موارد دلخواه ما برای روزهای تابستانی ضد شهر ، مسموم کردن در شب های تابستان ، بعد از مراقبت از پوست در ساحل و موارد دیگر.

20٪ تخفیف از موارد انتخاب شده را تا 10 ژوئیه 2017 لذت ببرید.
 
تابستان عادت های مراقبت از پوست شما را آزمایش می کند. شما او را در تابستان درست رفتار می کنید ، او به شما می پردازد در تمام سال به خوبی نگاه کنید. موارد دلخواه MÁDARA را برای روزهای تابستان ضد شهر ، مسموم کردن در شب های تابستان ، مراقبت از پوست بعد از ساحل و موارد دیگر کشف کنید. با 20٪ تخفیف از محصولات انتخاب شده لذت ببرید و با هر سفارش از 35 یورو تا 10 ژوئیه 2017 یک مومیایی کردن لب آلو آلو بصورت رایگان دریافت کنید.
 
و اکنون ، به نکات.
 
MADARA لوازم بهداشتی آلی
 
-1- به طور ژنتیکی بیشتر تمیز کنید
تمیز کردن فوم برای همه نوع پوست پوست شما در ماه های گرم تابستان تبدیل به روغنی تر و حساس تر می شود. بنابراین ، ملایم تر باشید. پاک کننده های تهاجمی را فراموش کنید - نمی خواهید رطوبت طبیعی و مانع محافظ پوست خود را سلب کنید. به لوازم آرایشی ملایم تر بروید و روزی دو بار صورت خود را بشویید. عصر: برای از بین بردن همه ناخالصی ها ، گرد و غبار ، ذرات آلودگی ، آرایش و عرق - باعث می شود که پوست شما در طول شب تنفس ، استراحت و جوانسازی کند. صبح: برای خلاص شدن از شر روغن های اضافی ، عرق و سموم که در طی شب از ترشحات پوست شما خلاص می شود - بیایید فقط آن را بشویید. پاک کننده هایی را با مواد نوآورانه و بافت های سبک تر - مانند پاک کننده های مبتنی بر کف و آبهای میسل - امتحان کنید. آنها فوق العاده ملایم هستند و با انواع پوست مناسب هستند.
 
TRY: فوم پاک کننده (150 میلی لیتر)
بسیار ملایم و سبک ، این فوم یکی از موارد مورد علاقه شما در تمام مدت MÁDARA است. بر اساس بومادران شمالی ، به دلیل استعدادهای شگفت آور و تسکین دهنده شگفت انگیز شناخته شده است. بدون اینکه خشک شود ، پوست شما را تمیز می کند. همه آرایش ها را بدون تحریک چشم خود برطرف می کند. از بروز لکه ها جلوگیری می کند. مناسب برای انواع پوست ، در تمام سنین ، مورد علاقه خانمها و آقایان.
 
-2- به دنبال شرايط بعد از BEACH BEAR برويد
خورشید پوست شما را خشکتر می کند و خشکی با اولین خطوط خوب ، پیری زودرس و سایر موارد ناخوشایند همراه می شود. شما به آن احتیاج ندارید. برای بازگرداندن رطوبت و تقویت جوان سازی سلولهای پوستی هر بار که دوست دارید ، برخی از مراقبت های مناسب پوست را در نوک انگشتان خود نگه دارید. روغن ها و سرم ها بهترین دوستان شما هستند - آنها به پوست شما کمک می کنند تا بعد از اینکه در اثر آفتاب ، آب و باد نوازش شد ، بهبود یابد. هرچه پوست شما رطوبت بیشتری داشته باشد ، بهتر به نظر می رسید ، اولین علائم پیری از ظاهر شدن در چهره زیبای شما بیشتر خواهد بود.
 
