برای تعطیلات یا سفر کاری؟ ضد خشکی پوست شما. استرس ، زندگی شهری ، پروازهای طولانی ، مهمانی ها و جلسات تجاری برخی از عوارض جانبی دارند. اما طبیعت و علم حتی در شرایط چالش برانگیز شما را به عقب برگرداند.

 
img1
 
پوست و شهر
 
محیط به وضوح پوست ما را پیری می کند. حداکثر 90٪ اولین علائم پیری توسط رادیکالهای آزاد ایجاد می شود. افرادی که در معرض آلاینده ها قرار دارند ، سریعتر از افرادی که نیستند سن می گیرند. هوای آلوده شهری می تواند 100 (!) مضرتر از دود سیگار باشد ، به خصوص در روزهای گرم وقتی سموم روی سطح زمین قرار می گیرند. ممکن است بعد از گذراندن کل روز در مرکز شهر ، احساس استرس ، خشکی ، تنش ، حساس و احتقان پوست داشته باشید.
 
می دانیم اما قرار است تعطیلات و کاوش در مقصد جدید سرگرم کننده باشد. بنابراین تصمیم گرفتیم اولین سفر سفر خود را به شما اختصاص ندهید که مرتباً شما را به حمام کردن یا مراقبت از مو ، بلکه به بیشتر در معرض ، مستعدترین و شکننده ترین ناحیه خود تبدیل کنید که باید در برابر آن مقاومت کند - پوست صورت شما.
 
آنتی اکسیدان ها از پوست شما در برابر اثرات مضر هوای آلوده محافظت می کنند ، و مراقبت از پوست غنی از آنتی اکسیدان حتی قادر به برگرداندن صدمات وارده است. بنابراین هرگونه برنامه ، مقصد یا لیست سطل خود ، درخشش خود را حفظ کنید: این مجموعه شگفت انگیز از ملزومات سفر باعث پاکسازی پوست شما ، محافظت از آن در برابر آلاینده ها و تقویت هیدراتاسیون می شود.
 
img2
 
چه چیزی در کیسه است؟
 
img3
SCRUB IT خاموش
 
روغن عصاره روغنی SCRUB 12،5 میلی لیتر
 
برای چی؟ برای پاکسازی منافذ و صاف کردن سطح پوست خود. سلول های مرده ، جمع آوری آلاینده ها ، گرد و غبار و ناخالصی ها را از بین می برد و پوست شما را مخملی نرم ، تازه و تابشی می کند.
 
img4
دور از دسترس را پاک کنید
 
MICELLAR WATER 50 میلی لیتر
 
برای چی؟ برای تازه کردن و تمیز کردن پوست ، آرایش را بدون آب از بین ببرید و رطوبت طبیعی پوست را از بین نبرید. این جایزه پاک کننده بدون شستشو حتی توسط هنرمند مشهور آرایش مشهور لیزا الدریج ستایش می شود. غنی شده با اسید هیالورونیک و عصاره ریشه گل صد تومانی ، باعث تسکین ، هیدراته و شادابی پوست شما می شود.
هیدراتاسیون پایین
 
مرطوب کننده SOS INSTANT + RADIANCE HYDRA MASK 12،5 میلی لیتر
 
برای چی؟ برای آرامش و آسایش پوست خود پس از پروازهای طولانی یا روزهای استرس زا در شهر. پوستی را ترمیم می کند ، درخشندگی را تقویت می کند و مانع رطوبت پوست شما را تقویت می کند. پوست خسته ، خشک و محکم را تسکین می دهد. برای دست های خشک شما نیز مناسب است.
 
img6
درخشش را حفظ کنید
 
آنتی اکسیدان های SMART ضد انعطاف پذیر ضد انعطاف پذیر 15ml
 
برای چی؟ برای اینکه پوست کانتور چشم خود را تازه و درخشان نگه دارید. اولین خطوط خوب ، پف و دایره های تاریک را هدف قرار می دهد. عادت های مهمانی و شب های بی خوابی خود را ببخشید ، به خنثی و برطرف کردن آسیب های رادیکال آزاد کمک می کند و در نتیجه از پیری زودرس جلوگیری می کند.
 
img7
محافظت از پوست خود را
 
SOS HYDRA RECHARGE CREAM 12،5ml
 
برای چی؟ برای ترمیم و محافظت از پوست خود در طول روز و تشویق جوان سازی سلول در شب. از نظر علمی ثابت شده است که باعث احیاء پوست می شود. سپر در برابر ذرات دود و آلودگی تشکیل می دهد. هر صبح و شب اعمال کنید.
 
تا زمانی که در یک ECO و دستکش دوستانه ، دوست داشتنی ، قابل پذیرش و قابل استفاده برای حیوانات خانگی و سفره پنبه ای مورد استفاده قرار بگیرد ، خشک می شود.
 
میدونی؟ پلاستیک های مورد استفاده در بیشتر کیسه های مسافرتی یا TPU (ترمپلاستیک اورتان) یا EVA (اتیلن وینیل استات) هستند. حتی اگر هر دو ماده اکنون از لحاظ تئوری قابل بازیافت باشند ، در اکثر کشورها به ندرت چنین هستند. صدور گواهینامه ECOCERT / COSMOS اجازه استفاده از TPU و EVA را به پتانسیل قابل بازیافت پایین و تأثیر بسیار منفی بر روند تولید آنها نمی دهد. بازیافت PET در اکثر کشورها موجود است ، بنابراین به همین دلیل احتمالاً کیسه سفر شما بازیافت می شود.
مرجع:ثانیکالا