روغن و مومیایی کننده پاک کننده برای همه پوست ها

18 مارس 2021
 
آنا الكساندر
آنا الكساندر
بعدی بخوانید
بهترین عطر برای استفاده روزمره
بهترین عطر برای استفاده روزمره
در 10 سال گذشته ، روغن های مرطوب کننده و مرطوب کننده به عنصری اصلی برای هر دوستدار مراقبت از پوست تبدیل شده اند. این نه تنها به این دلیل که آنها محصولات عالی برای تمیز کردن مضاعف هستند ، بلکه توانایی تمیز کردن نرم و موثر پوست را نیز دارند. این روغن ها و مومیایی های پاک کننده دستورالعمل استفاده خاصی دارند. در مرحله اول ، آنها باید روی صورت شما خشک شوند ، حتی اگر آرایش داشته باشد. بله ، ریمل ذوب شده موقتاً شما را مانند یک پاندا نشان می دهد ، اما این بخشی از سرگرمی است. و شما می دانید که چه چیزی سرگرم کننده است؟ این که هنگام پاکسازی مانند پاندا به نظر برسید و نه صبح بعد. در واقع ، شما واقعاً قادر خواهید بود که شب را از بین ببرید.
 
بعد از اینکه محصول را به درستی روی پوست ماساژ دادید ، وقت آن است که آن را بشویید. شما می توانید این کار را به یکی از دو روش انجام دهید. اولین مورد این است که کمی آب اضافه کنید تا روغن به لوسیون شیری تبدیل شود و سپس آن را بشویید. مورد دوم این است که یک پارچه فلانل / ماسلین بردارید ، آن را خیس کنید و از آن برای از بین بردن روغن یا مرهم استفاده کنید.
 
وقتی نوبت به انتخاب بین مرهم یا روغن می رسد ، واقعاً به آنچه شما ترجیح می دهید برمی گردد. موردی وجود ندارد که به وضوح بهتر باشد ، زیرا در واقع ، مومیایی کردن ها فقط روغن هایی هستند که در دمای بالاتر جامد می شوند. به محض اینکه مومیایی کردن صورت شما را لمس می کند ، درجه حرارت بالاتر پوست آن را به روغن تبدیل می کند.
 
روغن تصفیه کننده Uriage Hyséac
بهترین برای پوست مستعد آکنه
روغن تصفیه کننده Uriage Hyséac 100ml روغن تصفیه کننده Uriage Hyséac
هم اکنون خریداری کنید
 
 
Uriage دامنه خود را برای پوست های مستعد آکنه دوباره راه اندازی کرده است و با تجدید اصلاح این روغن پاک کننده تولید شد. نه تنها به تمیز کردن پوست بدون ایجاد اختلال در پوست مبتلا به التهاب کمک می کند. علاوه بر این ، ot دارای اسید سالیسیلیک است تا به شما در کاهش لکه ها کمک کند.
 
روغن پاک کننده سیاه Erborian
ایده آل برای پوست چرب
روغن پاک کننده سیاه Erborian 190ml روغن پاک کننده سیاه Erborian
هم اکنون خریداری کنید
 
 
این روغن پاک کننده حاوی ذغال است که به دلیل توانایی جذب ناخالصی شناخته شده است. بنابراین ، این یک برنده برای کسانی است که به دنبال پاک کننده روغن برای پوست چرب هستند. با این واقعیت که این یک روغن است ، شما را ناراحت نخواهد کرد ، زیرا کاملاً از بین می رود و هیچ پس مانده ای باقی نمی ماند. علاوه بر این ، عصاره 7 گیاه پوست را تسکین می دهد ، تحریک را کاهش می دهد.
 
Clinique مرهم پاک کننده روز خاموش را بگیرید
مراقبت از پوست حساس
مومیایی کننده و مرطوب کننده کلینیک و کلینیک را 125ml دانلود کنید
هم اکنون خریداری کنید
 
 
چند سال پیش در آستانه پایان تعطیلات کلینیک بود اما موج افرادی که به دنبال روغنهای مرطوب کننده و مرطوب کننده بودند جستجو شد. این یک شبه به یک محصول محبوب تبدیل شد و هر کسی که آن را امتحان کند به سختی برمی گردد. برای پوست های حساس بسیار مناسب است زیرا فوق العاده ملایم و بدون عطر است. علاوه بر این ، هر اثری از آرایش را از بین می برد.
 
Evolve Genting Cleansing Melt
ایده آل برای پوست خشک
Evolve Gentle Cleansing Melt 120ml Evolve Gentle Cleansing Melt
هم اکنون خریداری کنید
 
 
این فرمول غنی و مغذی پاسخ مناسبی برای خشکی پوست است. از آنجا که افرادی که از خشکی رنج می برند به ندرت دوست دارند با آب تمیز کنند ، این فرمول بر روی مواد بسیار مغذی شرط بندی می کند. علاوه بر این ، 100٪ طبیعی است بنابراین اگر در فرمول های کاملا طبیعی باشید کاملاً مناسب است.
 
روغن پاک کننده الیزابت آردن سرامید
شگفتی برای پوست بالغ
روغن پاک کننده الیزابت آردن سرامید 195ml روغن پاک کننده الیزابت آردن سرامید
هم اکنون خریداری کنید
 
 
این معجون روغن مجلل به دلیل دارا بودن ماده در ترمیم سرامیدها به پر شدن پوست کمک می کند. در مجموع ، اگر به دنبال پاک کننده آرایش بدون خشکی هستید که این سرسبزی داشته باشد ، این راه حل عالی است. همچنین با توجه به اینکه هر گونه ناخالصی را ذوب می کند ، برای از بین بردن آرایش نیز مناسب است.
 
روغن پاک کننده کل کلارینز
بهترین برای پوست طبیعی
روغن پاک کننده کلین Clarins 150ml روغن پاک کننده کل Clarins
هم اکنون خریداری کنید
 
 
معرفی جدید Clarins از برند پاک کننده سلطان. به وضوح غیرقابل انکار است که Clarins برخی از معروف ترین و مجلل ترین مواد پاک کننده را در بازار ساخته است ، اما این طیف جدید با شعله ور شدن جدید ارائه می شود. این روغن پاک کننده ، مناسب برای انواع پوست ، تضمین می کند که تمام ناخالصی ها ذوب شده و پوست تازه می شود. علاوه بر این ، برای از بین بردن صورت کامل از آرایش شدید بسیار مناسب است.
 
روغن پاک کننده ذوب مادارا
گزینه طبیعی
روغن پاک کننده ذوب مادارا 100ml روغن پاک کننده ذوب مادارا
هم اکنون خریداری کنید
 
 
استفاده و از بین بردن روغن کار آسانی است که به آرامی هرگونه ناخالصی ها را از بین می برد. این روغن پوست را تازه و با انتهای پر مانند می کند ، اطمینان حاصل می کند که نرم و تمیز است.
 
پاک کننده مومیایی Pestle & Mortar Erase
بهترین گزینه وگان
پاک کننده مومیایی Pestle & Mortar Erase 100ml پاک کننده مومیایی Pestle & Mortar Erase
هم اکنون خریداری کنید
 
 
این فرمول طبیعی و وگان هر گونه مانده از آرایش یا SPF را از بین می برد. این قوام ذوب به سرعت به یک روغن تغذیه کننده تبدیل می شود که پوست را عمیقا تمیز می کند. اگر هم به دنبال یک گزینه جایگزین بدون گناه برای پاک کننده های پیشرفته و هم یک پاک کننده قدرتمند هستید ، این راه حل عالی است.