TRY: روغن روغنی ارگانیک هیدراتاسیون موفقیت آمیز (50 میلی لیتر)
این روغن سال به سال ستاره های تابستانی ما است. اکسیر رفع عطش از 8 روغن ارگانیک نادر و گرانبها. مخصوصاً برای پوست های خشک ، سفت ، شکننده و کم آب مفید است. برای جلوگیری از ریزش رطوبت ، خطوط ریز ، سوزش ، پوسته پوسته شدن و خشک شدن پوست ، پوست شما را صاف و آبرسانی می کند. برای ترمیم درخشندگی و نشاط آن ، پوست را با آنتی اکسیدان ها و اسیدهای چرب تزریق می کند. به تنهایی استفاده کنید یا چند قطره را به مرطوب کننده مورد علاقه خود اضافه کنید.
 
 
TRY: سرم ترمیم سلولی TIME MIRACLE (50 میلی لیتر)
زمان آن رسیده است که این ابرقهرمان MÁDARA را برای پوست های صاف و آبرنگ و ابریشمی ابری کشف کنید! ما فکر می کنیم در هر قفسه زیبایی ضروری است - به خصوص برای لحظاتی که پوست شما ضعیف ، شکننده و خشک می شود ، اما باید ظاهر آن را بهبود بخشید و اکنون به آن احتیاج دارید (حتی بعد از مهمانی های وحشی یا کار سخت). جوانسازی سلول های پوستی را تقویت می کند ، باعث تشکیل کلاژن و پروتئین های دیگر جوانان می شود. روغنهای طبیعی مغذی و اسید هیالورونیک نرم کننده پوست باعث افزایش سطح رطوبت پوست ، استحکام و کشش آن می شوند و آن را صاف و تابش براق می کنند.
 
«این جادو است! موثر از اولین برنامه است. "
- Elīna ، madaracosmetics.com
 
-3- آنتی اکسیدان های خود را بدست آورید
برای زندگی در شهر؟ درخشش را با مرطوب کننده های روزمره سرشار از آنتی اکسیدان نگه دارید. هوای آلوده شهری می تواند 100 (!) مضرتر از دود سیگار باشد ، به خصوص در روزهای گرم تابستان که سموم روی سطح زمین قرار می گیرند. ممکن است بعد از گذراندن کل روز در مرکز شهر ، احساس پوستی استرس ، خشک و تنش داشته باشید. آلودگی محیط و اشعه ، رادیکال های آزاد را به صورت گسترده تولید می کند. این مولکولهای ناپایدار اکسیژن باعث ایجاد آبشارهای واکنشهای مخرب در پوست می شوند و باعث پیری زودرس می شوند: شما متوجه می شوید اولین خطوط ریز و درشت ، منافذ بزرگ شده ، پوست کسل کننده و کم رنگ می شود. مکانیسم دفاعی طبیعی در برابر آسیب رادیکال های آزاد آنتی اکسیدان هایی هستند که با رادیکال های آزاد در تعامل هستند تا از آسیب دیدن ساختارهای سالم پوست جلوگیری کنند.
 
 
 
TRY: آنتی اکسیدان های SMART FINE LIVE MININISING LINE (50 میلی لیتر)
شما عاشق بافت سبک و عطر دوست داشتنی آن خواهید بود مناسب برای پوست های نرمال و ترکیبی. پوست شما را از آسیب های محیطی و رادیکال های آزاد محافظت کرده و محافظت می کند. پوست شما صاف و محکم تر می شود ، ظاهر منافذ بزرگ شده و خطوط ریز را به حداقل می رساند. با خشکی و خشکی کمر می جنگد ، درخشندگی پوست شما را ترمیم می کند و از پیری زودرس جلوگیری می کند.
 
