ریش تراش برقی در مقابل اصلاح دستی
 
ریش تراش برقی یا اصلاح دستی؟ این سوالی است که تا زمانی که ریش تراش ها می توانند به برق متصل شوند و روشن شوند ، مطرح بوده است. اما اکنون که پیشرفت های تکنولوژیکی بیش از هر زمان دیگری جهش می کند ، آیا وقت آن رسیده است که با اصلاح خود تمام الکتریکی عمل کنید؟
 
قبل از اینکه به خود تیغ فکر کنید ، موارد زیادی را باید در نظر گرفت. چی می تراشی؟ صورتت؟ بدنت؟ هر چند وقت یکبار می خواهید وارد آنجا شوید و هنگامی که می خواهید ، برای تریم است یا برای یک سطح صاف؟ آیا شما پوست حساسی دارید؟ آیا سرعت عامل است؟ آیا هزینه برای شما اهمیت دارد؟قیمت ریش تراش پاناسونیک
 
 
با رشد مو در حدود 125-150 میلی متر در سال ، این بیش از 3000 ساعت اصلاح در طول عمر مردان است-بنابراین این س questionsالات ارزش پرسیدن را دارد.
 
اهداف اصلاح شما هرچه باشد ، به احتمال زیاد یک شریک تیغ مناسب برای نیازهای شما وجود دارد. این می تواند به معنای استفاده از بهترین تیغ ​​برقی باشد که همه کارها را انجام می دهد ، از شکل دادن به صورت گرفته تا صاف شدن قفسه سینه از آنچه تصور می کنید.
 
بنابراین ادامه مطلب را بخوانید تا همه آنچه درباره ریش تراش های برقی و دستی باید بدانید را بیابید.
 
ماشین های برقی برای صرفه جویی در زمان بهتر هستند
اگر هدف اصلی شما اصلاح کردن و سریع حرکت کردن است ، بهترین گزینه برای شما یک ریش تراش برقی است. برخلاف اصلاح خیس ، تنها چیزی که در اینجا به آن نیاز دارید ، اصلاح برقی و شارژ فرد است. اصلاح دستی به سر تیغ ، کف اصلاح ، صابون ، ژل و مومیایی نیاز دارد. همه اینها نه تنها زمان می برد بلکه هزینه نیز دارد.
 
استفاده از برق به این معنی است که می توانید ریش خود را سریع کوتاه کنید ، ته ریش خود را به اندازه دلخواه بردارید یا در بسیاری از موارد یک اصلاح تمیز انجام دهید. از آنجایی که ریش تراش برقی بیشتر موها را جمع می کند ، حتی می توانید هنگام اصلاح موبایل خود را ثابت نگه دارید ، برای مثال برای کار آماده شوید. سپس می توانید بدون نیاز به شستشو بعد از آن به کار خود ادامه دهید.
 
ریش تراش الکتریکی
 
(اعتبار تصویر: براون)
در صورت تمایل به اتمام صاف از یک ماشین اصلاح استفاده کنید
در حالی که ریش تراش های برقی بهتر از همیشه هستند و می توانند جلوه ای تمیز و تمیز داشته باشند ، اما هنوز آنقدرها که تیغ های دستی ارائه می دهند اصلاح نمی شوند. بسیاری از ریش تراش های برقی تراش های مرطوب را ارائه می دهند ، اما وقتی به پایان نهایی می رسیم ، معمولاً به اندازه یک پیشنهاد دستی خوب نیستند.
 
اصلاح موی مرطوب می تواند پوستی صاف برای شما ایجاد کند که تمیزتر به نظر می رسد ، برای پوست احساس تنفس بیشتری می کند و همچنین رشد مجدد آن قبل از اصلاح بعدی به طول می انجامد. اصلاح مرطوب به معنای استفاده از فوم ها و مومیایی ها است که می تواند صورت شما را مرطوب کند ، یا هر قسمت از بدن را که می تراشید ، برای حفظ سلامت و شادابی طولانی مدت.
قیمت ریش تراش موزر
 
قیمت ماشین ریش تراش موزر
 
قیمت ریش تراش موزر 7 دنده
 
فیلیپس ریش تراش
 
ریش تراش کیمی
 
قیمت ریش تراش براون
 
قیمت موزر فیلیپس
 
ماشین صورت تراشی
 
ریش تراش فیلیپس سری 9000
 
قیمت ماشین ریش تراش فیلیپس ضد آب سری 9000
 
ریش تراش پرومکس
 
خرید ماشین ریش تراش
 
ماشین ریش تراش براون
 
ریش تراش براون سری 3
 
قیمت ریش تراش فیلیپس at890
 
قیمت ماشین ریش تراش فیلیپس
 
ماشین ریش تراش پاناسونیک
 
قیمت ریش تراش پاناسونیک
 
سه تیغ
 
ریش تراش فیلیپس at890 تقلبی
 
ریش تراش براون سری 9
 
ریش تراش ارزان
 
سه تیغ فیلیپس
 
ریش تراش رمینگتون
 
ریش تراش براون سری 7