعدگی،كاپ قاعدگي خريد،کاپ قاعدگی یا تامپون،قيمت كاپ قاعدگي،خرید فنجان قاعدگی،مضرات استفاده از کاپ قاعدگی،کاپ قاعدگی برای دختران،معایب استفاده از کاپ قاعدگی،طرز استفاده از كاپ قاعدگي،خرید اینترنتی فنجان قاعدگی،فیلم گذاشتن کاپ قاعدگی