"ایده آل برای نیازهای من - باعث می شود که پوست من در تمام طول روز هیدراته شده و احساس سلامتی کند." - Agnese، madaracosmetics.lv
 
TRY: آنتی اکسیدان های SMART LINE MIN MINISISING CREAM DAY (50 میلی لیتر)
مرطوب کننده غنی روزانه برای پوست طبیعی ، خشک و بسیار خشک. این فرمول غنی از آنتی اکسیدان ، پوست شما را هیدراته و تغذیه می کند
TRY: صابون مرطوب کننده MINT ABSINTHE (300 میلی لیتر)
صابون رطوبت طبیعی بدن و دستان ، آغشته به اسانس معطر نعناع و تلخ تلخ. ترکیبی جسورانه و پر فراز و نشیب - به همان اندازه مسحور کننده شب نیمه تابستان. بدون اینکه خشک تر شود ، پوست شما را تمیز و نرم می کند. او آن را دوست دارد. او خیلی دوستش دارد
 
-5- پوست بدن خود را فرو کنید
تابستان به آسانی آسان است - محصولاتی را انتخاب کنید که شما را عقب نکشاند (به عنوان مثال کالاهایی که به راحتی جذب می شوند و پوست شما را چرب نمی کند). کرم های بدن ضخیم و سنگین ، فصل دیگری را ببینید. بسیاری از ما هرگز کرم صورت را از دست نمی دهیم اما به نوعی از پوست بدن آنها غافل می شویم. اما پوست پوست است ، باید از آن مراقبت کرد. برای تقویت رطوبت و مانع محافظ پوست خود روزانه از لوسیون یا کرم بدن استفاده کنید و استفاده کنید - به زمان زیادی نیاز نخواهد داشت ، اما پوست شما را نرم تر ، محکم تر و جذاب تر می کند.
 
TRY: لوسیون مرطوب کننده (150 میلی لیتر)
مرطوب کننده سبک و ملایم روزانه بدن. پوست شما را صاف می کند ، از خشکی و پوسته شدن جلوگیری می کند. غنی شده با عصاره بابونه ، کالنتولا و گیاهان دارویی ، با عطر خفیف خود از چمنزارهای شمالی و چمنهای تازه بریده شده ، از پوست و لک های شما مراقبت خوبی می کنند. برای کل بدن مفید است - همچنین آرنج ، گردنبند ، پاشنه و زانو را نیز در اختیار شما قرار می دهد. با خشکی و سفتی تماس می گیرد ، باعث احیای سلامت و درخشندگی پوست می شود. یک قهرمان تابستانی واقعی.
 
-6- خواب زیبای خود را بدست آورید
صبح بخیر از شب گذشته شروع می شود - از ساعت هایی که به خواب و روال تمیز کردن شما اختصاص می یابد ، به کرم شب دلخواه خود که حتی هنگام خواب از پوست شما مراقبت می کند. از فرآیند جوان سازی ، که توسط خود طبیعت تشویق می شود - بهره مند می شوید - در طول شب ، سلول های پوستی شما به طور جدی جوانسازی می کنند ، و قادر به استفاده از کلیه مواد فعال کرم شب شما هستند. مانع از پوست شما از این شادی نشوید!
 
TRY: ثبت مجدد کرم شب (50 میلی لیتر)
با یکی از پرفروش های MÁDARA در همه زمان ها ملاقات کنید! کرم شب که به شدت پوست شما را آبرسان می کند و در هنگام خواب عملکرد آنتی اکسیدانی مؤثر و جوان کننده می کند ، بنابراین به ترمیم آسیب های وارد شده به پوست در طول روز کمک می کند. قبل از رختخواب هر عصر برای تمیز کردن صورت و گردن خود بمالید و با پوستی که احساس و ظاهراً تازه ، نرم و درخشان دارد از خواب بیدار شوید. مناسب برای انواع پوست ، در هر سنی.
 
