4- پاک کننده نمک ویتامین طبیعی سلولهای خالص تمیز

 
Pureorganic Pure Cell ویتامین طبیعی پاک کننده نمک Pinit
این پاک کننده چند منظوره حاوی مواد طبیعی باکیفیت است که از ناخالصی های پوست سر شما خلاص می شود. این گیاه با نمک های دریایی پر شده است که به آن بافت دانه ای می بخشد و در لکه دار کردن پوست سر شما به طور موثر کمک می کند. روغن های معدنی و مواد معدنی موجود در این اسکراب را بهبود می بخشند و پوست سر شما را تمیز می کنند و سطح رطوبت را از ریشه تا نوک تعادل می دهند. این سلول های مرده پوست و ساخت محصول را پاک می کند و پوست سر شما سالم و بدون پوسته باقی می ماند.
 
طرفداران
موهای شما را ابریشمی و براق می کند
خاک و ناخالصی را از بین می برد
رشد مو را تقویت می کند
به موهای شما می درخشد
منفی
مشکلات در دسترس بودن
 
 
بازگشت به TOC
 
5. اسکراب پوست سر سیب سیب سرخ dpHUE
 
dpHUE سرکه سیب اسکراب پوست سیب Pinit
dpHUE Apple Cider Vinegar Scalp Scrub یک لایه بردار طبیعی است که برای از بین بردن سلول های مرده پوست و ساخت محصول ساخته شده است. این منافذ را مسدود می کند و پوست سر سالم و تمیز شما را رها می کند. نمک صورتی هیمالیا ، آلوئه ورا و روغن آووکادو موجود در آن به تسکین پوست سر شما کمک می کند. این اسکراب ارگانیک سطح pH پوست سر شما را متعادل می کند و سلامت کلی آن را بهبود می بخشد. همچنین حاوی فناوری قفل کردن رنگ است ، که به شما در حفظ رنگ موهای شما برای هفته ها کمک می کند.
 
طرفداران
بی خطر برای موهای رنگ شده
درخشش به قفل های شما می رسد
خواص ضد میکروبی
شوره سر را پاک می کند
از خارش جلوگیری می کند
منفی
گرانول بسیار بزرگ
 
 
بازگشت به TOC
 
6. اسکراب پوست گردو پاک کننده با کلید کم IGK
 
IGK پایین کلید پاک کننده پوست سر گردو پوست گردو
این اسکراب خنک کننده برای از بین بردن ناخالصی های پوست سر شما طراحی شده است. این مواد مملو از مواد مغذی و نمک های دریایی است که به آرامی یک پوست سر حساس و بیش از حد پردازش شده را آرام می کنند. این ماده حاوی سرکه سیب و روغن گردو است که پوست سر شما را تغذیه می کند تا موهای نرم ، ابریشمی و براق داشته باشد. این ماده همچنین حاوی روغن نعناع ، پودر پوسته گردو و سیلیس است که ضمن تقویت فولیکول های مو ، به حفظ پوست سر کمک می کند.
 
طرفداران
مناسب برای تمام انواع مو
وگان و عاری از ظلم و ستم
محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش و گرما را فراهم می کند
بی خطر برای موهای رنگ شده
منفی
گران
 
 
بازگشت به TOC
 
7. اسکراب میکرو-لایه برداری
 
این اسکراب جوانه زنی به آرامی ناخالصی ها ، خاک و روغن های اضافی را از پوست سر شما که موهای شما را پایین می آورد حذف می کند. این شامل دانه های زردآلو است که به آرامی پوست سر شما را لکه دار می کند. ترشح روغن و لکه ها را تا سه روز کنترل می کند و باعث می شود موهای شما احساس تمیز و شادابی داشته باشد.
 
طرفداران
مقدار خوب
موهای شما را نرم می کند
پوست سر را صاف می کند
پوست سر شما را آبرسانی می کند
منفی
حاوی مواد شیمیایی بسیار زیادی است
 
 
بازگشت به TOC
 
8. اسکراب خرد شده نارگیل کوپاری
 
 
این اسکراب خرد کردن نارگیل یک فرمول عالی برای پوست های حساس است. این اسکراب چند منظوره است که می تواند هم روی موها و هم روی پوست مورد استفاده قرار گیرد. پوست سر شما را لایه برداری می کند تا موهای صاف و ابریشمی به شما بخورد. این شامل قطعاتی از پوسته نارگیل تاهیتی است که به پاک کردن خاک و ناخالصی های پوست سر شما کمک می کند. این گیاه با 100٪ روغن نارگیل ارگانیک ، شیر نارگیل و ویتامین E ساخته شده است که پوست سر شما را مرطوب می کند. همچنین حاوی پروتئین های ترمیم کننده و آنتی اکسیدان هایی است که یک پوست سر خشک و پوسته پوسته شده را تسکین می دهند.
 
طرفداران
موهای آسیب دیده را ترمیم می کند
رشته های خشک را نرم می کند
عاری از سیلیکون و پارابن
عطر دلپذیر
منفی
می توانید موهایتان را به سمت پایین وزن کنید
 
 
بازگشت به TOC
 
9. فیلیپ کینگزلی ماسک پوست سر
 
فیلیپ کینگزلی پوست ماسک پوست سر Pinit
این ماسک براق کننده برای درمان شوره سر ایده آل است. پوست سر شما را از هرگونه پوسته پوستی ، قرمزی یا سوزش پاک می کند. این سلول های مرده پوست ، تولید محصول و سایر ناخالصی هایی که ریشه های شما را گرفتار می کند ، از بین می برد. همچنین میزان تولید سبوم را تا حد زیادی کنترل می کند. این فرمول شدید برای انواع مو مناسب است.
 
طرفداران
عفونت پوست سر را درمان می کند
رشد مو را تقویت می کند
پوست سر خارش را تسکین می دهد
ریشه ها را تقویت می کند
منفی
مشکلات در دسترس بودن
 
 
بازگشت به TOC
 
10. مادام C.J. فرهنگ زیبایی زیبایی  شگفت انگیز پوست سر
 
فرهنگ خانم مادام C.J. Walker زیبایی شگفت انگیز پوست سر 
این درمان پوستی پوست سر برای از بین بردن شکل گیری و پوسته پوسته شدن پوست سر تدوین شده است. این به طور موثری خاک را از بین می برد و خشکی را در پوست سر شما آرام می کند. این ماده به عنوان یک ماده سم زدایی عمل می کند که پوست سر شما را تمیز و احیا می کند. موهای شما را ترمیم می کند و ریشه های شما را تقویت می کند. این ماده حاوی کره گلی ، روغن زیتون ، روغن نارگیل و اسید سالیسیلیک است. این مواد درخشش و نرمی را به موهای شما اضافه می کنند و از ریزش مو و خرد شدن مو جلوگیری می کنند.