موهای طبیعی در برابر حرارت اتوی من قوی شده اند ، ولی اگر شما رنگ ، فر ، مش یا هایلایت کرده اید ، باید از اتوی مو استفاده کنید تا به خرج دهید.
 
درباره ی موهایی که تحت تأثیر مواد شیمیایی قوی قرار گرفته اند که در آرایشگاه تغییر رنگ مو استفاده کرده اند ، قرار گرفته اند و به آسیب دیده اند ، حرارت اتوی من ممکن است بیشتر آسیب ببیند و حتی خشک شود و ریزش این موها شود. بنابراین اگر موهایتان را مش ، فر و دکلره کرده اید ، تا حد امکان از خودکار استفاده کنید.اتومو جانسون
 
 
اگر هم مجبور شدید از اتوی مو برای صاف کردن موهایتان استفاده کنید ، آن را خیلی کم استفاده کنید. همچنین درجه اتوی مو را روی حرارتهای پایین تنظیم کنید.
 
 
 
استفاده از اتوی مو روی موهای مصنوعی
 
 
 
این روزها چند از خانمها در لابه لای موهایشان ، موهای اکستنشن (مصنوعی) را اضافه کردید و از کلاه گیسوهای برای پشتیبان نشان دادن موهایشان استفاده کنید.
 
این موهای مصنوعی به شدت نیاز زیادی دارد ، برای این که اگر شما این موها را با همان درجه حرارت اتوی من که طبیعی است با آن اتو تولید کنید ، صاف کنید و یا با همان دفعات آن را صاف کنید ، امکان سوختن و آسیب دیدن این موها وجود داشت. برای این که این موها آسیب نبینند و سالم باقی ماندند ، حرارت اتوی من را که آن را روی این دسته از موها قرار داد ، کاهش داد و از طرف دیگر ، دفعات کمتری این موها را از چنگک های سرامیکی اتوی من قرار داد.
 
فواید و مضرات استفاده از اتو مو
 
 
 
این پیشنهادات را جدی بگیرید
 
۱- موهای تمیز را اتو کنید
 
بهتر است بدانید که موهایتان را به تازگی شستیداید و تمیز کرده اید ، از اتوی من برای حالت دادن و صاف کردن موهایتان استفاده کنید. وقتی موهایتان چرب است و چند روزی است حمام نرفته ، اگر از اتوی من استفاده کنید ، این چربی سواران و آلودگی ها را با حرارت اتو بخورید و موهیتان را در خوردن و موهایتان آسیب ببینید.
 
۲- سشوار بکشید
 
پس از صاف و یک دست از موهیتان با اتوی مو ، روی آن ها سشوار بکشید. ولی به جای استفاده از باد داغ سشوار ، از باد سرد استفاده کنید. این کار موهای شما را براق کرده اید و در حال حاضر چون از باد گرم استفاده نکرده اید ، باز هم به نفع سلامت موهایتان کار کرده اید.
 
۳- پیش از آن شانه کنید
 
برای این که حرارت اتوی من کمتر از موهاتان باقی مانده است ، پیش از اتمام موهیتان ، آن ها را را بخوانید. حتما قبول کنید که اتو کردن و صاف کردن موهای شما به راحتی از موهای نامرتب و درهم بسیار راحت شده است. شما در این صورت واقعیید دفعات کمتری اتوی مو را روی موهایتان بکشید.
 
۴- شب بهتر از صبح
 
بهتر است شب به حمام بروید و موهیتان را بشویید و سپس آنها را با اتو صاف کنید و به رختخواب بروید ، زیرا این کار صبح امروز موهای مرتب تر و زیباتری داشته است. اگر با موهای خیس و نامرتب بخوابید ، صبح روز بعد باید به میزان بیشتری برای صاف کردن موهایتان با اتوی من فقط کلیک کنید…
 
۵- از ژل استفاده کنید
 
برای این که موهایتان بهتر حالت بگیرند ، هر قسمتی از آن را که خواخواهید اتو بکشید ، ژل بزنید ، این کار باعث شده است که موهتان بهتر حالت را گرفته و زیبا و براق نیز به نظر بیایند.
 
 
 
روش صحیح استفاده از اتوی مو
 
 
 
اگر شما از این روش برای اتو کردن موهایتان استفاده می کنید ، بر روی این موهتان صاف و براق من مانند ، موهای سالم تری نیز داشت:
 
۱- پس از شستن موهایتان و خارج شدن از حمام ، موهایتان را با حوله درست خوب خشک کنید.
 
۳- سپس با یک شانه و با کمک دستانتانان موهایتان را بخوانید و آن ها را صاف کرده و یا به صورت حلقه‌الحلقه شکل دهید.
 
۳- از اتوی مو برای صاف کردن موهایتان استفاده کنید. فراموش نکنید که شما بیش از پنج دقیقه اتوی مو را روی موهایتان نگه دارید.
قیمت اتومو
 
اتومو مکس
 
اتومو رمینگتون
 
قیمت اتومو مکس
 
خرید اتومو
 
اتومو دوکاره
 
انواع اتومو
 
قیمت اتومو پرومکس
 
قیمت اتومو دوکاره
 
اتومو سورکر
 
اتومو براون
 
اتومو چند کاره
 
قیمت اتومو پرنسلی
 
قیمت اتومو بابلیس
 
اتومو
 
اتومو پرومکس
 
اتومو بابلیس
 
بهترین اتومو
 
اتومو فیلیپس
 
اتومو کراتینه
 
بهترین مارک اتومو
 
اتومو مک
 
اتومو بونیتا
 
اتومو مک استایلر
 
اتومو انزو
 
اتومومسافرتی
 
اتومو مارک بابلیس
 
اتومو لیز
 
اتومو نانو
 
اتومو جانسون
 
اتومو بوش
 
اتومو خوب
 
بهترین برند اتومو
 
اتومو برسی