-7- دوباره پوست خود را مجدداً بازگردانيد
افزایش عرق کردن در طول تابستان اغلب با افزایش چربی پوست همراه است. برای جلوگیری از تولید اضافی سبوم ، بریدگی و جوش های سرسیاه ، برای تمیز کردن منافذ خود و جلوگیری از گرفتگی آنها ، مرتباً از ماسک تمیز کننده عمیق استفاده کنید (مثلاً یک بار در هفته). پوست تمیز بهتر جوانسازی می کند و قادر به خنثی کردن تمام ترکیبات خوب موجود در محصولات مراقبت از پوست متعاقباً است. بله ، شما واقعاً به یک تعویض بازی نیاز دارید که پوست شما را خالی می کند و هر وقت دوست دارید آن را تمیز ، تازه و درخشان بگذارید. و فوراً
 
TRY: ULTRA PURIFYING DETOX MUD MUDK (60 میلی لیتر)
ناخالصی ها و سموم را از بین می برد و از بین می برد. پوست شما را متعادل و نرم می کند ، از بریدگی و جوش های سر سیاه جلوگیری می کند. منافذ را تمیز و پالایش می کند. ریزگردها و ویتامین ها به احیای نشاط پوست کمک می کنند. به ویژه برای کسانی که روزهای خود را در محیط های شهری می گذرانند مفید است.
 
خوب است به عنوان آیین زیبایی یک بار در هفته و قبل از مناسبت های مهم. به بهبود لکه ها و پاکسازی پوست کمک می کند. بسیار توصیه می شود. »- اولگا ، madaracosmetics.lv
 
-8- از چشمان خود غافل نشو
پوست کانتور چشم شما 4 برابر نازک تر و شکننده تر از بقیه پوست صورت شما است. راحت تر خشک می شود. این اولین منطقه ای است که شما متوجه اولین علائم پیری می شوید - خطوط ریز ، پف و دایره های تاریک: علائمی که باعث می شود صورت شما پیرتر و خسته به نظر برسد. بنابراین ، مانترا شما - مرطوب ، مرطوب کننده ، مرطوب کننده! اگرچه استفاده از هر مرطوب کننده بهتر از استفاده از هیچ کدام نیست ، کرمهای کانتور چشم مزایای بسیاری دارند - از بافتهای سبک تر و تر تصفیه شده که باعث احتباس مایعات و پف کردن مایع نمی شوند (کرم های ضخیم اغلب باعث می شوند). هر روز صبح کرم چشم خود را بمالید ، عینک آفتابی و کلاه بپوشید تا از پوست کانتور چشم در مقابل خشکی و پیری زودرس محافظت شود.
 
«بافت خوب ، باعث کاهش پف چربی می شود و پوست حساس من را تحریک نمی کند. خیلی خوب! »- آناستازیا ، madaracosmetics.com
 
TRY: EYE CONTOUR CREAM (15 میلی لیتر)
غنی شده با روغن های طبیعی ، اسید هیالورونیک و عصاره های گیاهی سرشار از آنتی اکسیدان ، مراقبت کامل ، هیدراتاسیون و محافظت کامل از پوست کانتور چشم شما را ارائه می دهد. ناحیه چشم شما را تقویت کرده و صاف می کند و آن را تازه ، محکم و درخشنده می گذارد.
 
-9- گریبان یک کرم دست
دستان شما دائما در معرض فعالیت قرار می گیرد و در فعالیت های مختلف شرکت می کند. آنها با عناصر بی شماری در تماس هستند - خورشید ، باد ، آب ، آلودگی ، گرد و غبار ، چیزهایی ... شما باید شنیده باشید که نمی توانید سن خود را مخفی کنید. فعالیت های تابستانی پوست شما را خشکتر کرده و شکل گیری خطوط کوچک را ارتقا می بخشد. یک کرم دست خوب یک ضروری است برای نگه داشتن دست ، هدر شده و محافظت شده در دستان.
 
TRY: محافظت از کرم دست (75 میلی لیتر)
کاملا نرم و نرم و ابریشمی. غنی شده با عصاره گیاه آلو شمالی و گیاه زردچوبه
مرجع:ثانیکالا