از کدام بنیاد Estée Lauder باید استفاده کنید؟

توسط GRACEE TOLENTINO · 3 آوریل 2019
 
بنیادهای Estee Lauder 1
بنیادهای Estée Lauder برای دهه ها از وضعیت محبوب فرقه در سراسر جهان برخوردار بوده اند - و این دلیل خوبی دارد: آنها کاملاً فرموله شده اند تا طیف گسترده ای از انواع پوست و رنگ آن را چاپلوس کنند. در حال حاضر ، Estée Lauder دارای چهار خط پایه در Dermstore است که هر یک پوشش ها و پوشش های مختلفی را ارائه می دهد و با توجه به تنظیمات و سبک های مختلف زندگی را ارائه می دهد. با گزینه های زیادی برای انتخاب ، اکنون این سوال پیش می آید که کدام فرمول پایه برای شما مناسب است؟ برای پاسخ به این س —ال - و پایین آوردن آنچه که باعث ایجاد منحصر به فرد هر پایه می شود - به ما گفتگو کردیم ، با Jocelyn Biga ، هنرمند آرایش گر Estée Lauder National Pro.
 
Dermstore: چه چیزی بنیادهای Estée Lauder را به یک مورد علاقه فرقه تبدیل می کند؟
Jocelyn Biga: Estée Lauder یکی از بزرگترین دامنه های سایه زیر موجود در بازار امروز را در خود جای داده است - مجموعه آرایش Double Wear Stay-in-Place Makeup ما شامل 56 سایه در تمام رنگ پوست و قومیت ها است. فرمول های زیرسازی ما در انواع مختلفی از فینیش موجود است و برای انواع پوست مناسب است.
 
D: چه عواملی باید در هنگام انتخاب بنیاد در نظر گرفته شود؟
JB: همیشه با پرسیدن سوال زیر شروع کنید: من در بنیاد خود چه آرزو می کنم؟ شما باید پوشش (مات ، نیمه مات ، براق ، ساتن) و پوشش (کاملاً متوسط ​​، کامل) را در نظر بگیرید. بسته به فعالیت و روحیه خود باید کمد لباس خود را داشته باشید. به سبک زندگی خود فکر کنید - آخر هفته ها در مقابل روزهای کاری و فصلی (سایه تابستانی شما احتمالاً متفاوت از سایه زمستانی شما خواهد بود) ، و شاید در تابستان در مقابل ماه های زمستان تمایل به پوشش کامل نداشته باشید.
 
D: نکاتی در مورد چگونگی استفاده از پایه برای پوشش یکنواخت و طولانی مدت وجود دارد؟
JB: برس پایه همیشه بهترین گزینه است: ضایعات کمتر ، رگه های کمتر ، پاکسازی کمتر. و یک پایان بی عیب و نقص و طولانی تر. در مناطقی که بیشتر عرق و روغنهای طبیعی در طول روز مانند بینی ، گونه ها ، چانه و پیشانی ترشح می شود ، از پودر شفاف استفاده کنید تا به ماندگاری پایه شما کمک کند.
 
آیا آماده اید که بنیادهای Estée Lauder را امتحان کنید؟ اجازه دهید ما کمک کنیم! در اینجا ما از جوسلین خواستیم تا به ما در رمزگشایی هر خط پایه کمک کند ، و همچنین نکات خود را در مورد نحوه استفاده از آنها برای بهترین نتیجه به اشتراک بگذارد.
 
 
آرایش ماندن در محل را دو نفره بپوشید
 
چیست: بی عیب ، طبیعی و مات. این رنگ پوست را یکدست می کند ، نقص ها را می پوشاند و ضد آب است - حتی در هوای گرم و مرطوب هم اجرا نمی شود ، نمی مالد و لک نمی شود. با ته رنگ سرد ، خنثی و گرم موجود است.
پوشش: متوسط ​​تا کامل (پوشش قابل ساخت)
پایان: مات
برای نوع پوست: انواع پوست
طول عمر: لباس 24 ساعته
عامل محافظت در برابر آفتاب: ندارد
بهترین زمان استفاده: رویدادهای خارج از منزل ، عروسی ها و حتی تمرینات!
نکته حرفه ای: این پایه را با یک برس پایه تخت بزنید. از وسط صورت شروع کرده و راه خود را خارج کنید. در مناطقی که نیاز به پوشش اضافی دارید ، دست بزنید و فشار دهید.
 
