پوست های زیبا و درخشان با روال زیبایی پوست شروع می شود. هرچه پوست شما بهتر باشد ، آرایش کمتری برای ظاهر روشن و سالم خواهید داشت. با افزایش سن ، تعریف در صورت ما کمی محو می شود ، اما محصولات مراقبت از پوست و آرایش ظریف می توانند به بازگرداندن کنتراست و همچنین پوشاندن لکه های سنی و تغییر رنگ کمک کنند. بنابراین ، ما نکاتی از نکات ساده اما مؤثر را برای شما در دستیابی به پوست درخشان بالای 50 سال جمع آوری کرده ایم.

 
برای اطلاعات بیشتر در مورد مراقبت از پوست در خبرنامه ما عضو شوید ...
 
 
 
مراقبت از پوست بیش از 50 سال
هرچه پیرتر می شویم ، تغییرات هورمونی ، که در درجه اول ناشی از یائسگی است ، می تواند تأثیر زیادی روی پوست ما بگذارد. اغلب خشک و کسل کننده می شود ، به همین دلیل یک روال مناسب برای مراقبت از پوست برای خانم های مسن مهم است.
 
با توجه به این نکته ، بسیار حیاتی است که ما فقط محصولاتی را انتخاب کنیم که بطور خاص برای نوع پوست ما تهیه شده باشد ، چه پوست خشک ، پوست چرب و چه پوست حساس داشته باشیم. مشاوران زیبایی معمولاً قادر خواهند بود نوع پوست خود را به شما بگویند و محصولات را متناسب با آن توصیه کنند ، اما ، به طور کلی ، ایده خوبی است که دامنه مراقبت از پوست خود را به طور مرتب به روز کنید تا همیشه محصولات مناسبی برای پوست خود داشته باشید.
 
پوست روغنی - شما جزء معدود افراد خوش شانس هستید و ممکن است با افزایش سن چین و چروک کمتری ایجاد کنید.
پوست حساس - همیشه قبل از حرکت روی صورت خود محصولات را در نواحی دیگر بدن آزمایش کنید.
خشکی پوست - تولید روغن با افزایش سن کند می شود و این بدان معنی است که پوست می تواند خشک و کم آب شود.
 
 
دستور صحیح استفاده از محصولات مراقبت از پوست چیست؟
در حالی که ممکن است ما از استفاده از سرمها و روغنها و لوسیونها (آه من!) ترغیب شویم ، ترفند این است که بدانیم ترتیب استفاده از آنها چیست. یک قانون شست و شوی هنگام مراقبت از پوست این است که همیشه محصولات مرطوب کننده را از باریکترین و ضخیم تر استفاده کنید ، اما به خود محصول نیز بستگی دارد ، به عنوان مثال. شما معمولاً قبل از مرطوب کننده مبتنی بر آب از روغن صورت استفاده نمی کنید زیرا این روغن مانع از مرطوب شدن پوست می شود.
 
تونر
سرم صورت
کرم چشم
مرطوب کننده
روغن صورت
 
7 مرحله ساده برای دستیابی به پوست درخشان
1. پاکسازی کنید
پاکسازی پوست شما هر روز صبح و هر شب نه تنها آرایش را از بین می برد بلکه از ناخالصی ها ، روغن اضافی و هر نوع سلول مرده پوست خلاص می شود. این اولین قدم به سمت درخشان شدن پوست است و نباید از آن استفاده کرد.
 
در حالی که ممکن است شما به عنوان یک فرآیند واحد به تمیز کردن فکر کنید ، در واقع باید به دو مرحله تقسیم شود: مرحله اول پاک کردن آرایش خود با دستمال مرطوب یا روغن تمیز کننده و دوم این که قبل از استفاده از پاک کننده ای که حاوی آن است صورت خود را با آب ولرم بشویید. کوکامیدوپروپیل بتائین یا تری گلیسیرید کاپریلیک (هر دو آنها از روغن نارگیل حاصل می شوند).
 
 
 
بهترین پاک کننده ها
"پاک کننده روغن بابونه بدن فروشگاه درخشان است! هر نوع آرایش را از بین می برد ، اصلاً چرب نیست و بسیار مقرون به صرفه است."
 
پاک کننده های مراقبت از پوست
 
سمت چپ: پاک کننده و تمیز کننده لباس گرم لهستانی ، 15 پوند ، لیز ارل.
 
میانه: روغن تمیزکننده ابریشمی بابونه ، 12 پوند ، فروشگاه بدن.
 
سمت راست: پاک کننده ملایم با پوست کره Shea ، 28.80 پوند ، کلارینز.
 
 
 
2. از یک تونر استفاده کنید
تونر چیست؟ خوب ، این محصولی است که پاکسازی پوست شما را کامل می کند تا ناخالصی هایی را که ممکن است بعد از اولین قدم از مراقبت روزانه از پوست شما باقی بماند ، از بین ببرد (به بالا مراجعه کنید). تونرها تمایل به آب دارند و حاوی موادی مانند روغنهای ضروری و عصاره های گیاهی هستند. آنها همچنین در هر شکل و اندازه ای متناسب با نوع پوست شما وجود دارند - ممکن است بعد از یک تونر تسکین دهنده ، یک تونر آبرسان یا حتی یک تونر سم زدایی داشته باشید.
 
نکته اصلی یک تونر احیای پوست و آماده سازی صورت قبل از استفاده از مرطوب کننده یا آرایش است.