موهای زائد صورت - خوب ، بد و بد ، خوب ، موی ساده. معدودی از خانم ها از ظاهر اجتناب ناپذیر موهای چانه ، کرک یا سبوس در طول زندگی خود فرار می کنند ، اما نیازی به کنار آمدن با آنها نیست. هر چه که از خوشحالی به شما گیرنده های کوچک و سرسخت داده می شود ، آنها به اتفاق آراء ناخواسته هستند و واقعاً می توانند اعتماد ما را به هم بزنند. در اینجا شش مورد از بهترین راه های خلاص شدن از شر موهای صورت وجود دارد. و همچنین بهترین محصولاتی که gransnetters توصیه می کنند.

 
 
 
آخرین توصیه های زیبایی را که مستقیماً به صندوق ورودی دریافت می شود دریافت کنید ...
 
 
 
چه عواملی باعث ایجاد موهای صورت در خانمها می شود؟
با افزایش سن ، بدن ما استروژن کمتری تولید می کند و در نتیجه ، تستوسترون باقیمانده شروع به خودنمایی می کند و چشمه های چربی بر روی چانه ها و لبهای فوقانی به صورت فاز صورت ایجاد می شود. بسیاری از خانمهای مسن دریافتند که به دلیل عدم تعادل هورمون در معرض موهای صورت به ویژه بعد از شروع یائسگی هستند و خانمهایی که موهای تیره دارند اغلب گزارش می کنند که این مشکل بیشتر است. گویی موهای روی خط بیکینی کافی نیست ...
 
 
 
آماده سازی مهم است
قبل از شروع هر روش که می خواهید ، اطمینان حاصل کنید که پوست شما فوق العاده تمیز و عاری از باکتری و همچنین کاملاً خشک است تا سبوم اضافی روند کار را متوقف نکند. اگر در حال واکس زدن ، زدن یا استفاده از کرم موهای زائد هستید ، از هیچ مرطوب کننده یا روغن استفاده نکنید ، زیرا همه چیز نرم و نرم می شود و تلاش های شما بی اثر خواهد شد!
 
 
 
بهترین راه برای خلاص شدن از آن چیست؟
در حالی که ناخوشایند است ، برخی از راه حل های ساده حذف برای موهای آزار دهنده و ناخواسته وجود دارد. اینها از نظر درد و هزینه بسیار متفاوت است ، بنابراین باید ابتدا محدودیت های خود را در هر بخش ارزیابی کنید. چه این که فاز هلو را بیش از حد با آرایش گرفتگی کند ، یا یک موی چانه ای که یک شب جوانه می زند ، یک روش مؤثر در برخورد با موهای صورت در تمام اشکال آن وجود دارد. در اینجا متداول ترین روش هایی که برای از بین بردن موهای صورت استفاده می شود ، رتبه بندی شده از بهترین تا بدترین آنهاست.
 
 
 
1. اپیلاسیون
"من Epilady دارم که موهایم را بر روی صورتم پاک می کند و واقعاً خیلی خوب کار می کند. به لب فوقانی صدمه می زند ، اما چیزی بیشتر از نوارهای مومی نیست که از آن استفاده می کردم."
 
 اپیلاتور
 
اپیلاسیون سیستمی است که با استفاده از چرخ چرخش موچین ، مو را از ریشه خارج می کند. اگر این ترسناک به نظر می رسد ، نگران نباشید. حتی اگر ممکن است در آن موها کاملاً تیز شود ، این روش بسیار مؤثر است و به ویژه در بین خانمهای مسن محبوب است. مانند اپیلاسیون ، اپیلاسیون باعث می شود که مو از ریشه خارج شود و این بدان معنی است که مدتی طول می کشد تا رشد کند اما مزیت اضافی در اینجا این است که می توانید خودتان این کار را انجام دهید و هم از سالن و هم از بین بردن اپیلاسیون دور بزنید. هورا!
 
 
 
توصیه می کنیم:
 
Braun Silk-épil 5 5780 Epilator، 49.99 £، Amazon
Wizzit Epilator ، 9.98 پوند ، آمازون
برس پاک کننده و پاک کننده صورت ، Braun Face 810 ، 31.50 پوند ، آمازون
موی برقی موی صورت EpiLady ، 19.95 پوند ، آمازون
 
 
2. IPL و الکترولیز
"اگر من الکترولیز منظم نمی کردم ، ریش می کردم تا با شوهرم رقیب شوم!"
 
درمان موهای زائد IPL
 
الکترولیز: این شامل تخریب فولیکول مو با استفاده از گرما اعمال شده از طریق جریان الکتریکی می شود. ممکن است راحت ترین تجربیات نباشد ، اما دائمی است. این بدان معنی است که موهای چانه مزاحم می توانند به خوبی از بین بروند. طول دوره ها و نتایج در افراد مختلف متفاوت است اما برخلاف IPL ، الکترولیز روی موهای سفید و خاکستری کار می کند.
 
