با نزدیک شدن به روز زمین ، آنچه را که درباره اقدامات MÁDARA برای پایداری هنوز نمی دانید ، و چیزهایی را که با انتخاب مراقبت از پوست طبیعی ما در آنها ایستاده اید ، بدانید.

 
 
 
-1-
در سال 2016 ، MÁDARA به عنوان سبزترین و پایدارترین شرکت لتونی شماره یک نامگذاری شد. جایزه Green Dot مشاغلی را می شناسد که محصولاتی را تولید می کنند که به شیوه ای سازگار با محیط زیست تولید و عرضه می شوند.
 
-2-
40٪ شیشه ها ، لوله‌ها و بطریهای ما در سال 2016 از پلیمرهای بازیافت شده پس از مصرف ساخته شده بودند. بله ، احتمالاً لوله تهویه مو MÁDARA شما یک کیسه پلاستیکی یا بطری آب معدنی در زندگی گذشته او بود.
 
 
 
-3-
مواد آرایشی طبیعی با استفاده از مواد اولیه طبیعی و ارگانیک ساخته می شوند که اساساً برای بدن انسان و محیط زیست بی خطر تر هستند.
 
-4-
95٪ مواد اولیه گیاهی مورد استفاده در مواد آرایشی طبیعی مجاز از مزارع ارگانیک تهیه می شود. کشاورزی ارگانیک دارای مزایای قابل توجهی است - استفاده از سموم دفع آفات مصنوعی ، قارچ کش ها و علف کش ها که تأثیر منفی بر محیط و سلامت انسان دارند ، مجاز نیست.
 
-5-
ما منابع محلی را ترجیح می دهیم و تلاش می کنیم در تمام مراحل تولید از منابع طبیعی با مسئولیت پذیری استفاده کنیم.
 
-6-
تولید مواد آرایشی طبیعی تمیز تر و سازگار با محیط زیست است. حتی محصولاتی که برای تمیز کردن ، ضد عفونی و فاضلاب استفاده می شوند طبیعی و مجاز هستند - به این ترتیب می توانیم میزان مواد شیمیایی موجود در فاضلاب را کاهش دهیم.
 
-7-
مواد طبیعی مشتق شده به سرعت در طبیعت تخریب می شوند ، بنابراین مواد آرایشی طبیعی به کاهش آلودگی بدن و محیط زیست کمک می کند.
 
 
-8-
مواد آرایشی MÁDARA بدون هیچ گونه ارگانیسم اصلاح شده ژنتیکی ، نانوذرات و تابش مواد اولیه فرموله و تولید می شود (خطرات مربوط به گیاهان اصلاح شده ژنتیکی شامل تأثیر منفی بر محیط و موجودات زنده).
 
-9-
حتی بسته بندی های مقوایی و کاغذی منتخب ما سازگار با محیط زیست هستند تا از روش های پردازشی که گزینه های بازیافت و تجزیه بیولوژیکی را کاهش می دهد (مانند لمینیت یا پنجره های شفاف) استفاده کنند. ساخت بسته بندی به گونه ای طراحی شده است که کاغذ کمتری مصرف کند.
 
-10-
100٪ از لوله ها ، کوزه ها و بطری های ما قابل بازیافت هستند و ما مشتریان خود را ترغیب به مرتب کردن زباله ها ، استفاده مجدد و بازیافت می کنیم. به همین دلیل است که بطری های خالی MÁDARA در مغازه های ما در لتونی بسیار مورد استقبال قرار می گیرند ، و ما برای هر مورد تخفیف می دهیم - زیرا می توان آنها را بازیافت و برای تولید سایر کالاهای پلاستیکی یا انرژی استفاده کرد.
 
خالی های خود را مرتب کنید ، زباله کمتری تولید کنید. مواردی را که می توانید از آنها استفاده مجدد کنید ترجیح دهید. استفاده مجدد هر روز را روز زمین خود قرار دهید.
مرجع:ثانیکالا