سایت های معتبر خرید لوازم آرایشیآسان نیست که با مراحل غیرضروری مراقبت از پوست همراه شوید ، به خصوص وقتی به نظر می رسد همه افراد در خوراک شما برنامه شبانه 14 محصول خود را کنار می گذارند. اما اکنون متخصصان بیشتری رویکرد ساده تر و ساده تری را برای پوست سالم توصیه می کنند. فکر کنید: مراحل کمتر ، مواد تشکیل دهنده هدفمندتر.

 
این رویکردی است که کارشناسان ما مدتهاست از آن استقبال می کنند. Roslynn Reese ، یکی از متخصصان زیبایی داخلی درمستور (که تیم خدمات مشتری ما را آموزش می دهد تا سخت ترین مراقبت از پوست شما را آموزش دهد) می گوید: "فلسفه من در مورد پوست سالم همه چیز در مورد اصول اولیه است که من به سه دسته تمیز کردن ، اصلاح و محافظت می کنم." سوالات)
 
این که آیا تصمیم گرفته اید سال 2021 سالی باشد که سرانجام به یک روال جدی مراقبت از پوست متعهد می شوید یا می خواهید محصولات خود را کم مصرف کنید و به اصول اولیه برگردید ، این سه مرحله (قابل تنظیم!) تمام مواردی است که برای دستیابی به اهداف خود لازم دارید. بهترین درخشش
 
1. پاکسازی کنید
مهم نیست که چطور این کار را انجام دهید ، تمیز کردن صورت باید اولویت اول شما باشد - نه تنها به این دلیل که به از بین بردن ناخالصی ها و سلولهای سطح مرده کمک می کند ، بلکه به این دلیل که هر محصولی که بعد از آن استفاده می کنید ، جذب پوستی تمیز می شود.
 
نحوه پاکسازی به نیاز پوست شما بستگی دارد. ریز می گوید: "اگر پوست شما جوان و سالم است ، دستکاری دستی صورت برای از بین بردن سلول های آماده از بین بردن کافی است" ، بنابراین می توانید به راحتی از انگشتان و یک پاک کننده ملایم استفاده کنید. با افزایش سن ، گردش سلول کاهش می یابد ، که می تواند پوست را کدر ، پوسته پوسته و کمتر قادر به جذب محصولات شود - همه نشانه هایی که ممکن است بخواهید به عنوان بخشی از مرحله تمیز کردن ، لایه برداری کنید. "این را می توان با لایه برداری فیزیکی با یک اسکراب یا دستگاه پاک کننده ، یا با لایه برداری شیمیایی با مواد مانند AHA یا آنزیم ها به دست آورد."
2. صحیح
وقتی صورتتان تمیز شد ، وقت آن است که به کار خود بپردازید. ریز توضیح می دهد ، مرحله اصلاح "جایی است كه درمان هدفمند اتفاق می افتد" ، و می تواند شامل پوشاندن ، پاك كردن منافذ پوست و / یا استفاده از سرم با مواد غلیظ برای حل مسئله خاصی باشد.
 
اصلاح عدم تعادل پوست ممکن است یک مرحله باشد ، مانند استفاده از سرم اسید هیالورونیک آبرسان ، یا ممکن است شامل چندین محصول باشد. ممکن است بسته به زمان روز یا روز هفته متفاوت به نظر برسد. به عنوان مثال ، ممکن است در روز از سرم ویتامین C و چند شب در هفته از درمان رتینول استفاده کنید. آنچه بیشتر از همه اهمیت دارد ، این است که پوست شما بر اساس نوع پوست و وضعیت فعلی آن ، آنچه را که لازم دارد ، فراهم کند. (مطمئن نیستید؟ در اینجا نحوه شناسایی نوع پوست شما آورده شده است. همچنین متخصص پوست یا متخصص زیبایی می تواند به شما در تشخیص نیازهای پوست کمک کند.)
 
3. محافظت کنید
بله ، این بخشی است که ما به شما یادآوری می کنیم هر روز از کرم ضد آفتاب استفاده کنید - اما محافظت از پوست همچنین در مورد تقویت سد رطوبت طبیعی آن است. ریز می گوید: "حفظ سد پوست مهمترین کاری است که می توانید برای پوست سالم انجام دهید" و بهترین راه برای انجام این کار استفاده از مرطوب کننده مناسب است. اگر پوست شما احساس خشکی و سفتی می کند ، یا لکه های پوسته پوسته یا حساسیت جدیدی دارید ، اینها نشانه هایی است که ممکن است مانع شما از بین برود.
 
بازگشت به SPF. کرم ضد آفتاب با طیف گسترده در همه موارد ضروری است. تنها. روز چرا؟ از آنجا که متخصص پوست شما این حرف را می زند ، و همچنین به این دلیل که حتی اگر بیشتر روز را در خانه می گذرانید ، نور آبی از صفحه دستگاه شما ممکن است به پوست آسیب برساند. ریز توصیه می کند: "استفاده از مرطوب کننده با SPF و محافظت در برابر نور آبی راهی عالی برای ساده نگه داشتن آن است." دیدن؟ داشتن پوست سالم لزوماً پیچیده نیست - مگر اینکه بخواهید چنین باشد ، در این صورت ، از این روال 14 مرحله ای نهایت لذت را ببرید.
 
از کجا شروع کنیم
محصولی را انتخاب کنید که چندین جعبه را علامت گذاری کند تا شروع به کار کردن در روال نهایی ساده کنید. در اینجا چند مورد دوست داریم:
 
پاک کننده چند وظیفه ای
 
iS بالینی
مجتمع پاکسازی
44.00 دلار
با یک بوم تمیز شروع کنید. این کتاب پرفروش با پوست نرم بید سفید برای لایه برداری و از بین بردن روغن گرفتگی منافذ ، می تواند لطیف به پوست باشد و به شدت سم زدایی کند.
 
یک رتینول همه کاره
 
اوباگی
Obagi360 Retinol 0.5
69.00 دلار
رتینول نهایی ترین میزان مراقبت از پوست است. این می تواند به شما کمک کند تا تعداد زیادی از نگرانی ها ، از خطوط ریز و چین و چروک گرفته تا تغییر رنگ و حتی آکنه ، اصلاح شود. این فرمول با مقاومت ملایم برای مبتدیان رتینول ایده آل است.
 
مرطوب کننده و موارد دیگر
 
Supergoop
Superscreen Daily Moisturizer SPF 40
38.00 دلار
سد رطوبت خود را تقویت کنید و از پوست در برابر اشعه ماورا بنفش ، نور آبی ، اشعه مادون قرمز و آلودگی محافظت کنید - همه در یک مرحله.