هر آنچه می خواستید در مورد موهای رشد کرده بپرسید

 
اشتراک فیس بوک اشتراک توییتر اشتراک گذاری Pinterest
چگونه می توان موهای داخل شده را درمان کرد
 
موهای داخل شده می توانند فریب دهند. در یک انتها ، آنها شبیه یک جوش با منافذ برجسته و برجستگی مایل به سفید هستند. و در انتهای دیگر ، آنها شامل یک رشته کوچک از مو هستند که در زیر چندین لایه پوست گرفتار شده اند. گاهی اوقات کوچک و به سختی قابل توجه هستند و گاهی بزرگ و انواع ناراحت کننده ای دارند. مهم نیست که چه شکلی هستند ، خلاص شدن از شر آنها می تواند یک کار مزاحم باشد (مخصوصاً اگر شما شخصی هستید که دوست دارید چیدمان کنید).
 
آیا می خواهید بهترین راه خلاص شدن از شر موهای رشد کرده را بدانید؟ خوش شانس هستید بری گلدواتر ، بنیانگذار BOX® Human Landscapers® - یکی از اولین سالنهای اپیلاسیون در کشور که بطور انحصاری در اپیلاسیون برزیل و بیکینی تخصص دارد - و فوق العاده اپیلاسیون موم ، اسرار او را در مورد چگونگی خلاص شدن از شر موهای داخل شده (و چگونگی جلوگیری از رشد عقب افتادن موها) میریزد. موها از اول اتفاق می افتند) ، پیش رو.
 
1. موی درون گرفته چیست؟
"یک موی رشد کرده به صورت یک لکه مایل به خاکستری کوچک در زیر چند لایه پوست ، یک لکه کوچک به ظاهر جوش سرسیاه یا یک لکه بزرگتر به رنگ قرمز با یک برآمدگی مایل به سفید ظاهر می شود. برای کسانی که بسیار ملتهب و تحریک شده اند می تواند به اندازه یک نیکل باشد. به طور معمول ، اگر لبه ها را به آرامی به سمت پایین یا اطراف آن فشار دهید ، یک موی نرم شده نرم خواهد بود. اگر سخت به نظر برسد یا آن احساس تحمل توپ را داشته باشد و احتمالاً فقط قرمز باشد - یا چیزی با بافت غیر صاف برجسته شده باشد - این احتمالاً رشد نمی کند. "
 
به نظر می رسد واکنش آلرژیک ناشی از اپیلاسیون در تمام سالهای من نادر است. با این حال ، اگر این اتفاق بیفتد ، به احتمال زیاد شبیه برجستگی های قرمز کوچکی در مناطق مومی یا برجستگی هایی (احتمالاً) سفید و جوش دار است. ممکن است خارش هم داشته باشد.
 
2. بهترین راه برای خلاص شدن از شر موهای رشد کرده چیست؟
امن ترین راه این است که آن را تنها بگذارید و بگذارید خود به خود بهبود یابد. روش دیگری برای تسریع روند بهبودی وجود دارد - که تقریباً شبیه خاراندن جوش است - اما پیشنهاد می کنم این کار را به متخصصان بسپارید. اگر درد و قرمزی شما را آزار می دهد ، پماد هایی وجود دارد که به روند بهبود کمک می کند و علائم را تسکین می دهد.
 
3. چگونه می توان از ایجاد موی درون خود جلوگیری کرد؟
لایه برداری روزانه ، به ویژه قبل از اصلاح ، سلولهای مرده پوست را که می توانند موها را به دام بیندازند از بین می برد. اگر قرار است موم بخورید ، 12 تا 14 روز قبل از قرار ملاقات شروع به لایه برداری کنید. لایه برداری را حتی پس از درمان ، ترجیحاً پس از فروپاشی قرمزی اولیه یا پس از یک یا دو روز ، ادامه دهید.
 
4- معمولاً چه مدت طول می کشد تا از بین برود؟
تا زمانی که ناحیه را تمیز ، خشک و از تحریک کننده های احتمالی مانند برخی از محصولات مراقبت از پوست یا لباس دور نگه دارید ، باید در طی دو تا چهار روز بهبود یابد.
 
5-آیا اگر اپیلاسیون کنم مستعد موهای داخل شده هستم؟
هرکسی که اپیلاسیون کند ، دچار رشد و نمو نمی شود ، مانند هر کس که اصلاح می کند ، پوست تحریک شده یا ریشه های درشت نخواهد داشت. بنابراین بسیاری از این موارد به نوع مو ، نوع پوست ، میزان رشد هنگام اپیلاسیون و تکنیک مربوط می شود. کسانی که موهای فر دارند یا پوستی روشن دارند معمولاً بیشترین تمایل را برای جذب شدن دارند.
 
6. چرا من دائماً در همان نقطه رشد می کنم؟
به طور معمول ، اگر کسی مرتباً در همان ناحیه بازگردد ، می تواند به این دلیل باشد که فولیکول آسیب دیده است. اگر فولیکول آسیب دیده باشد ، معمولاً با زاویه خاصی رشد می کند. این عمدتا در امتداد خط شورت رخ می دهد جایی که اصطکاک مداوم وجود دارد.
 
Will- آیا موی درون خود جای زخمی باقی می گذارد؟
نه همیشه. هرچه بیشتر با آن خراب شوید - آن را فشار دهید ، آن را انتخاب کنید ، با موچین یا هر چیز مشابه دیگری به آن حفاری کنید - مدت زمان بیشتری طول می کشد تا از بین برود و احتمال ایجاد یک اثر ماندگار یا جای زخم بیشتر می شود.
 
8- چه زمانی باید به پزشک مراجعه کنم؟
اگر تعداد داخل موم بیش از چند موم بوده است ، به نظر می رسد بزرگتر شده و باعث درد ناشی از التهاب می شود ، ممکن است بخواهید به یک متخصص پوست یا حتی متخصص زنان خود مراجعه کنید (اگر در ناحیه لگن اتفاق بیفتد). ممکن است مجبور شوند آنتی بیوتیک تجویز کنند. بعد از آن معمولاً باید خیلی سریع از بین برود.

کرم پودر فلورمار:

 

خرید لوازم آرایشی اصل در تهران،خرید لوازم آرایشی اصل عمده،خرید لوازم آرایشی ارزان،بهترین فروشگاه لوازم ارایشی در تهران،لوازم آرایشی دخترانه،لوازم ارایشی مارک،لیست لوازم آرایشی،فروش عمده لوازم آرایشی و بهداشتی،فروشگاه های معتبر لوازم آرایشی در تهران،فروشگاه های معروف لوازم آرایشی،بهترین فروشگاه اینترنتی لوازم ارایشی در تهران،خرید عمده لوازم آرایشی اصل