IPL (نور شدید پالس): اگرچه هنوز ثابت نشده است که ثابت باشد اما بسیاری از افراد از نتایج IPL نتیجه بسیار خوبی می گیرند. نکته این است که موهای مورد نظر باید رنگی شوند ، بنابراین اگر موهای سفید دارید که می خواهید از شر آن خلاص شوید ، این روش برای شما مناسب نیست. همچنین برای افرادی که رنگ پوست تیره تری دارند مناسب نیست.
 
در حالی که بیشتر آنها تصمیم دارند که در یک سالن حرفه ای از الکترولیز ، IPL یا لیزر موهای زائد استفاده کنند ، می توانید خودتان این کار را با استفاده از فناوری IPL برای مصارف خانگی انجام دهید. هر چند هشدار داده شد ... این گزینه ارزان نیست.
 
توصیه می کنیم:
 
Philips Lumea Precision Plus SC2006 / 11 IPL سیستم موهای زائد ، 261.55 پوند ، آمازون
نه نه! 8800 Thermicon System سیستم رفع مو ، 199 پوند ، آمازون
 
 
3. اپیلاسیون
"من همیشه به اپیلاسیون می چسبم - این رشد مو را دلسرد می کند و یک موی صاف و زیبا را می گذارد."
 
اپیلاسیون مو
 
اپیلاسیون شامل ریختن موها در ریشه است ، بنابراین فرصتی برای ساقه های درشت باقی نمی ماند. از آنجایی که پوست صورت بسیار ظریف تر از جاهای دیگر است ، بهتر است با یک متخصص حرفه ای رزرو کنید و از آنها موهای تهاجمی را جدا کنید - ممکن است از شما خواسته شود که موهای خود را برای مدت کوتاهی رشد دهید ، بنابراین این را بخاطر بسپارید. ممکن است چند لکه برای درست کردن بعد از آن وجود داشته باشد ، اما دو تا سه هفته بین جلسات اپیلاسیون باید ارزش آن را داشته باشد. بعلاوه هرچه این کار را بیشتر انجام دهید ، هر بار که به عقب برگردد موهای شما ریزتر می شود.
 
به عنوان وسط گزینه راه ، مقرون به صرفه ، این بهترین شرط بندی شماست. شما پیدا خواهید کرد که بسیاری از زیبایی شناسان نرخ معقولی را ارائه می دهند ، به خصوص اگر می خواهید دو ناحیه به طور همزمان پاک شود. با این حال ، اگر واقعاً نمی خواهید یک پنی را خرج کنید ، گزینه دیگر تهیه موم خود با استفاده از مواد ساده آشپزخانه است!
 
 
 
4- موضوع
"هرکسی که ابرو کند
5- شخم زدن
"من فقط برای تابستان گاو می زنم چون بعضی از کارهای پاره وقت به عنوان پدر کریسمس در زمستان وجود دارد. <wink>"
 
موهای صورت
 
خود را با یک جفت موچین مناسب و یک آینه بزرگنمایی مناسب بازو کنید (بهترین حالت روشنایی است) و همه شما با بهترین روش برای از بین بردن چانه های عجیب و غریب چانه آماده هستید. هرچند هشدار داده شود - پوشاندن قسمتهای بزرگتر و موهای ریز با یک جفت موچین وقت گیر خواهد بود ، بنابراین اگر موهای صورت شما "ریش کامل" از "خرد شدن قبل از pubescent" است ممکن است به دنبال روش های دیگر باشید. برای یک زن و شوهر بزرگ بسیار مناسب است ، اما اگر به راه حل دائمی بیشتری نیاز دارید خوب نیست.
 
 
 
توصیه می کنیم:
 
آینه روشن Tweezerman Tweezermate ، 18 پوند ، lookfantastic.com
Tweezerman Green Tea Mini Slwe Tweezers ، 10.17 پوند ، آمازون
 
 
6. کرم های اصلاح و ریزش
"این روشها ، موها را از بین می برد ، اما در تجربه من ، آنها سرسختانه رشد می کنند ، که ظاهر خوبی نیست!"
 
 تیغ موهای زائد
 
بدون درد و راهی آسان برای از بین بردن موهای صورت ... اما به دور از ایده آل است. اگر تراشیده اید ، خطر ابتلا به لکه های تیره را نشان می دهد ، و نه به ذکر یک بثور اصلاح. در مورد کرم موهای زائد ، ممکن است سریع ، راحت و مقرون به صرفه باشد ، اما همچنین می تواند کثیف ، بو (و بدون عطر) و برای پوست حساس تحریک پذیر باشد - به علاوه ، شما را به طور کامل موهای شما را رها نمی کند زیرا فقط کاهش می یابد موهای زیر سطح.
 
بنابراین ، هرچه روشها پیش می روند ، اینها در پایین لیست قرار دارند. خیلی بهتر است موها را از ریشه بیرون بیاورید یا آن را از طریق الکترولیز از بین ببرید ، اما اگر به رفع سریع نیاز دارید ، اینها فقط ممکن است راه شما باشد. و به یاد داشته باشید که اگر پوست شما حساس است ، قبل از استفاده از کرم دفع کننده ، آزمایش پچ را انجام دهید.
مرجع:ثانیکالا