 
آرایش استتار حداکثر پوشش دو نفره برای صورت و بدن SPF 15
 
چیست: آرایش پنهان پوشیده از لباس بلند و پوشیده از لباس. این آرایش کرم مایع تسکین دهنده برای استتار کلیه نقص های پوستی ، از جمله جای جوش و آکنه ، خال کوبی ، علائم زایمان ، لکه های آفتاب و واریس است. با SPF 15 به محافظت کمک می کند.
پوشش: کامل
پایان: مات
برای نوع پوست: انواع پوست
طول عمر: پوشیدن 12 ساعته
فاکتور محافظت در برابر آفتاب: SPF 15
بهترین استفاده در مواقعی که در فضای باز یا هر زمان به آرایش ضد آب نیاز دارید
نکته حرفه ای: این فرمول هنگامی که با اسفنج آرایش استفاده شود بهترین حالت را دارد. قبل از درخواست پوست مطمئن شوید که مرطوب شده و بهترین نتیجه را می دهید.
 
 
آرایش مات نرم و مات Hydra Light
 
چیست: این فرمول ضد زندگی در برابر مقاومت در برابر ورزش ، عرق ، رطوبت ، هوا و آب مقاوم است. این باعث خفیف شدن و کاهش منافذ و نقص ها برای اتمام آماده عکس می شود. سبک و بدون تحمل ، با اسید هیالورونیک غلیظ تزریق می شود تا به پوست احساس تازه ، راحت و بدون درخشندگی کمک کند - همچنین فاقد چربی است بنابراین منافذ پوست را مسدود نمی کند. با ته رنگ سرد ، خنثی و گرم موجود است و رنگ واقعی باقی می ماند.
پوشش: کاملاً متوسط
پایان: مات
برای نوع پوست: انواع پوست
طول عمر: لباس 24 ساعته
عامل محافظت در برابر آفتاب: ندارد
بهترین زمان استفاده: کار ، آخر هفته ، عروسی
نکته حرفه ای: این پایه را با یک برس پایه تخت بزنید. از وسط صورت شروع کرده و راه خود را خارج کنید. در مناطقی که نیاز به پوشش اضافی دارید ، دست بزنید و فشار دهید.
 
 
دو آرایش آرایش تازه آب برهنه SPF 30
 
چیست: نور آب. این آرایش مایع و با لباس بلند احساس می کند چیزی ندارید. با پوست شما به راحتی حرکت می کند و ظاهر آن را تازه ، طبیعی ، سالم و یکدست می کند. همچنین با ارائه SPF 30 و آنتی اکسیدان ها ، از پوست شما در برابر آسیب های محیطی ناشی از اشعه ماورا بنفش و آلودگی محافظت می کند.
پوشش: از نور به متوسط
پایان: پوست واقعی ، پایان ساتن
برای نوع پوست: انواع پوست
طول عمر: لباس 24 ساعته
عامل محافظت در برابر آفتاب: SPF 30
بهترین زمان استفاده: کار ، آخر هفته ، عروسی ، مسافرت ، سالن ورزشی

خرید لوازم آرایشی اصل در تهران،خرید لوازم آرایشی اصل عمده،خرید لوازم آرایشی ارزان،بهترین فروشگاه لوازم ارایشی در تهران،لوازم آرایشی دخترانه،لوازم ارایشی مارک،لیست لوازم آرایشی،فروش عمده لوازم آرایشی و بهداشتی،فروشگاه های معتبر لوازم آرایشی در تهران،فروشگاه های معروف لوازم آرایشی،بهترین فروشگاه اینترنتی لوازم ارایشی در تهران،خرید عمده لوازم آرایشی اصل